Silahlı Silahsız 2464 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacağı İlan Edildi

İŞKUR aracılığıyla yayımlanan ilanlarla beraber personel alımları devam ediyor. Özel sektör firmaları ve Türkiye geneli faaliyet gösteren bazı bankalar yayımladıkları ilanlar ile silahlı silahsız güvenlik görevlisi alımı yapacaklarını duyurdular.

Silahlı Silahsız 2464 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacağı İlan Edildi
Silahlı Silahsız 2464 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacağı İlan Edildi Duran Can Ateş
Bu içerik 15129 kez okundu.


Silahlı Silahsız 2464 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacağı İlan Edildi
Kurumlar personel alımlarında çeşitli kariyer sitelerini kullanmakta buna göre, İŞKUR aracılığıyla yayımlanan ilanlarla beraber personel alımları devam ediyor. Özel sektör firmaları ve Türkiye geneli faaliyet gösteren bazı bankalar yayımladıkları ilanlar ile silahlı silahsız güvenlik görevlisi alımı yapacaklarını duyurdular. Bu haberimizde siz okuyucularımıza Güvenlik Görevlisi alım ilanlarını derledik. Yayımlanan ilanlarda yer alan detayları ve adaylarda olması gereken tüm özel koşulları haberimizde sizlerle paylaşıyoruz. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR
Personel alımı gerçekleştirecek Özel sektör firmalar, kamu kurumları ve bazı bankalar Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımladıkları ilanlar ile personel alımlarına devam ediyorlar. Yayımlanan bu ilanları belirli aralıklarla siz okuyucularımıza aktarıyoruz. Buna göre, haberimizde siz okuyucularımız için İşkur üzerinden yayımlanan Güvenlik Görevlisi alım ilanlarını derledik. Söz konusu ilanlarda yer alan başvuru koşulları, adaylardan talep edilen genel başvuru koşulları, ilana başvuruların nasıl yapılacağı ve adayların dikkat etmeleri gereken hususlara dair detayları aşağıda aktarıyoruz. Başarılar Dileriz.

GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIM İLANLARI
İŞKUR' un internet sitesi üzerinden yayımlanan güvenlik görevlisi alım ilanlarında toplam 2264 personel alımı için ilan bulunuyor. Yayımlanan bu ilanlara dair kadro detayları ise şu şekilde, 

Özel sektör firmaları, kamu kurumları ve bazı bankalar tarafından yayımlanan ilanlarda, Güvenlik Görevlisi (Genel) pozisyonu için 2204 alım ilanı yayımlandı. Güvenlik Görevlisi (Banka) personeli alımı için 49 ilan yayımlanırken Silahlı Güvenlik Görevlisi alımı için 156, Silahsız Güvenlik Görevlisi için ise 55 ilan yayımlandı. 

 

İLANLARA BAŞVURU KOŞULLARI

Türkiye İşkurumu internet sitesi üzerinden yayımlanan bu ilanlar tek bir kurum, firma veya banka tarafından yayımlanan ilanlar değildi. Güvenlik Görevlisi kadrosu için çeşitli firmaların yayımladıkları ilanların derlemesidir. Yukarıda kadro detaylarını aktardığımız Güvenlik Görevlisi alım ilanlarına başvuruda bulunacak adayların İşkur üzerinden yayımlanan başvuru koşullarına haiz olmaları gerekiyor. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.Yayımlanan ilanlarda yer alan başvuru koşulları şöyle, 

''Türk vatandaşı olmak, Firma tarafından talep edilen eğitim seviyesinden mezun olmak (çoğu firma en az lise mezunu alım yapıyor), Talep edilen yaş aralığında olmak, Seyahat engeli olmamak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak, (askerliğini yapmış olmak, Vardiyalı çalışmasına engel durumu olmamak, Tecrübeli ya da tecrübesiz olmak,) Takım çalışmasına yatkın olmak, firmalara göre silahlı ya da silahsız olmak, alım yapılacak illerde ikamet ediyor veya edebilecek olmak, Eğer varsa, firmaların belirlediği özel şartları sağlamak.''

İŞKUR PERSONEL ALIM İLANLARINA BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarının detaylarını öğrenmek ve ulaşmak için kurumun internet sitesine üye olmanız gerekiyor. İşkur'a üyelik işlemlerini tamamlayan adaylar başvurularını internet ortamında elektronik olarak yapabiliyorlar. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

İlanlara ulaşmak için (https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=3048) (Açılan sayfada hangi kadroya başvuru yapacaksanız Meslek yazan yere o kadronun adını yazın. Örneğin; Güvenlik Görevlisi Silahsız)

81 İL 100 BİN İŞ İLANI İÇİN (TIKLAYINIZ)

İŞKUR www.kamumemuru.com Türkiye İş Kurumu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Kültür Bakanlığı: 500 Kütüphaneci ve 285 Memur Alımı Yapılacak
Kültür Bakanlığı: 500 Kütüphaneci ve 285 Memur Alımı Yapılacak