THY, Kızılay, Roketsan, TEV ve TUSAŞ Memur Personel Alım İlanı (Lise, Önlisans ve Lisans Mezunu)

Farklı eğitim seviyelerinden mezun adayların başvuru yapabileceği bu ilanlarda çok sayıda pozisyonda ilan yayımlanıyor. Yayımlanan bu ilanları siz okuyucularımıza ise belirli aralıklarla aktarıyoruz.

THY, Kızılay, Roketsan, TEV ve TUSAŞ Memur Personel Alım İlanı (Lise, Önlisans ve Lisans Mezunu)
THY, Kızılay, Roketsan, TEV ve TUSAŞ Memur Personel Alım İlanı (Lise, Önlisans ve Lisans Mezunu) Duran Can Ateş
Bu içerik 18987 kez okundu.

THY, Kızılay, Roketsan, TEV ve TUSAŞ Memur Personel Alım İlanı (Lise, Önlisans ve Lisans Mezunu)

Kamu kurumları ve özel sektör firmaları ilgili birimlerinde görevlendirmek adına personel alımları yapıyorlar. Farklı eğitim seviyelerinden mezun adayların başvuru yapabileceği bu ilanlarda çok sayıda pozisyonda ilan yayımlanıyor. Yayımlanan bu ilanları siz okuyucularımıza ise belirli aralıklarla aktarıyoruz. Bu haberimizde 5 farklı kurum tarafından yayımlanan personel alım ilanlarını derledik.

5 FARKLI KURUM PERSONEL ALIMI YAPIYOR

Nisan ayının girmesinin ardından personel alım ilanlarında güncellemeye giden kurumları siz okuyucularımızla paylaşıyoruz. Bu kurumlar arasında, Türk Hava Yolları, Türk Kızılay’ı, Roketsan, Türkiye Motor Sanayi ve Türk Eğitim Vakfı bulunuyor. 
Yukarıda yer alan kurumlar yayımladıkları ilanlarında farklı şehirlerde bulunan birimlerinde personel alımı yapacaklarını duyurdular.


 

ALIMLARDA BAŞVURU KOŞULLARI 
Söz konusu personel alım ilanlarına başvuruda bulunmak isteyen adaylar, ilanlarda yer alan koşulları sağlamaları gerekiyor. Bu koşullar her bir kurum için farklılık gösteriyor. 
Başvuru Yapacak Olan Adaylara www.kamumemuru.com Ekibi Olarak Başarılar dileriz.  

BAŞVURU KOŞULLARI NELERDİR 
''Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığına sahip olmak,  alım yapılacak kadrolara ve unvanlara göre belirlenen eğitim seviyesinden mezun olmak, erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya tecilli olmak, görevini yapmaya engel herhangi bir sağlık problemi olmayan, ekip çalışmasına yatkın, yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, kadrolara göre belirlenen deneyimli veya deneyimsiz olma şartını karşılamak ve alım yapılacak unvanın gerektirdiği özel şartları sağlamak.”

İLANLARA BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?
THY, Kızılay, Roketsan, TEV ve TUSAŞ tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına başvuru süreci devam etmekte olup ilanlara son başvuru tarihi ilan yayımlayan kurumlar tarafından ayrı ayrı belirlenmiştir. 
Son başvuru tarihi hatta aynı kurum tarafından yayımlanmış farklı pozisyonlardaki ilanlar için bile farklılık gösterebilmektedir. Başvuru Yapacak Olan Adaylara www.kamumemuru.com Ekibi Olarak Başarılar dileriz.  

BİNLERCE PERSONEL VE MEMUR ALIMI İÇİN >>>>(TIKLAYINIZ)(İPHONE İÇİN )

BİNLERCE PERSONEL VE MEMUR ALIMI İÇİN >>>>(TIKLAYINIZ)(ANDROİD İÇİN)

Türk Hava Yolları Türk Kızılay Roketsan Türkiye Motor Sanayi Türk Eğitim Vakfı THY Kızılay Roketsan TEV TUSAŞ www.kamumemuru.com

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak