istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

10 Bin Yeni Polis 25 Bin Jandarma Alımı Yapılacak

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Son Dakika Açıklaması! Bakan Soylu 35 Bin Jandarma ve Polis Alımı İçin Tarih Verdi!

10 Bin Yeni Polis 25 Bin Jandarma Alımı Yapılacak
10 Bin Yeni Polis 25 Bin Jandarma Alımı Yapılacak Duran Can Ateş
Bu içerik 5598 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat


10 Bin Yeni Polis 25 Bin Jandarma Alımı Yapılacak
Geçtiğimiz haftalarda alımlar gerçekleştiren kamu kurumları oldukça dikkat çekmekte bununka birlikte, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Son Dakika Açıklaması! Bakan Soylu 35 Bin Jandarma ve Polis Alımı İçin Tarih Verdi. 10 bin yeni polis ve 25 bin jandarma alımı ne zaman yapılacak belli oldu. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu 10 bin polis ve 25 bin jandarma alımı için tarih verdi. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR
Eylül Ayında Alım Yapılacak
İstihdam sağlamak ve işsizlik problemini önlemekle birlikte alımlar gerçekleştiren kurumlar dikkat çekmekte buna göre, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Tekirdağ’da katıldığı bir toplantıda genel asayiş ve güvenlik problemlerine değindi. Bu kapsamda iki sınır ülkemizde otorite olmadığını ve İran üzerinden de ciddi bir Afgan göçü yaşandığını dile getiren Soylu güvenlik sorunun aşılması için personel alımı yapılacağına dikkat çekti. Bu kapsamda Eylül ayını işaret eden Soylu 10 bin polis alımının bu ay içerisinde gerçekleştirileceğini belirtti. Başvuru da bulunacak adaylara başarılar dileriz.

Ek olarak da jandarma alımına da değinen Bakan Soylu toplamda 25 bin jandarma alımının gerçekleştirileceğini belirtti. Daha önce bekçi alımları ile ilgili açıklama yapılması nedeniyle sadece hatırlatmakla yetinen Bakan Soylu ülke genelinde suç işlenme oranlarında da bir azalma meydana geldiğini belirtti. Ayrıca hükümet olarak İran sınırına duvar örülmesi konusunda karar verdiklerini de aktaran Bakan Soylu güvenlik güçleri ile suç oranlarını daha da düşüreceklerini ifade etti. Bu sayede de vatandaşın güvenlik birimlerine olan güveni de daha çok artacaktır.Bakan Soylu 15 Temmuz darbe girişiminden bugüne kadar FETÖ sebebiyle tutuklananların sayısının 77 bin 081 kişi olduğunu açıkladı.  2018 yılı içerisinde ise 2 bin 706 kişinin tutuklandığını aktardı. Ayrıca Bakan Soylu bu operasyonların devam edeceğinin de sinyallerini verdi. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.
 

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Bakan Soylu Bin Jandarma Polis Alımı www.kamumemuru.com FETÖ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek