istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

İŞKUR 16 Nisan 2018 Kamu Personel Alımı

İŞKUR 16 Nisan 2018 kamu kurum ve kuruluşlarına kamu personel alım ilanlarını sizlere sunuyoruz.

İŞKUR 16 Nisan 2018 Kamu Personel Alımı
İŞKUR 16 Nisan 2018 Kamu Personel Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 7984 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

İŞKUR 16 Nisan 2018 Kamu Personel Alımı
Geçtiğimiz haftalarada yayınladığımız ilanlar ile birçok belediyenin yaptığı alımları siz değerli okurlarımıza duyurmuştuk bugün ise siz değerli okurlarımız için, İş Kurumu tarafından 16 Nisan 2018 de kamu kurum ve kuruluşlarına yapılacak olan personel alım ilanlarını duyuruyoruz. Başvuruları İşkur üzerinden yapılacak olup içerisinde en dikkat çekeni belediyenin hayvan bakıcısı alımı olmuştur. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz. İŞKUR 16 Nisan 2018 kamu kurum ve kuruluşlarına kamu personel alım ilanlarını sizlere sunuyoruz.

AFYONKARAHİSAR EVCİLER BELEDİYESİ 
Geçici işçi statüsünde çalıştırılmak üzere 8 Beden İşçisi ( Genel ) ve Bolvadin Belediyesi daimi işçi statüsünde 2 Greyder Operatörü olmak üzere toplam 10 Personel alımı yapılacağını 16 Nisan 2018 tarihinde İş Kurumu üzerinden yayınlanan ilanlarla açıklanmıştır. Başvurular başlamış olup 25 Nisan 2018 tarihinde sona erecektir. Adaylar İş Kurumu üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır.

8 BEDEN İŞÇİSİ ALIMI İÇİN;
 En az ilköğretim mezunu olması gerekmektedir. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. İş ilan numarası 00004377864 olarak verilmiştir. Evciler Belediyesi 30 Nisan 2018 tarihinde saat 10:00 ile 11:00 arasında kura çekimi yapılacaktır.

2 GREYDER OPERATÖRÜ İÇİN; 
En az ilköğretim en çok ortaöğretim mezunu olması, 5 Yıllık iş deneyimine sahip olması, Greyder Operatörü (M.E.B. onaylı) Belgesine sahip olması, E ve D sınıfı sürücü belgesine sahip olması gerekmektedir. İş ilan numarası 00004378275 olarak verilmiştir. Bolvadin Belediyesi 09 Mayıs 2018 tarihi saat 10:00 ile 11:00 arasında kura çekimi yapılacaktır.

KONYA YALIHÜYÜK BELEDİYESİ

16 Nisan 2018 tarihinde İş Kurumu üzerinden yayınlamış olduğu ilanla 1 kişi Hayvan Bakıcısı görevinde çalıştırılmak üzere alım yapacağını açıklamıştır. Başvuruların başlamış olup 25 Nisan 2018 tarihinde sona erecektir. Adaylar İş Kurumu üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır.

HAYVAN BAKICISI YAPILACAK ALIMLAR İÇİN; 
Önlisans mezunu olması, Kamu Personeli Sınavından en az 60 puan almış olması gerekmektedir. En az 8 yıl süreli B sınıfı sürücü belgesine sahip olması, MEB Onaylı Başıboş Hayvanlara Yaklaşma ve Müdahale Tekniği Belgesine sahip olması, MEB Onaylı İlk Yardım Belgesine sahip olması ve MEB Onaylı Pet Hayvancılığı Belgesine sahip olması gerekmektedir. İş ilan numarası 00004379318 olarak verilmiştir.

MALATYA PÜTÜRGE BELEDİYESİ
 16 Nisan 2018 tarihinde İş Kurumu üzerinden yayınlamış olduğu ilanla daimi işçi statüsünde 4 Beton Parke ve Bordür Taşı Döşeme İşçisi alımı yapacağını açıklamıştır. Başvuruların başlamış olup 25 Nisan 2018 tarihinde sona erecektir. Adaylar İş Kurumu üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır.

4 Beton Parke ve Bordür Taşı Döşeme İşçisi alımı için; 
En az ilköğretim en çok Lise ve dengi okul mezunu olması ve mesleğinde en az 1 yıl çalışmış olması gerekmektedir. Bordür ve Kilit taşı Döşeme işçiliği sertifikası veya Karo taşı döşeme işçiliği setifika sahibi olması, Yangın Güvenliği Eğitimi ve Yangın tatbikatı katılım belgesine sahip olması, Karo  Döşeme işçiliği kursu katılım belgesine sahip olması gerekmektedir. İş ilan numarası 00004377509 olarak verilmiştir.

MUŞ BULANIK BELEDİYESİ
 İş Kurumu üzerinden 16 Nisan 2018 tarihinde yayınladığı ilanla daimi işçi statüsünde 1 kişi Şoför-Yük Taşıma görevinde çalıştırılmak üzere alım yapacağını açıklamıştır. Başvuruların başlamış olup 25 Nisan 2018 tarihinde sona erecektir. Adaylar İş Kurumu üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır.

ŞOFÖR-YÜK TAŞIMA ALIMLARI İÇİN
 İlköğretim mezunu olması, En az 5 Yıllık E sınıfı sürücü belgesine sahip olması ve Askerliğini yapmış yada askerlikle ilişiğinin olmaması gerekmektedir. İş ilan numarası 00004379525 olarak verilmiştir.

81 İL 100 BİN İŞ İLANI İÇİN (TIKLAYINIZ)

İŞKUR AFYONKARAHİSAR EVCİLER BELEDİYESİ 8 BEDEN İŞÇİSİ ALIMI İÇİN; 2 GREYDER OPERATÖRÜ İÇİN; KONYA YALIHÜYÜK BELEDİYESİ HAYVAN BAKICISI YAPILACAK ALIMLAR İÇİN; MALATYA PÜTÜRGE BELEDİYESİ 4 Beton Parke ve Bordür Taşı Döşeme İş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek