istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

TYP Kapsamında 8 Bin Personel Alım İlanı Yayımlandı (Hangi Şehirlerde Alım Yapılacak?)

Türkiye İş Kurumu üzerinden Toplum Yararına Program Kapsamında 8 binden fazla personel alım ilanı yayımlandı. Farklı şehirlerin belediyeleri tarafından yayımlanan TYP personel alım ilanlarının detaylarını siz okuyucularımız ile paylaşıyoruz.

TYP Kapsamında 8 Bin Personel Alım İlanı Yayımlandı (Hangi Şehirlerde Alım Yapılacak?)
TYP Kapsamında 8 Bin Personel Alım İlanı Yayımlandı (Hangi Şehirlerde Alım Yapılacak?) Duran Can Ateş
Bu içerik 11171 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

 

TYP Kapsamında 8 Bin Personel Alım İlanı Yayımlandı (Hangi Şehirlerde Alım Yapılacak?)
Geçtiğimiz günlerde İŞKUR ilanları ile özel sektöre ve kamu kurum, kuruluşlarının haberlerni siz değerli okurlarımız ile buluşturduk buluşturmaya devam etmekteyiz buna göre, Türkiye İş Kurumu üzerinden Toplum Yararına Program Kapsamında 8 binden fazla personel alım ilanı yayımlandı. Farklı şehirlerin belediyeleri tarafından yayımlanan TYP personel alım ilanlarının detaylarını siz okuyucularımız ile paylaşıyoruz. Bilindiği üzere İşkur üzerinden Toplum Yararına Program kapsamında personel alımları yapılıyor. Alım yapılacak şehirler ve TYP personel alım ilanlarına başvuru koşullarına detayları sizlerle paylaşıyoruz. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

ALIMLARA İlİŞKİN DETAYLAR
İŞKUR personel alımları için ilanlar yayınlamaya devam etmekte, Belediye Başkanlıkları tarafından yayımlanan TYP personel alım ilanlarında farklı pozisyonlarda personel alımları yapılıyor. Bu haberimizde İşkur üzerinden yayımlanan TYP personel alım ilanlarının detaylarını paylaşıyoruz. Başvuruda bulanacak adaylara başarılar dileriz.

TYP PERSONEL ALIM İLANLARINA DAİR DETAYLAR

Türkiye İş Kurumu'nun internet sayfası üzerinden yayımlanan TYP personel alım ilanlarında 7 farklı şehirden personel alım ilanı yayımlandı. 

Bolu, Bayburt, Van, Artvin, Elazığ, Kars ve Denizli Belediyeleri ve bu şehirlere bağlı ilçe belediyeleri tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında ise 8 binden fazla alım yapılacağı ilan edildi. 

Yayımlanan ilanlara göre alımlar 3 farklı pozisyondan yapılacak. Söz konusu şehirler ve ilçelerinde yapılacak personel alımları, Çevre temizliği Park düzenlemeleri, Ağaçlandırma, Çevre temizliği pozisyonlarında yapılacak.

TYP İLANLARINA BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?


Toplum Yararına Program kapsamında alım yapılacağı duyurulan personel alım ilanlarına başvurular iki şekilde yapılabilir. 

İlanlara başvuru yapacak adaylar ilk olarak başvurularını bulundukları il veya ilçelerdeki İşkur müdürlükleri aracılığıyla yapabilirler. Diğer bir yöntem ise elektronik olarak başvuru yapmak. Adaylar Türkiye İş Kurumu'nun internet sitesine üye olarak başvurularını buradan yapabilirler. 

TYP PERSONEL ALIM İLANLARINA BAŞVURU KOŞULLARI

Geçtiğimiz günlerde İŞKUR ilanları ile özel sektöre ve kamu kurum, kuruluşlarının haberlerni siz değerli okurlarımız ile buluşturduk buluşturmaya devam etmekteyiz buna göre, İşkur, Toplum Yararına Program kapsamında alım yapılacak personellere ilişkin bazı açıklamalar yayımladı. İşkur tarafından yapılan açıklamalarda, ilanlara başvuru yapacak adayların taşımaları gereken koşullarda yer aldı. 

Bu kapsamda İşkur üzerinden yayımlanan başvuru koşulları şu şekilde, 

Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı işsiz olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Emekli, malul, dul ve yetim aylığı almıyor olmak, Öğrenci olmamak (açıköğretim öğrencileri hariç), TYP’den yararlanılmaya başlanan gün itibarıyla Sosyal Yardım Bilgi sistemi üzerinden yapılacak sorgulamada herhangi bir nakdi sosyal yardım almıyor olmak ve talep edilen yaş aralığında olmak. 

İLANLARA ULAŞMAK İÇİN

Toplum Yararına Program kapsamında alım yapılacağı açıklanan personel alım ilanlarına ulaşmak isteyen adaylar aşağıda yer alan bağlantıya tıkladıktan sonra açılan sayfada hiçbir şey yapmadan direkt olarak Ara butonuna basarak ilanlara ulaşabilirler. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

İlanlara ulaşmak için:
https://esube.iskur.gov.tr/Typ/TypArama.aspx

81 İL 100 BİN İŞ İLANI İÇİN (TIKLAYINIZ)

Türkiye İş Kurumu İŞKUR Toplum Yararına Program TYP www.kamumemuru.com
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek