Mevlana Kalkınma Ajansı 11 Kamu Personeli Alacak

Mevlana Kalkınma Ajansı Konya ve Karaman adreslerine sözlü sınav ile 11 Memur alım ilanı bulunmakta. Kurumunu resmi internet sitesinden yapılan duyuru ile memur alımları açıklandı. Başvuru yapacak olan adaylara başarılar dileriz.

Mevlana Kalkınma Ajansı 11 Kamu Personeli Alacak
Mevlana Kalkınma Ajansı 11 Kamu Personeli Alacak Duran Can Ateş
Bu içerik 1686 kez okundu.

Mevlana Kalkınma Ajansı 11 Kamu Personeli Alacak
Kamu kurum kuruluşları ve özel sektör firmaları alımlarına devam etmekte, Mevlana Kalkınma Ajansı Konya ve Karaman adreslerine sözlü sınav ile 11 Memur alım ilanı bulunmakta. Kurumunu resmi internet sitesinden yapılan duyuru ile memur alımları açıklandı. Başvuru yapacak olan adaylara başarılar dileriz.

 

ALIMLARA İLİŞKİNİN DETAY VE KOŞULLAR

Personel alımlarına başvuru yapacak adayların dikkat etmesi gereken bazı hususlar olacaktır, Mevlana kalkınma ajansı başta bulunan Konya ve Karaman şehirlerine 1 Destek Personeli, 9 Uzman Personel ve 1 İç Denetçi alımı yapılacaktır.

 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK
Başvuracak adaylar için sınava katılabilmek için başvuru belgelerini  Mevlana Kalkınma Ajansı “Şeyh Sadrettin Mahallesi Feritpaşa Caddesi No: 18 Meram/KONYA” adresine en geç 30 Nisan 2018 adresine elden teslim etmeleri veya son başvuru tarihine kadar ulaşmak kaydıyla posta veya kargo ile göndermeleri gerekmektedir.Başvuru yapacak olan adaylara başarılar dileriz.


PERSONEL ADAYLARI İÇİN ARANAN ŞARTLAR
Buna göre, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış, ya da muaf olmak ya da son başvuru tarihi itibariyle en az bir yıl tecilli olduğunu belgelemek ve Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmaması şart. Öğrenim durumu ile ilgili çeşitlilik arz ettiği üzere ilan kılavuzunda verilmiştir.

OKUL BÖLÜMLERİ İÇİN ARANAN ŞARTLAR
Başvuracak adaylar için Üniversitelerin hukuk, iktisat, maliye, işletme, kamu yönetimi, uluslararası ilişkiler, istatistik, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri, matematik, sosyoloji, mimarlık, şehir ve bölge planlama ile mühendislik dallarından mezun olmaları gerekmektedir. Başvuru yapacak olan adaylara  www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

Mevlana Kalkınma Ajansı www.kamumemuru.com Memur

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak