İstanbul Üniversitesi 301 Kamu Personeli Alımı

İstanbul Üniversitesi Diğer sağlık personeli ve Hemşire alım ilanları 04 Nisan 2018 de yayınladı. Başvurular 19 Nisan 2018 mesai bitimine kadar yapılması gerekmektedir.

İstanbul Üniversitesi 301 Kamu Personeli Alımı
İstanbul Üniversitesi 301 Kamu Personeli Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 4425 kez okundu.

İstanbul Üniversitesi 301 Kamu Personeli Alımı
Geçtiğimiz günlerde alımlarını hızandıran kurumlar, personel açıklarını kapatmak için ilanlar yayınlamakta buna göre, İstanbul Üniversitesi  Diğer sağlık personeli ve Hemşire alım ilanları 04 Nisan 2018 de yayınladı. Başvurular 19 Nisan 2018 mesai bitimine kadar yapılması gerekmektedir.Başvuru detayları yazımızda mevcuttur.

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR

Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile yapılacak olan alımlar için İstanbul Üniversitesine 1 kişi diğer sağlık personeli ve 300 kişi Hemşire olmak üzere toplam 301 kişi Kamu Personel Alım ilanı 04 Nisan 2018 de yayınladı. Başvuracak adaylar lisans mezunu olmaları gerekmektedir. Başvuracak adaylar şahsen başvuruyu 17 Nisan 2018 kadar yapmaları gerek. Başvurular lisans mezunları için 2016 KPSS puanı esas alınacaktır.

BAŞVURU ŞART VE KOŞULLARI


 

Başvuru Formu üniversitenin internet sitesinden temin edilecektir. 2016 KPSS Sınav Sonuç Belgesi, Öğrenim Belgesi, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, 2 Adet Resim ve Adli Sicil kaydı olması şart. Adaylar Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, erkek adaylar muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış veya ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması gerekmektedir.

SÖZLEŞMELİ 301 PERSONEL ŞART VE KOŞULLARI
Lisans Hemşirelik bölümü mezunu adaylar başvuru yapabilirler. Başvuru yapacak adaylarda öğrenimle ilgili koşullar ile ilgili geniş bilgi aşağıdaki tabloda yer almaktadır. Adaylar İş Talep Formunu tam ve eksiksiz doldurarak istenen belgelerle birlikte İstanbul Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı adresine şahsen başvurmaları gerekmektedir. Başvuru için istenen belgeleri eksik getiren, başvuru tarihini geciktiren veya nitelikleri uygun olmayan adayların müracaatlarına işlem yapılmayacaktır. BAŞVURU YAPACAK OLAN ADAYLARA BAŞARILAR DİLERİZ.

Devlet Personel Başkanlığı KPSS İstanbul Üniversitesi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Kültür Bakanlığı: 500 Kütüphaneci ve 285 Memur Alımı Yapılacak
Kültür Bakanlığı: 500 Kütüphaneci ve 285 Memur Alımı Yapılacak