Necmettin Erbakan Üniversitesi En Az Lise Mezun 210 Personel Alımı

Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesine yerleştirilmek üzere en az lise mezunu 210 Kamu Personeli alım ilanı 13 Nisan 2018 de yayınladı. KPSS sıralaması ile alım yapılacaktır. Başvuru yapacak olan adaylara başarılar.

Necmettin Erbakan Üniversitesi En Az Lise Mezun 210 Personel Alımı
Necmettin Erbakan Üniversitesi En Az Lise Mezun 210 Personel Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 4822 kez okundu.


Necmettin Erbakan Üniversitesi En Az Lise Mezun 210 Personel Alımı
Personel alımlarına devam kurumlar alım yapmak için hız kesmeden ilanlar yayımlamakta, buna göre Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesine yerleştirilmek üzere en az lise mezunu 210 Kamu Personeli alım ilanı 13 Nisan 2018 de yayınladı. KPSS sıralaması ile alım yapılacaktır. Başvuru yapacak olan adaylara başarılar.


ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR
210 personel Necmettin Erbakan Üniversitesine istihdam edilmek üzere personel alımları yapılacaktır. KPSS grubu puan sırasına konulmak kaydıyla sözleşmeli personel alınacaktır. Başvurular şahsen yapılacak olup posta yolu ile başvurular kabul edilmeyecektir. Başvurular Üniversiteye 27 Nisan 2018 tarihi mesai bitimine kadar yapılması gerekmektedir. Başvuru detayları ve koşulları yazımızda mevcuttur.

Personel alımları yapılacak olan Üniversitenin Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde çalıştırılmak üzere 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre, Sözleşmeli Personel olarak istihdam edilmek üzere 06/06/1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28.06.2007 tarih ve 26566 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar’da yer alan ek 2’inci maddesinin (b) fıkrasına göre 2016 KPSS (B) grubu puan sırası esas alınarak gerçekleşecektir.

ÜNİVERSİTE ALIMLARI İÇİN KOŞULLAR
Personel alımlarına devam kurumlar alım yapmak için hız kesmeden ilanlar yayımlamakta, 10 kişi için Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik programından mezun olmak. 165 kişi için Hemşirelik lisans mezunu olması gerekmektedir. 4 kişi ebelik lisans mezunu, 2 kişi teknisyen için Ortaöğretim Kurumlarının Radyoloji Teknisyenliği programından mezun olmak. 11 kişi tekniker için Radyoloji / Tıbbi Görüntüleme Önlisans programından mezun olmak. 18 kişi tekniker için Anestezi Teknikerliği, Ameliyathane Teknikerliği, Odyometri, Biyomedikal Cihaz Teknolojisi Önlisans programından mezun olmaları gerekmektedir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.


BAŞVURULAR NASIL VE NE ZAMAN 
Adayların belirtilen başvuru tarihleri arasında Üniversitenin Personel Daire Başkanlığı adresine şahsen yapmaları gerek. Posta ile başvuruda bulunanların başvuruları geçersizdir. Başvuru tarihi 27 Nisan 2018 Mesai bitimine kadar şahsen başvuru yapılabilir.

BAŞVURU BELGELERİ NELER
Nüfus Kimlik Fotokopisi, Öz geçmiş, Mezuniyet belgesinin aslı veya Onaylı sureti olması gerek. Ayrıca Erkek adaylar için Askerlikle ilişiği olmadığına dair belge, 1 adet Fotoğraf, Adli Sicil Belgesi, Mal Beyan Formu (Sözleşmeli Personel Bürosundan temin edilecektir) ve Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu gerekmektedir. Başvuruda bulunacak adaylar başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte Personel Daire Başkanlığına bizzat (Şahsen) müracaat etmeleri gerekmektedir. Bilgi almak isteyenler için Necmettin Erbakan Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Personel şubesi adresinden alınabilir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi KPSS Kamu Personeli Necmettin Erbakan Üniversitesine Üniversitenin Araştırma ve Uygulama Hastanesi Üniversitenin Personel Daire Başkanlığı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Kültür Bakanlığı: 500 Kütüphaneci ve 285 Memur Alımı Yapılacak
Kültür Bakanlığı: 500 Kütüphaneci ve 285 Memur Alımı Yapılacak