Sağlık Bakanlığı 16 Memur Alımı Başvuruları Bitiyor! (21 Bin TL'ye Kadar Maaş Veriliyor)

Sağlık Bakanlığı yüksek maaşlı 16 sözleşmeli memur personel alımı yapıyor. Adaylara en fazla 21 bin 187 TL'ye kadar maaş verilecek.Başvuru da bulunacak adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

Sağlık Bakanlığı 16 Memur Alımı Başvuruları Bitiyor! (21 Bin TL'ye Kadar Maaş Veriliyor)
Sağlık Bakanlığı 16 Memur Alımı Başvuruları Bitiyor! (21 Bin TL'ye Kadar Maaş Veriliyor) Duran Can Ateş
Bu içerik 9670 kez okundu.

Sağlık Bakanlığı 16 Memur Alımı Başvuruları Bitiyor! (21 Bin TL'ye Kadar Maaş Veriliyor)
Geçtiğimiz haftalarda sağlık bakanlığı ile ilgili birçok haber ilanı yayınladık yayınalığımız haberler ile alımların yapılacağını duyurmuştuk buna göre, Sağlık Bakanlığı yüksek maaşlı 16 sözleşmeli memur personel alımı yapıyor. Adaylara en fazla 21 bin 187 TL'ye kadar maaş verilecek.Başvuru da bulunacak adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz. 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR
Sağlık Bakanlığı tarafından geçtiğimiz 26 Mart 2018 tarihide kamuoyuna Devlet Personel Başkanlığı sözleşmeli personel alımı duyurular bölümü aracılığı ile ilan yayımladı. Personel alımlarına ilişkin detalaylar siz değerli okurlarımız için yazımızda mevcuttur. Sağlık Bakanlığı kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 16 memur alımı yapıyor. Alımlar bilişim pozisyonuna yapılmakta olup adaylara en fazla aylık 21 bin 187 TL'ye kadar maaş verilecektir. Buna göre başvurular bitiyor adayların hızlı bir şekilde müracaatlarını gerçekleştirmesi gerekmektedir. Başvuru sürecinde başarılar.

ALINACAK POZİSYONLAR NELERDİR?
Pozisyon detayları nelerdir?
.Net Yazılım Uzmanı 9 kişi, Linux Sunucu Uzmanı 2 kişi, Windows Sunucu Uzmanı 1 kişi, Sistem ve Ağ Güvenliği Uzmanı 3 kişi ve Network Uzmanı 1 kişi olmak üzere toplam 16 kişilik sözleşmeli personel alımı gerçekleştirilecektir. Adaylara 10 bin 593 TL'den başlayan ve 21 bin 187 TL'ye kadar yükselen maaş verilecektir. Peki nasıl başvuru yapılır?

NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Başvuruda bulunacak adayların başvuru sürecinde dikkat etmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Sağlık Bakanlığı 16 bilişim personeli alımında hem genel şartlar hemde özel şartlar aramakta olup adayların iki şartlara da sahip olması gerekmektedir.Peki nasıl başvuru yapılır? Buna göre adayların 10 Nisan 2018 saat: 18.00'a kadar Sağlık Bakanlığı Üniversiteler Mah. Dumlupınar Bulvarı 6001.Cadde No:9 Bilkent Çankaya/Ankara adresine şahsen ya da posta yolu ile başvurularını tamamlaması gerekmektedir. Belirtilen tarihe kadar yapılmaya başvurular geçersiz sayılacaktır. Başvuru da bulunacak adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz. 

81 İL 100 BİN İŞ İLANI İÇİN (TIKLAYINIZ)

Sağlık Bakanlığı www.kamumemuru.com Devlet Personel Başkanlığı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak