İŞKUR TYP KPSS’SİZ Bin 390 Personel Alımı Nisan 2018

TYP kapsamında İş Kurumu üzerinden verilen ilanlar ile Bin 390 personel ve hizmetli alım ilanları yayınlandı. İlköğretim, lise, önlisans ve lisans mezunları KPSS şartsız başvuru yapabilir.Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

İŞKUR TYP KPSS’SİZ Bin 390 Personel Alımı Nisan 2018
İŞKUR TYP KPSS’SİZ Bin 390 Personel Alımı Nisan 2018 Duran Can Ateş
Bu içerik 10131 kez okundu.


İŞKUR TYP KPSS’SİZ Bin 390 Personel Alımı Nisan 2018
Önceki personel alım ilanlarında TYP kapsamında  İş Kurumu üzerinden verilen ilanlar ile Bin 390 personel ve hizmetli alım ilanları yayınlandı. İlköğretim, lise, önlisans ve lisans mezunları KPSS şartsız başvuru yapabilir.Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR

Personel alımları için İŞKUR toplum yararına programı kapsamında Türkiye’deki şehirlere ayrı ayrı ilanlar vererek Belediyeler, Valilikler, Kaymakamlıklar, Milli eğitim İl ve İlçe müdürlükleri iş gücü ihtiyacını karşılamak üzere alım yapmaktalar. Şehirler belirli aralıklarla ilanlara çıkacağı üzere adayların www.kamumemuru.com sitemiz üzerinden takip sağlayabilirsiniz.

Ağaçlandırma görevlisi
Önceki personel alım ilanlarında TYP kapsamında  İş Kurumu üzerinden verilen ilanlar ile Bin 390 personel ve hizmetli alım ilanları yayınlandı. Personel ve hizmetli alımlarında 2 ilde ilan başlatılmış olup 20 Nisan 2018 ilanlar sona ermek üzere 2 şehirde başlayan ilana başvurmak isteyen adaylar aşağıda bulunan link adresleri üzerinden başvurularını yapabilirler. Başvuracak adaylar ilköğretim lise Önlisans ve Lisans mezunu olabilecekler aynı zamanda başvuracak adaylar 18 yaş ile 40 yaş arasında olmaları gerekmektedir. Genelde alımlar noter kurası ile belirlenmektedir.

Şimdilik yayınlanan ilanlarda Bayburt ve Kars şehirleri görülmektedir. İlanlar kısa süreliğine yayınlanıp hemen kaldırıldığı üzere başvuracak adayların bu kısa süre zarfı içerisinde başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir.Başvuracaklar işkur kaydı olması ve typ aramada bulunduğu şehrin alımına başvuru yapabilirler. Ayrıca iş kurumu il ve ilçe şubelerinden yapılabilir. Başvuracak adayların 20 Nisan 2018’e kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerek. Sonra çıkacak ilanların son tarihleri ilana göre değişecektir.Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

İŞKUR TYP Bin 390 personel alımına başvuru yapmak için 

https://esube.iskur.gov.tr/Typ/TypArama.aspx

81 İL 100 BİN İŞ İLANI İÇİN (TIKLAYINIZ)

TYP İş Kurumu KPSS www.kamumemuru.com İŞKUR Ağaçlandırma görevlisi Bayburt Kars

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Kültür Bakanlığı: 500 Kütüphaneci ve 285 Memur Alımı Yapılacak
Kültür Bakanlığı: 500 Kütüphaneci ve 285 Memur Alımı Yapılacak