istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

İstanbul Üniversitesi 301 Kamu Personeli Alımı

İstanbul Üniversitesi Diğer sağlık personeli ve Hemşire alım ilanları 04 Nisan 2018 de yayınladı. Başvurular 19 Nisan 2018 mesai bitimine kadar yapılması gerekmektedir.

İstanbul Üniversitesi 301 Kamu Personeli Alımı
İstanbul Üniversitesi 301 Kamu Personeli Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 4130 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

İstanbul Üniversitesi 301 Kamu Personeli Alımı
Geçtiğimiz günlerde alımlarını hızandıran kurumlar, personel açıklarını kapatmak için ilanlar yayınlamakta buna göre, İstanbul Üniversitesi  Diğer sağlık personeli ve Hemşire alım ilanları 04 Nisan 2018 de yayınladı. Başvurular 19 Nisan 2018 mesai bitimine kadar yapılması gerekmektedir.Başvuru detayları yazımızda mevcuttur.

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR

Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile yapılacak olan alımlar için İstanbul Üniversitesine 1 kişi diğer sağlık personeli ve 300 kişi Hemşire olmak üzere toplam 301 kişi Kamu Personel Alım ilanı 04 Nisan 2018 de yayınladı. Başvuracak adaylar lisans mezunu olmaları gerekmektedir. Başvuracak adaylar şahsen başvuruyu 17 Nisan 2018 kadar yapmaları gerek. Başvurular lisans mezunları için 2016 KPSS puanı esas alınacaktır.

BAŞVURU ŞART VE KOŞULLARI


 

Başvuru Formu üniversitenin internet sitesinden temin edilecektir. 2016 KPSS Sınav Sonuç Belgesi, Öğrenim Belgesi, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, 2 Adet Resim ve Adli Sicil kaydı olması şart. Adaylar Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, erkek adaylar muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış veya ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması gerekmektedir.

SÖZLEŞMELİ 301 PERSONEL ŞART VE KOŞULLARI
Lisans Hemşirelik bölümü mezunu adaylar başvuru yapabilirler. Başvuru yapacak adaylarda öğrenimle ilgili koşullar ile ilgili geniş bilgi aşağıdaki tabloda yer almaktadır. Adaylar İş Talep Formunu tam ve eksiksiz doldurarak istenen belgelerle birlikte İstanbul Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı adresine şahsen başvurmaları gerekmektedir. Başvuru için istenen belgeleri eksik getiren, başvuru tarihini geciktiren veya nitelikleri uygun olmayan adayların müracaatlarına işlem yapılmayacaktır. BAŞVURU YAPACAK OLAN ADAYLARA BAŞARILAR DİLERİZ.

Devlet Personel Başkanlığı KPSS İstanbul Üniversitesi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek