istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

BOTAŞ Lise Mezun 13 Büro memuru ve Teknisyen Alımı

BOTAŞ boru hatları iş kurumu üzerinden yayınladığı farklı ilanlar ile farklı şehirlere lise mezunu büro memur ve teknisyen alımları yapıyor.

BOTAŞ Lise Mezun 13 Büro memuru ve Teknisyen Alımı
BOTAŞ Lise Mezun 13 Büro memuru ve Teknisyen Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 14942 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

BOTAŞ Lise Mezun 13 Büro memuru ve Teknisyen Alımı
Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz. Buna göre, BOTAŞ boru hatları iş kurumu üzerinden yayınladığı farklı ilanlar ile farklı şehirlere lise mezunu büro memur ve teknisyen alımları yapıyor. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz. Başvuruları iş kurumu üzerinden başlayan ilana son başvuru 26 Nisan 2018 olarak açıklanmıştır.

İlanlara başvuru numaraları ila başvuru yapılacak olup, BOTAŞ yayınladığı ilanlar içerisinde elektrik elektronik teknolojisi teknisyeni, makine teknolojisi teknisyeni, inşaat teknolojisi teknisyeni ve büro memuru alım ilanları yayınladı. Başvurular iş kurumu üzerinden 26 Nisan 2018 kadar lise mezunu eski hükümlü, terörle mücadelede yaralanan ve engelli statüsünde olanlar başvuru yapabilir. Başvuru yapacak adaylara başarılar dileriz.

BAŞVURULARA İLİŞKİN DETAYLAR

Büro Memuru

3 kişi için lise mezunu olmaları ve EKPSS girmiş olmaları gerekmektedir. Alınacak personel Ankara adresine istihdam edilecektir. İş kurumu iş ilan numarası 00004380472 olarak verilmiştir.

İnşaat Teknolojisi Teknisyeni

4 kişi için 2016 KPSSP94 puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir. Öğrenim durumu lise inşaat teknolojisi bölümü eski hükümlü ve TMY olanlar başvuruyu 00004380548 3 kişi Ankara ve 00004380695 1 kişi Tekirdağ ilan numarası ile yapmaları gerekmektedir.

Elektrik Elektronik Teknolojisi Teknikeri

4 kişi lise elektrik elektronik teknolojisi bölümü mezun olmaları gerekmektedir. Ankara ve Tekirdağ alınacak personel eski hükümlü ve tmy olması gerekmektedir. Başvuru numarası 00004380563 Ankara 3 kişi ve Tekirdağ 00004380711 1 kişi olarak yayınlandı.

Makine Teknolojisi Teknisyeni

2 kişi lise makine teknolojisi bölüm mezunu olması gerekmektedir. Başvuru numarası 00004380568 ile eski hükümlü ve TMY olanlar başvuru yapabilir.

81 İL 100 BİN İŞ İLANI İÇİN (TIKLAYINIZ)

BOTAŞ Büro Memuru İnşaat teknolojisi teknisyeni Elektrik elektronik teknolojisi teknikeri Makine teknolojisi teknisyeni
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek