istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

32 Şehirde TYP Kapsamında 20 Bin Personel Alımı İçin İlan Yayımlandı

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımladıkları ilanlar ile Toplum Yararına Program kapsamında personel alımları yapıyorlar. Bu haberimizde İşkur üzerinden 32 şehirde bulunan kurumlar tarafından yayımlanan TYP personel alım ilanlarını derledik. Türkiye İş Kurumu üzerinden Toplum Yararına Programı kapsamında çok sayıda personel alım ilanı yayımlandı.

32 Şehirde TYP Kapsamında 20 Bin Personel Alımı İçin İlan Yayımlandı
32 Şehirde TYP Kapsamında 20 Bin Personel Alımı İçin İlan Yayımlandı Duran Can Ateş
Bu içerik 11260 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

32 Şehirde TYP Kapsamında 20 Bin Personel Alımı İçin İlan Yayımlandı
Kamu kurum, kuruluş ve özel sektör firmaları alımlarına devam etmekte, İş kurumu tarafından kamu kuruluşlarına çeşitli kadrolara alım yapılmakta buna göre,Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımladıkları ilanlar ile Toplum Yararına Program kapsamında personel alımları yapıyorlar. Bu haberimizde İşkur üzerinden 32 şehirde bulunan kurumlar tarafından yayımlanan TYP personel alım ilanlarını derledik. Türkiye İş Kurumu üzerinden Toplum Yararına Programı kapsamında çok sayıda personel alım ilanı yayımlandı. Farklı şehirlerde yayımlanan personel alım ilanlarında 20 binden fazla personel alımı yapılacağı duyuruldu. TYP personel alım ilanlarına dair detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.


PERSONEL ALIMLARINA İLİŞKİN DETAYLAR

Yayımlanan ilanlarda belirtilen başvuru koşullarına uygun adaylar bu ilanlara başvuru yapabiliyorlar. İşkur üzerinden çeşitli kadrolarda çok sayıda personel alımı yapılacağı duyuruldu. 

İlanlarda yer alan açık pozisyonlar ise şu şekilde, MEB Bakım Onarım Temizlik, MEB Çevre Düzenlemesi, Ağaçlandırma, Çevre Temizliği, Erozyon Engelleme Çalışması, Kamusal Altyapının Yenilenmesi, Park Düzenlemeleri, Restorasyon Tarihi ve Kültürel Mirasın Korunması, Vadi ve Dere Islahı

HANGİ ŞEHİRLERDE ALIM YAPILACAK?

İş kurumu tarafından kamu kuruluşlarına çeşitli kadrolara alım yapılmakta buna göre, Yukarıda yer alan pozisyonlarda personel alımı yapacağını açıklayan çok sayıda kurum bulunuyor. Bu kurumların bulundukları şehirleri siz okuyucularımıza aşağıda aktarıyoruz. Başvuru da bulunacak adaylara başarılar dileriz.

Isparta, Eskişehir, Niğde, Afyonkarahisar, Amasya, Trabzon, Diyarbakır, Kocaeli, Kastamonu, Kütahya, Yalova, Niğde, Kırşehir, Karaman, Antalya, Siirt, Bitlis, Mersin, Şırnak, Tekirdağ, Kayseri, Amasya, Çanakkale, Gümüşhane, Sakarya, Konya, Hatay, Balıkesir, Kahramanmaraş, Malatya, Karabük, Samsun.

Yukarıda yer alan şehirlerin dışında ayrıca Çevre Temizliği kadrosu için başka şehirler içinde ilan yayımlanmış olabilir. Haberimizin altında yer alan bağlantı aracılığıyla kendi şehrinizde yayımlanan ilanları görüntüleyebilirsiniz. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Türkiye İş Kurumu, Toplum Yararına Program kapsamında yayımlanan personel alım ilanlarına başvuru yapacak adayların aşağıda yer alan başvuru koşullarını sağlamalarını talep ediyor. 

Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı işsiz olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Emekli, malul, dul ve yetim aylığı almıyor olmak, Öğrenci olmamak (açıköğretim öğrencileri hariç), TYP’den yararlanılmaya başlanan gün itibarıyla Sosyal Yardım Bilgi sistemi üzerinden yapılacak sorgulamada herhangi bir nakdi sosyal yardım almıyor olmak ve talep edilen yaş aralığında olmak. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Kamu kurum, kuruluş ve özel sektör firmaları alımlarına devam etmekte, Toplum Yararına Program kapsamında yayımlanan personel alım ilanlarına başvurular İşkur Müdürlüklerine şahsen yapılabileceği gibi İşkur'un internet sitesine üye olduktan sonra internet ortamında elektronik olarak da yapılabilir. İlanlara ulaşmak için aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilirsiniz. Aşağıda yer alan bağlantı sizleri TYP personel alımı sorgulama sayfasına yönlendirecektir. Bulunduğunuz şehri veya hangi kadroya başvuru yapacaksanız o kadroyu seçip ara butonuna basarsanız ilanları görüntüler ve başvuru yapabilirsiniz. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

TYP personel alım ilanlarına ulaşmak için (https://esube.iskur.gov.tr/Typ/TypArama.aspx)

Türkiye İş Kurumu İş kurumu TYP Toplum Yararına Programı www.kamumemuru.com
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek