10 Bin Yeni Polis 25 Bin Jandarma Alımı Yapılacak

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Son Dakika Açıklaması! Bakan Soylu 35 Bin Jandarma ve Polis Alımı İçin Tarih Verdi!

10 Bin Yeni Polis 25 Bin Jandarma Alımı Yapılacak
10 Bin Yeni Polis 25 Bin Jandarma Alımı Yapılacak Duran Can Ateş
Bu içerik 5856 kez okundu.

10 Bin Yeni Polis 25 Bin Jandarma Alımı Yapılacak
Geçtiğimiz haftalarda alımlar gerçekleştiren kamu kurumları oldukça dikkat çekmekte bununka birlikte, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Son Dakika Açıklaması! Bakan Soylu 35 Bin Jandarma ve Polis Alımı İçin Tarih Verdi. 10 bin yeni polis ve 25 bin jandarma alımı ne zaman yapılacak belli oldu. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu 10 bin polis ve 25 bin jandarma alımı için tarih verdi. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR
Eylül Ayında Alım Yapılacak
İstihdam sağlamak ve işsizlik problemini önlemekle birlikte alımlar gerçekleştiren kurumlar dikkat çekmekte buna göre, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Tekirdağ’da katıldığı bir toplantıda genel asayiş ve güvenlik problemlerine değindi. Bu kapsamda iki sınır ülkemizde otorite olmadığını ve İran üzerinden de ciddi bir Afgan göçü yaşandığını dile getiren Soylu güvenlik sorunun aşılması için personel alımı yapılacağına dikkat çekti. Bu kapsamda Eylül ayını işaret eden Soylu 10 bin polis alımının bu ay içerisinde gerçekleştirileceğini belirtti. Başvuru da bulunacak adaylara başarılar dileriz.

Ek olarak da jandarma alımına da değinen Bakan Soylu toplamda 25 bin jandarma alımının gerçekleştirileceğini belirtti. Daha önce bekçi alımları ile ilgili açıklama yapılması nedeniyle sadece hatırlatmakla yetinen Bakan Soylu ülke genelinde suç işlenme oranlarında da bir azalma meydana geldiğini belirtti. Ayrıca hükümet olarak İran sınırına duvar örülmesi konusunda karar verdiklerini de aktaran Bakan Soylu güvenlik güçleri ile suç oranlarını daha da düşüreceklerini ifade etti. Bu sayede de vatandaşın güvenlik birimlerine olan güveni de daha çok artacaktır.Bakan Soylu 15 Temmuz darbe girişiminden bugüne kadar FETÖ sebebiyle tutuklananların sayısının 77 bin 081 kişi olduğunu açıkladı.  2018 yılı içerisinde ise 2 bin 706 kişinin tutuklandığını aktardı. Ayrıca Bakan Soylu bu operasyonların devam edeceğinin de sinyallerini verdi. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.
 

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Bakan Soylu Bin Jandarma Polis Alımı www.kamumemuru.com FETÖ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak