istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Necmettin Erbakan Üniversitesi En Az Lise Mezun 210 Personel Alımı

Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesine yerleştirilmek üzere en az lise mezunu 210 Kamu Personeli alım ilanı 13 Nisan 2018 de yayınladı. KPSS sıralaması ile alım yapılacaktır. Başvuru yapacak olan adaylara başarılar.

Necmettin Erbakan Üniversitesi En Az Lise Mezun 210 Personel Alımı
Necmettin Erbakan Üniversitesi En Az Lise Mezun 210 Personel Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 4453 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve NakliyatNecmettin Erbakan Üniversitesi En Az Lise Mezun 210 Personel Alımı
Personel alımlarına devam kurumlar alım yapmak için hız kesmeden ilanlar yayımlamakta, buna göre Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesine yerleştirilmek üzere en az lise mezunu 210 Kamu Personeli alım ilanı 13 Nisan 2018 de yayınladı. KPSS sıralaması ile alım yapılacaktır. Başvuru yapacak olan adaylara başarılar.


ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR
210 personel Necmettin Erbakan Üniversitesine istihdam edilmek üzere personel alımları yapılacaktır. KPSS grubu puan sırasına konulmak kaydıyla sözleşmeli personel alınacaktır. Başvurular şahsen yapılacak olup posta yolu ile başvurular kabul edilmeyecektir. Başvurular Üniversiteye 27 Nisan 2018 tarihi mesai bitimine kadar yapılması gerekmektedir. Başvuru detayları ve koşulları yazımızda mevcuttur.

Personel alımları yapılacak olan Üniversitenin Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde çalıştırılmak üzere 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre, Sözleşmeli Personel olarak istihdam edilmek üzere 06/06/1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28.06.2007 tarih ve 26566 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar’da yer alan ek 2’inci maddesinin (b) fıkrasına göre 2016 KPSS (B) grubu puan sırası esas alınarak gerçekleşecektir.

ÜNİVERSİTE ALIMLARI İÇİN KOŞULLAR
Personel alımlarına devam kurumlar alım yapmak için hız kesmeden ilanlar yayımlamakta, 10 kişi için Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik programından mezun olmak. 165 kişi için Hemşirelik lisans mezunu olması gerekmektedir. 4 kişi ebelik lisans mezunu, 2 kişi teknisyen için Ortaöğretim Kurumlarının Radyoloji Teknisyenliği programından mezun olmak. 11 kişi tekniker için Radyoloji / Tıbbi Görüntüleme Önlisans programından mezun olmak. 18 kişi tekniker için Anestezi Teknikerliği, Ameliyathane Teknikerliği, Odyometri, Biyomedikal Cihaz Teknolojisi Önlisans programından mezun olmaları gerekmektedir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.


BAŞVURULAR NASIL VE NE ZAMAN 
Adayların belirtilen başvuru tarihleri arasında Üniversitenin Personel Daire Başkanlığı adresine şahsen yapmaları gerek. Posta ile başvuruda bulunanların başvuruları geçersizdir. Başvuru tarihi 27 Nisan 2018 Mesai bitimine kadar şahsen başvuru yapılabilir.

BAŞVURU BELGELERİ NELER
Nüfus Kimlik Fotokopisi, Öz geçmiş, Mezuniyet belgesinin aslı veya Onaylı sureti olması gerek. Ayrıca Erkek adaylar için Askerlikle ilişiği olmadığına dair belge, 1 adet Fotoğraf, Adli Sicil Belgesi, Mal Beyan Formu (Sözleşmeli Personel Bürosundan temin edilecektir) ve Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu gerekmektedir. Başvuruda bulunacak adaylar başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte Personel Daire Başkanlığına bizzat (Şahsen) müracaat etmeleri gerekmektedir. Bilgi almak isteyenler için Necmettin Erbakan Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Personel şubesi adresinden alınabilir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi KPSS Kamu Personeli Necmettin Erbakan Üniversitesine Üniversitenin Araştırma ve Uygulama Hastanesi Üniversitenin Personel Daire Başkanlığı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek