istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Günlük 75 TL Harçlıkla Meslek Sahibi Olacaklar

İstihdam seferberliği kapsamında uygulamaya konacak olan işbaşı eğitim programları ile genç işsizler günlük 75 TL harçlıkla iş sahibi olabilecekler. www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

Günlük 75 TL Harçlıkla Meslek Sahibi Olacaklar
Günlük 75 TL Harçlıkla Meslek Sahibi Olacaklar Duran Can Ateş
Bu içerik 23889 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat


Günlük 75 TL Harçlıkla Meslek Sahibi Olacaklar
Ülkemizin işsizlik problemini gidermek ve istihdam sağlamaya yönelik çalışmalar yapılmakta buna göre, İstihdam seferberliği kapsamında uygulamaya konacak olan işbaşı eğitim programları ile genç işsizler günlük 75 TL harçlıkla iş sahibi olabilecekler. www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.


Kimler Yararlanabilecek?
İşi olmayan yada iş bulamayan Gençlere yönelik olarak başlatılan işbaşı eğitim programları Türkiye İş Kurumu tarafından koordine edilecek. Bu kapsamda geçtiğimiz sene 54 TL olan harçlık miktarı da bu sene 75 TL’ye çıkarıldı. Bu imkanlardan faydalanmak isteyen kimseler öncelikli olarak İŞKUR sistemine kayıtlı olmak durumundadırlar. Bunun yanı sıra kişilerin 18 ile 29 yaş arasında olması da aranan şartlar arasındadır. Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu devletimizin ilk defa çalışanın tüm masraflarını karşılayacağını ifade etti. Bu sayede nitelikli eleman yetiştirmek mümkün olacak ve bu eğitim alan kişilerin anında iş sahibi olabilmeleri mümkün olacaktır. Başvuruda bulunacak olanlara başarılar dileriz.

Eğitim Alanları 
Ülkemizin işsizlik problemini gidermek ve istihdam sağlamaya yönelik çalışmalar yapılmakta buna göre, bu istihdam teşvikleri kapsamında eğitim verilecek alanların başında bilişim teknolojileri gelmektedir. Bu kapsamda siber güvenlik, bulut bilişim, kodlama ve yenilenebilir enerji alanlarında eğitimler verilecek. Bu alanlarda personel ihtiyacının bir hayli fazla olması da eğitim alan kişilerin istihdam edilme oranını da bir hayli artıracaktır. Bu eğitim imkanlarından faydalanmak isteyen genç işsizlerin en yakın İŞKUR il müdürlüğüne giderek sisteme kaydolmaları gerekmektedir. Ardından da işbaşı eğitim programları açıldıkça adaylar eğitimleri ihtiyaçlarına göre tercih edebilecek ve buna göre kısa süre içerisinde eğitimlerine başlayacaklardır. www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

81 İL 100 BİN İŞ İLANI İÇİN (TIKLAYINIZ)

www.kamumemuru.com İŞKUR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek