istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Sağlık Bakanlığı 16 Memur Alımı Başvuruları Bitiyor! (21 Bin TL'ye Kadar Maaş Veriliyor)

Sağlık Bakanlığı yüksek maaşlı 16 sözleşmeli memur personel alımı yapıyor. Adaylara en fazla 21 bin 187 TL'ye kadar maaş verilecek.Başvuru da bulunacak adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

Sağlık Bakanlığı 16 Memur Alımı Başvuruları Bitiyor! (21 Bin TL'ye Kadar Maaş Veriliyor)
Sağlık Bakanlığı 16 Memur Alımı Başvuruları Bitiyor! (21 Bin TL'ye Kadar Maaş Veriliyor) Duran Can Ateş
Bu içerik 9543 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Sağlık Bakanlığı 16 Memur Alımı Başvuruları Bitiyor! (21 Bin TL'ye Kadar Maaş Veriliyor)
Geçtiğimiz haftalarda sağlık bakanlığı ile ilgili birçok haber ilanı yayınladık yayınalığımız haberler ile alımların yapılacağını duyurmuştuk buna göre, Sağlık Bakanlığı yüksek maaşlı 16 sözleşmeli memur personel alımı yapıyor. Adaylara en fazla 21 bin 187 TL'ye kadar maaş verilecek.Başvuru da bulunacak adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz. 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR
Sağlık Bakanlığı tarafından geçtiğimiz 26 Mart 2018 tarihide kamuoyuna Devlet Personel Başkanlığı sözleşmeli personel alımı duyurular bölümü aracılığı ile ilan yayımladı. Personel alımlarına ilişkin detalaylar siz değerli okurlarımız için yazımızda mevcuttur. Sağlık Bakanlığı kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 16 memur alımı yapıyor. Alımlar bilişim pozisyonuna yapılmakta olup adaylara en fazla aylık 21 bin 187 TL'ye kadar maaş verilecektir. Buna göre başvurular bitiyor adayların hızlı bir şekilde müracaatlarını gerçekleştirmesi gerekmektedir. Başvuru sürecinde başarılar.

ALINACAK POZİSYONLAR NELERDİR?
Pozisyon detayları nelerdir?
.Net Yazılım Uzmanı 9 kişi, Linux Sunucu Uzmanı 2 kişi, Windows Sunucu Uzmanı 1 kişi, Sistem ve Ağ Güvenliği Uzmanı 3 kişi ve Network Uzmanı 1 kişi olmak üzere toplam 16 kişilik sözleşmeli personel alımı gerçekleştirilecektir. Adaylara 10 bin 593 TL'den başlayan ve 21 bin 187 TL'ye kadar yükselen maaş verilecektir. Peki nasıl başvuru yapılır?

NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Başvuruda bulunacak adayların başvuru sürecinde dikkat etmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Sağlık Bakanlığı 16 bilişim personeli alımında hem genel şartlar hemde özel şartlar aramakta olup adayların iki şartlara da sahip olması gerekmektedir.Peki nasıl başvuru yapılır? Buna göre adayların 10 Nisan 2018 saat: 18.00'a kadar Sağlık Bakanlığı Üniversiteler Mah. Dumlupınar Bulvarı 6001.Cadde No:9 Bilkent Çankaya/Ankara adresine şahsen ya da posta yolu ile başvurularını tamamlaması gerekmektedir. Belirtilen tarihe kadar yapılmaya başvurular geçersiz sayılacaktır. Başvuru da bulunacak adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz. 

81 İL 100 BİN İŞ İLANI İÇİN (TIKLAYINIZ)

Sağlık Bakanlığı www.kamumemuru.com Devlet Personel Başkanlığı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek