istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Türkiye Geneli 115 Bin Memur ve İşçi Alımı Yapılıyor (En Az İlkokul Mezunu)

İŞKUR üzerinden ilanlara yayımlanmaya devam ediyor. Yayımlanan ilanlarda adayların en az ilkokul mezunu olması şartı istenilirken başvuru şartlarına haiz olmayan adayların başvurularının geçersiz sayılacağı ifade ediliyor. Peki, başvuru şartları neler?

Türkiye Geneli 115 Bin Memur ve İşçi Alımı Yapılıyor  (En Az İlkokul Mezunu)
Türkiye Geneli 115 Bin Memur ve İşçi Alımı Yapılıyor  (En Az İlkokul Mezunu) Duran Can Ateş
Bu içerik 16675 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Türkiye Geneli 115 Bin Memur ve İşçi Alımı Yapılıyor  (En Az İlkokul Mezunu)
Bilindiği gibi özel sektör firmaları ve devlete bağlı olan kurumlar tarafından İŞKUR üzerinden ilanlara yayımlanmaya devam ediyor. Yayımlanan ilanlarda adayların en az ilkokul mezunu olması şartı istenilirken başvuru şartlarına haiz olmayan adayların başvurularının geçersiz sayılacağı ifade ediliyor. Peki, başvuru şartları neler?
Devlete bağlı kurumlar ve özel sektör firmaları tarafından yayımlanan ilanlarla beraber 115 bin memur ve işçi alımı yapılacağı belirtildi.
Yayımlanan ilanlara başvuru yapacak adayların en az ilkokul mezunu olması gerekirken adayların yayımlanan ilanlara göre başvuru şartlarına haiz olmaları gerektiği ifade ediliyor.

115 BİN MEMUR VE İŞÇİ ALIMI YAPILIYOR
Yayımlanan ilanlara göre adayların en az ilkokul mezunu olması gerekiyor. Ayrıca kadrolara göre lise, lisans ve ön lisans mezunu adaylarında başvuru yapabileceği kadrolara yer verilmiş durumda.
2018 yılının gelmesiyle beraber işgücüne destek sağlanması ve istihdam oranlarının artırılmasına yönelik olarak başlatılan süreç için özel sektör firmalarınca ve kamu kurumlarınca memur ve işçi alım ilanları yayımlanmaya devam ediyor.
Yayımlanan ilanlar arasında en çok alımın yapılacağı kadrolar ise; Beden işçisi 26 bin, temizlik görevlisi 4 bin 260, garson 4 bin 176, satış danışmanı, 4 bin 43, güvenlik görevlisi 2 bin 255, şoför, bin 542, büro memuru bin 157, kasiyer 2 bin 33 olarak sıralandı.


     style="display:block; text-align:center;"
     data-ad-layout="in-article"
     data-ad-format="fluid"
     data-ad-client="ca-pub-6043105801720191"
     data-ad-slot="5885373731">


ADAYLAR BAŞVURULARINI NASIL YAPACAKLAR?
Kamu kurumlarınca ve özel sektör firmalarınca yayımlanan başvuru şartlarına haiz olunması gerektiği ifade ediliyor.
Genel başvuru şartları olarak; erkek adayların askerlik hizmetini yapmış veya en az 2 yıl tecilli olması, kadrolara göre ikamet şartı, kadrolara göre istenilen yaş şartı, ilanların firmalarına göre sertifika, ehliyet ve belge ispatı, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, farklı kadrolara göre yabancı dil bilmek şartlarına yer veriliyor.
Ayrıca adaylardan istenilen başvuru şartları yayımlanan ilanlara göre farklılık gösterirken adayların ilana başvuru yapmadan önce şartları detaylıca inceleyerek eksik belgeler ile başvuru yapmaması gerektiği firmalar tarafından belirtiliyor.

81 İL 100 BİN İŞ İLANI İÇİN (TIKLAYINIZ)

İŞKUR Türkiye Cumhuriyeti personel alımı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek