Erciyes Üniversitesi 158 Sağlık Personeli Alımı

T.C Erciyes Üniversitesi 158 sağlık teknikeri, diğer sağlık personeli, eczacı, fizyoterapist, psikolog, diyetisyen ve hemşire alım ilanları yayınladı. Başvuruları şahsen olacak ilana son olarak 8 Mayıs 2018 de başvuru yapılabilir.

Erciyes Üniversitesi 158 Sağlık Personeli Alımı
Erciyes Üniversitesi 158 Sağlık Personeli Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 4543 kez okundu.

Erciyes Üniversitesi 158 Sağlık Personeli Alımı
Geçtiğimiz haftalarda ülkemiz de Üniversiteler önemli personel alımları gerçekleştirilirken, Kamu kurum kuruluş ve özek sektör firmaları alımlarına devam etmekte, T.C Erciyes Üniversitesi 158 sağlık teknikeri, diğer sağlık personeli, eczacı, fizyoterapist, psikolog, diyetisyen ve hemşire alım ilanları yayınladı. Başvuruları şahsen olacak ilana son olarak 8 Mayıs 2018 de başvuru yapılabilir.Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR

Kamu kurum kuruluş ve özek sektör firmaları alımlarına devam etmekte, Kayseri Erciyes Üniversitesi 158 kişi Kamu Personel Alım (Memur) ilanı 24 Nisan 2018 de yayınladı. Başvuracak adaylar Önlisans ve Lisans mezunu olmaları gerekmektedir. Başvuracak adaylar şahsen başvuruyu 08 Mayıs kadar yapmaları gerek. Kurumlar personel alımları yaparken bazı koşullar ve şartlar sunmakta buna göre, Başvurularda önlisans ve lisans mezunları için 2016 KPSS puanı esas alınacaktır. Başvuru formu üniversitenin internet sitesinden temin edilecektir. 2016 KPSS Sınav Sonuç Belgesi, Öğrenim Belgesi, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, 2 Adet Resim ve Adli Sicil kaydı olması şart. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.


 

Adaylarda aranan bazı şartlar;
 Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Erkek adaylar muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış veya ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması gerekmektedir.

Sağlık Sözleşmeli (Kamu Personeli Alımı) 158 Personel alımı için şartlar;
Önlisans ve Lisans hemşirelik, fizyoterepi, rehabilitasyon, fizik tedavi, psikoloji, tıbbi görüntüleme teknikleri, beslenme, anestezi, tıbbi laboratuar teknikleri ve ebelik bölümü mezunları başvuru sağlayabilir. Başvuru yapacak olan adaylara başarılar dileriz.


Adayların başvurularını web adresinde bulunan iş talep formunu tam ve eksiksiz doldurarak istenen belgelerle birlikte Kayseri Erciyes Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı adresine şahsen başvurmaları gerekmektedir. Başvuru için istenen belgeleri eksik getiren, başvuru tarihini geciktiren veya nitelikleri uygun olmayan adayların müracaatlarına işlem yapılmayacaktır. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

81 İL 100 BİN İŞ İLANI İÇİN (TIKLAYINIZ)

T.C Erciyes Üniversitesi www.kamumemuru.com Kayseri Erciyes Üniversitesi KPSS Kamu Personel Alım Kayseri Erciyes Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı