Kamu Kurumlarına 112 İşçi ve Memur Alımı İçin İşkur Üzerinden İlan Yayımlandı (KPSS'li/KPSS'siz)

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımladıkları ilanlar ile işçi ve memur alımı için ilan yayımlıyorlar. Yayımlanan bu ilanlardan bazıları KPSS puan sıralamasına göre yapılırken bazı kurumlar personel alımlarında adaylardan KPSS puanı şartı talebinde bulunmuyor.

Kamu Kurumlarına 112 İşçi ve Memur Alımı İçin İşkur Üzerinden İlan Yayımlandı (KPSS'li/KPSS'siz)
Kamu Kurumlarına 112 İşçi ve Memur Alımı İçin İşkur Üzerinden İlan Yayımlandı (KPSS'li/KPSS'siz) Duran Can Ateş
Bu içerik 5907 kez okundu.

Kamu Kurumlarına 112 İşçi ve Memur Alımı İçin İşkur Üzerinden İlan Yayımlandı (KPSS'li/KPSS'siz)
Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz. Buna göre, Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımladıkları ilanlar ile işçi ve memur alımı için ilan yayımlıyorlar. Yayımlanan bu ilanlardan bazıları KPSS puan sıralamasına göre yapılırken bazı kurumlar personel alımlarında adaylardan KPSS puanı şartı talebinde bulunmuyor. Türkiye geneli faaliyet gösteren kamu kurumları, belediye başkanlıkları, sulama birlikleri, il özel idareleri ve benzeri kurumlar İşkur üzerinden yayımladıkları ilanlar ile personel ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyorlar. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR
Alım Yapacağını İlan Eden Kurumlar
Özel sektör ve kamu kurum, kuruluşları çeşitli kariyer siteleri ve işkur aracılığı ile ilanlar yayınlamakta, İşkur'un internet sitesi üzerinden işçi veya memur alım ilanı yayımlayan çok sayıda kurum bulunuyor. 

Türkiye geneli çok sayıda şehirde yer alan bu kurumların listesini sizlerle paylaşıyoruz. İşte alım yapacağını ilan eden kurumlar, 

1. Hava Bakım Fabrika Genel Müdürlüğü, İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Astsubay Orduevi Müdürlüğü, Manisa Öğretmenevi Müdürlüğü, BOTAŞ, AHİ Evran Üniversitesi Rektörlüğü, Tercan Sahil Sulama Birliği, Bandırma Koyunculuk Araştırma Enstütisü MKE Genel Müdürlüğü, Hoyran Sulama Birliği, Uzgörür Belediyesi, Uşak Belediyesi, Batman Belediyesi, Mamak Belediyesi, Çukurkuyu Belediyesi, Pütürge Belediyesi, Evciler Belediyesi, Bolvadin Belediyesi, Yalıhüyük Belediyesi, Bulanık Belediyesi, Tanoba Belediyesi, Yakutiye Belediyesi, Gölpazarı Belediyesi, Amasra Belediyesi,

ALIM YAPILACAK KADROLAR
En az ilkokul mezunu adayların başvuru yapabileceği işçi alım ilanları ile en az lise mezunu adayların başvuru yapabileceği memur alım ilanlarında yer alan açık pozisyonlar şu şekilde,

Büro Memuru (Genel), Hayvan Bakıcısı, Ziraat Mühendisi, Beden İşçisi (Genel), Su kanalı işçisi, Motorlu Araçlar Teknolojisi/Otomotiv Teknolojisi Teknisyeni, Elektrik Tesisatı Ve Pano Montörü Teknisyeni(Elektrik Teknisyeni-Yüksek Voltaj), Bulaşıkçı (Stevard), Elektrik Teknikeri, Kaynakçı (Oksijen Ve Elektrik), Makam Şoförü, Yükleyici (Loder) Operatörü, Çöpçü,Aşçı, Pide Ustası, Garson (Servis Elemanı), Bilgisayar Teknolojisi Teknikeri, Havuz Suyu Operatörü, Otobüs Kaptanı (Şoförü), Tatlı Ustası Yardımcısı, Çiftçi (Tarla Ürünleri)(Zirai Sulamacı), Beton Parke ve Bordür Taşı Döşeme İşçisi, Greyder Operatörü, İnşaat Teknolojisi Teknisyeni, Makine Teknolojisi Teknisyeni, Kamyon Şoförü

BAŞVURU KOŞULLARI

Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz. Buna göre, Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarına başvuru yapacak adayların aşağıda yer alan başvuru koşullarına haiz olmaları gerekiyor. 

İlana başvuru yapacak adaylardan talep edilen başvuru koşulları, 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Alım yapılacak unvana göre belirlenen eğitim seviyelerinden mezun olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya muaf tutulmak, Alım yapılacak unvanın gerektirdiği belge ve sertifikalara sahip olmak ve tecrübeli veya tecrübesiz olma şartını sağlamak. 

İŞKUR İLANLARINA BAŞVURU ŞARTLARI

Başvuru yapacak adayların başvuru formlarını doğru doldurmaya dikkat etmeli, Alım yapılacağı açıklanan kadrolarda kendilerine uygun pozisyonlara başvuru yapacak adaylar iki şekilde başvurularını yapabilirler. Adaylar  bulundukları il ve ilçe İşkur Müdürlükleri aracılığıyla şahsen başvuru yapabilecekleri gibi İşkur'un internet sitesi üye olduktan sonra elektronik olarak başvurularını yapabilirler. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

www.kamumemuru.com Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı KPSS İşkur

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak