60 KPSS Puanıyla 1196 Sözleşmeli Personel Alım İlanına Başvuru Yapabilirsiniz (En Az Lise Mezunu)

Devlet Personel Başkanlığı'nın internet sitesi üzerinden yayımladıkları ilanlar ile sözleşmeli personel alımı yapıyorlar. Yayımlanan ve başvuru süreci devam eden sözleşmeli personel alım ilanlarından bazılarına 60 KPSS puanıyla başvuru yapılabiliyor.

60 KPSS Puanıyla 1196 Sözleşmeli Personel Alım İlanına Başvuru Yapabilirsiniz (En Az Lise Mezunu)
60 KPSS Puanıyla 1196 Sözleşmeli Personel Alım İlanına Başvuru Yapabilirsiniz (En Az Lise Mezunu) Duran Can Ateş
Bu içerik 10611 kez okundu.

60 KPSS Puanıyla 1196 Sözleşmeli Personel Alım İlanına Başvuru Yapabilirsiniz (En Az Lise Mezunu)

Kamu, kurum, kuruluş ve özel sektör firmaları alımlarına devam etmekte buna göre, Devlet Personel Başkanlığı'nın internet sitesi üzerinden yayımladıkları ilanlar ile sözleşmeli personel alımı yapıyorlar. Yayımlanan ve başvuru süreci devam eden sözleşmeli personel alım ilanlarından bazılarına 60 KPSS puanıyla başvuru yapılabiliyor. Bu haberimizde siz okuyucularımıza 60 KPSS puanıyla başvuru yapabileceğiniz sözleşmeli personel alım ilanlarını derledik. Kadrolarında personel açığı bulunan devlet kurumları yayımladıkları ilanlar ile personel ihtiyaçlarını gidermeyi amaçlıyorlar. Personel alım ilanı yayımlayan kurumlar tarafından yayımlanan ilanlarından 60 KPSS puanıyla başvuru yapabileceklerinizi sizler için derledik. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR 

60 KPSS PUANIYLA BAŞVURU YAPABİLECEĞİNİZ PERSONEL ALIM İLANLARI
Devlet Personel Başkanlığı tarafından Kamu kurum ve kuruluşları aracılığıyla yayımlanan sözleşmeli personel alım ilanlarından 1196'sına düşük KPSS puanıyla başvuru yapabilirsiniz. Yayımlanan bu ilanlarda farklı eğitim seviyelerinden mezun adayların başvuru yapabilecekleri pozisyonlar yer alıyor.Personel alım ilanı yayımlayan kurumlar tarafından yayımlanan ilanlarından 60 KPSS puanıyla başvuru yapabileceklerinizi sizler için derledik. 

ALIM YAPAN KURUMLARIN LİSTESi
Sahil Güvenlik Komutanlığı, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları, Maliye Bakanlığı, ÖSYM Başkanlığı, Gazi Üniversitesi, Necmettin Erbakan Üniversitesi, Bozok Üniversitesi, İnönü Üniversitesi ve Mersin Üniversitesi

PERSONEL ALIM İLANLARINA BAŞVURU KOŞULLARI
Genel Başvuru Koşullarına İlişkin Detaylar

"Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. Maddesindeki şartları taşımak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak (askerliğini yapmış olmak, muaf olmak veya tecilli durumda olmak) Başka kurumlara karşı mecburi hizmeti bulunmamak, Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kuruluşundan emekli olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı engeli bulunmamak, Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonucu olumlu olmak, İlanı yayımlayan kurum tarafından alım yapılacağı duyurulan unvana göre belirlenen eğitim şartını sağlamak, Kamu Personeli Seçme Sınavı puan şartını sağlamak (Bu haberimizde yer alan ilanlarda talep edilen en yüksek KPSS şartı 60'dır.)BAŞVURU SÜRECİ

Kamu, kurum, kuruluş ve özel sektör firmaları alımlarına devam etmekte buna göre, Yukarıda siz okuyucularımıza aktardığımız kurumlar ve kurumlar tarafından yayımlanan ilanlara başvuru süreçleri devam ediyor. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

KPSS Devlet Personel Başkanlığı www.kamumemuru.com

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak