istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Erciyes Üniversitesi 158 Sağlık Personeli Alımı

T.C Erciyes Üniversitesi 158 sağlık teknikeri, diğer sağlık personeli, eczacı, fizyoterapist, psikolog, diyetisyen ve hemşire alım ilanları yayınladı. Başvuruları şahsen olacak ilana son olarak 8 Mayıs 2018 de başvuru yapılabilir.

Erciyes Üniversitesi 158 Sağlık Personeli Alımı
Erciyes Üniversitesi 158 Sağlık Personeli Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 3277 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Erciyes Üniversitesi 158 Sağlık Personeli Alımı
Geçtiğimiz haftalarda ülkemiz de Üniversiteler önemli personel alımları gerçekleştirilirken, Kamu kurum kuruluş ve özek sektör firmaları alımlarına devam etmekte, T.C Erciyes Üniversitesi 158 sağlık teknikeri, diğer sağlık personeli, eczacı, fizyoterapist, psikolog, diyetisyen ve hemşire alım ilanları yayınladı. Başvuruları şahsen olacak ilana son olarak 8 Mayıs 2018 de başvuru yapılabilir.Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR

Kamu kurum kuruluş ve özek sektör firmaları alımlarına devam etmekte, Kayseri Erciyes Üniversitesi 158 kişi Kamu Personel Alım (Memur) ilanı 24 Nisan 2018 de yayınladı. Başvuracak adaylar Önlisans ve Lisans mezunu olmaları gerekmektedir. Başvuracak adaylar şahsen başvuruyu 08 Mayıs kadar yapmaları gerek. Kurumlar personel alımları yaparken bazı koşullar ve şartlar sunmakta buna göre, Başvurularda önlisans ve lisans mezunları için 2016 KPSS puanı esas alınacaktır. Başvuru formu üniversitenin internet sitesinden temin edilecektir. 2016 KPSS Sınav Sonuç Belgesi, Öğrenim Belgesi, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, 2 Adet Resim ve Adli Sicil kaydı olması şart. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.


 

Adaylarda aranan bazı şartlar;
 Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Erkek adaylar muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış veya ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması gerekmektedir.

Sağlık Sözleşmeli (Kamu Personeli Alımı) 158 Personel alımı için şartlar;
Önlisans ve Lisans hemşirelik, fizyoterepi, rehabilitasyon, fizik tedavi, psikoloji, tıbbi görüntüleme teknikleri, beslenme, anestezi, tıbbi laboratuar teknikleri ve ebelik bölümü mezunları başvuru sağlayabilir. Başvuru yapacak olan adaylara başarılar dileriz.


Adayların başvurularını web adresinde bulunan iş talep formunu tam ve eksiksiz doldurarak istenen belgelerle birlikte Kayseri Erciyes Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı adresine şahsen başvurmaları gerekmektedir. Başvuru için istenen belgeleri eksik getiren, başvuru tarihini geciktiren veya nitelikleri uygun olmayan adayların müracaatlarına işlem yapılmayacaktır. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

81 İL 100 BİN İŞ İLANI İÇİN (TIKLAYINIZ)

T.C Erciyes Üniversitesi www.kamumemuru.com Kayseri Erciyes Üniversitesi KPSS Kamu Personel Alım Kayseri Erciyes Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek