Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi 63 Sağlık Personeli Alımı

Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesinde çalıştırılmak üzere 4/B sözleşmeli 63 Salık personelleri alımı gerçekleştirilecektir. Başvuruları başlayan ilana son başvuru olarak 8 Mayıs 2018 açıklanmıştır.

Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi 63 Sağlık Personeli Alımı
Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi 63 Sağlık Personeli Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 2346 kez okundu.

Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi 63 Sağlık Personeli Alımı
Kurumlar personel alımlarında çeşitli kariyer sitelerini kullanmakta buna göre, Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesinde çalıştırılmak üzere 4/B sözleşmeli 63 Salık personelleri alımı gerçekleştirilecektir. Başvuruları başlayan ilana son başvuru olarak 8 Mayıs 2018 açıklanmıştır. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR
İstihdam sağlamak ve işsizlik problemini önlemekle birlikte alımlar gerçekleştiren kurumlar dikkat çekmekte buna göre, Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi hastanesine yerleştirilmek üzere 63 kişi istihdam edilecektir. KPSS grubu puan sırasına konulmak kaydıyla sözleşmeli personel alınacaktır. Başvurular şahsen yapılacak olup posta yolu ile başvurular kabul edilmeyecektir. Başvurular Üniversiteye 8 Mayıs 2018 tarihi mesai bitimine kadar yapılması gerekmektedir. Başvuru yapacak adaylara başarılar dileriz.

Üniversitenin Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde çalıştırılmak üzere 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre, Sözleşmeli Personel olarak istihdam edilmek üzere 06/06/1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28.06.2007 tarih ve 26566 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar’da yer alan ek 2’inci maddesinin (b) fıkrasına göre 2016 KPSS (B) grubu puan sırası esas alınarak gerçekleşecektir.

BAŞVURU DETAYLARI
Kırıkkale Üniversitesi 63 kişi için şartlar;
Hemşirelik bölümü, fizyoterepi, rehabilitasyon, fizik tedavi, psikoloji, tıbbi görüntüleme teknikleri, anestezi, tıbbi laboratuar teknikleri ve ebelik bölümü önlisans ve lisans mezunları başvuru yapabilir.
Başvuru şekli ve zamanı;
Kurumlar personel alımlarında çeşitli kariyer sitelerini kullanmakta buna göre, Adayların belirtilen başvuru tarihleri arasında Üniversitenin Personel Daire Başkanlığı adresine şahsen yapmaları gerek. Posta ile başvuruda bulunanların başvuruları geçersizdir. Başvuru tarihi 8 Mayıs 2018 mesai bitimine kadar şahsen başvuru yapılabilir.

Başvuruda gerekli belgeler; 
Nüfus Kimlik Fotokopisi, Özgeçmiş, Mezuniyet belgesinin aslı veya Onaylı sureti olması gerek. Ayrıca Erkek adaylar için Askerlikle ilişiği olmadığına dair belge, 1 adet Fotoğraf, Adli Sicil Belgesi, Mal Beyan Formu (Sözleşmeli Personel Bürosundan temin edilecektir) ve Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu gerekmektedir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz

81 İL 100 BİN İŞ İLANI İÇİN (TIKLAYINIZ).

Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi www.kamumemuru.com KPSS

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak