istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

İŞKUR KPSS’SİZ Ve KPSS’Lİ Nisan 2018 Kamu Personel Alımı

İş kurumu tarafından kamu kuruluşlarına çeşitli kadrolara alım yapılmak üzere KPSS’siz ve KPSS’li (60 puan) kamu personel alımları yayınlandı.

İŞKUR KPSS’SİZ Ve KPSS’Lİ Nisan 2018 Kamu Personel Alımı
İŞKUR KPSS’SİZ Ve KPSS’Lİ Nisan 2018 Kamu Personel Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 9809 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat


İŞKUR KPSS’SİZ Ve KPSS’Lİ Nisan 2018 Kamu Personel Alımı
Kamu kurum, kuruluş ve özel sektör firmaları alımlarına devam etmekte buna göre, İş kurumu tarafından kamu kuruluşlarına çeşitli kadrolara alım yapılmak üzere KPSS’siz ve KPSS’li (60 puan) kamu personel alımları yayınlandı. Yayınlanan ilanları ve kamu kurum kuruluşlarını sizler için derledik.Başvuru yapacak olan adaylara başarılar dileriz.

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR
Kurumlar personel alımları yaparken bazı koşullar ve şartlarsunmakta buna göre, İŞKUR kamu kurumlarına işçi ve personel alımları yayınlamaktadır. Kurumun yayınladığı ilan içeriklerinde KPSS şartlı (60 puan) ve KPSS şartsız çeşitli ilanlar bulunmaktadır. Başvuracak adayların ilkokul, lise, önlisans ve lisans mezunu olması gerekmektedir. Başvurular ilan içeriğinde sunulmuş olup şahsen veya online başvuru yapılabilir. Bayburt, Denizli, Eskişehir, Manisa, Batman, Ankara, Kırşehir, Ordu, Karaman, Çanakkale, Muş ve Isparta şehirleri alım yapacaktır. En az yazılan öğrenim durumlarında üst seviyede olan bütün öğrenim durumları başvuru yapabilir.Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.


 

Derleme yaptığımız ilanlar işe şöyle;

Bayburt Belediyesi
1 kişi yükleyici loder operatörü kpss 60 puanlı ilan için lise mezunu olması ve E-G ehliyetine sahip olması gerekmektedir. İşkur iş ilan numarası 00004371635 olarak verilmiştir.

Denizli Sarayköy Belediyesi 
4 kişi çöpçü kpss şartsız için en az ilkokul (lise, önlisans ve lisans başvuru yapabilir) mezunu olmaları gerekmektedir. Başvuru ilan numarası 00004372806 olarak ilan edildi.

Eskişehir Astsubay 
Ordu evi 2 kişi temizlik görevlisi kpss 60 puanlı için lise mezunu olmaları gerekmektedir. Başvurular 00004372822 ilan no ile yapılması gerekmektedir. 1 kişi aşçı kpss 60 puanlı için lise mezunu ve aşçılık belgesine sahip olması gerekmektedir. Başvuru numarası 00004372855 olarak yayınlandı. 1 kişi pide ustası için kpss 60 puanı olması lise mezunu olması ve 2 yıl deneyim sahibi adayların başvurusu kabul edilecektir. Başvuru ilan numarası 00004372879 olarak açıklandı.

Manisa 
Öğretmenevi kpss şartsız garson servis elemanı için en az ilkokul mezunu olması ve 3 yıl deneyimli olması gerekmektedir. Başvuru numarası 00004373061 olarak verildi.

Batman Belediye Başkanlığı 
1 kişi kpss şartsız beden işçisi için en az ilköğretim mezunu olması gerekmektedir. Başvuru no 00004373932 olarak yayınlandı. Havuz suyu operatörü 1 kişi en az ilkokul mezun kpss şartsız 00004374293 ilan mumarası ile başvuru yapılabilir. Otobüs kaptanı 1 kişi en az ilkokul D sınıfı sürücü belgesi olup 5 yıl deneyimli adayların başvurusu kabul edilecektir. Başvuru numarası 00004374400 olarak ilan edilmiştir.

Ankara Mamak Belediye Başkanlığı 
3 kişi bilgisayar teknolojisi teknikeri için önlisans mezun kpss 60 puanlı olanların başvurusu kabul edilecektir. Başvuru ilan numarası 00004374200 olarak açıklanmıştır.

Kırsehir Ahi Evran Üniversitesi 
1 kişi tatlı ustası için kpss şartsız en az ilkokul mezunu adaylar başvuru yapabilir. Başvuru ilan numarası 00004375270 olarak verilmiştir.

Ordu Gürgentepe Belediye Başkanlığı 
1 kişi hayvan bakıcısı için kpss 60 puanlı lise mezunu başıboş hayvanlara yaklaşma ve müdahale teknikleri kursu sertifikası olan adayların başvurusu alınacaktır. Başvuru ilan numarası 00004375519 olarak yayınlandı.

Karaman 
Yeşilsu sulama birliği çiftçi tarla ürünleri zirai sulamacı 4 kişi kpss şartsız en az ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Başvurular 00004376374 ile yapılması gerekmektedir.

Çanakkale Ayvacık Belediye Başkanlığı 
Beden işçisi 1 kişi için ilköğretim mezunu olan adaylar 00004376381 ilan numarası ile yapabilir.

Muş Uzgörür Belediye Başkanlığı 
Beden işçisi kpss şartsız 1 kişi ilkokul mezunu adaylar başvuru yapabilecektir. Başvuru numarası 00004376397 olarak verildi.

Isparta Hoyran Sulama Birliği Başkanlığı
Elektrikçi 1 kişi için en az ilkokul mezunu olan aday 00004377229 numara ile başvuracaktır.

KPSS İŞKUR www.kamumemuru.com Bayburt Belediyesi Denizli Sarayköy Belediyesi Eskişehir Astsubay Manisa Batman Belediye Başkanlığı Ankara Mamak Belediye Başkanlığı Kırsehir Ahi Evran Üniversitesi Ordu Gürgentepe Belediye Başka
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek