Jandarma 14 Kamu Personeli 2 Pilot Alımı

Jandarma Genel Komutanlığı 2018 yılı personel temini arasında yer alan 14 sözleşmeli bilişim personeli ve 2 pilot alımı yer almaktadır.

Jandarma 14 Kamu Personeli 2 Pilot Alımı
Jandarma 14 Kamu Personeli 2 Pilot Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 8958 kez okundu.

Jandarma 14 Kamu Personeli 2 Pilot Alımı 
Özel sektör ve kamu kurum, kuruluşları çeşitli kariyer siteleri ve işkur aracılığı ile ilanlar yayınlamakta, Jandarma Genel Komutanlığı 2018 yılı personel temini arasında yer alan 14 sözleşmeli bilişim personeli ve 2 pilot alımı yer almaktadır. Başvuruları internet ortamında başlayan ilana son başvuru 10 Mayıs 2018 olarak açıklanmıştır. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR
Ankara Jandarma Genel Komutanlığı Sözleşmeli 
14 Bilişim Personel alımı ve 2 pilot alımı yapılacağı 24 Nisan 2018 de duyuruldu. Yapılan açıklamaya göre 14 kişi Sözleşmeli Bilişim personeli ve 2 kişi pilot olarak istihdam edileceği açıklandı. Alınacak personeller Ankara adresine alınacak olup başvurular 24 Nisan 2018 ile 10 Mayıs 2018 tarihleri arasında yapılacaktır.

Jandarma Genel Komutanlığı ve Sahil Güvenlik Komutanlığı
ilk Defa Devlet Memurluğuna Atanacaklar için Yapılacak Sınavlar Hakkında Yönetmelik hükümleri doğrultusunda 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa (4-B maddesi) tabi açıktan temin yoluyla (2) sözleşmeli pilot temini (erkek veya kadın) ve "Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Büyük Ölçekli Bilgi işlem Birimlerinde Sözleşmeli Bilişim Personeli istihdamına ilişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik" hükümleri doğrultusunda 375 sayılı KHK'ya tabi açıktan temin yoluyla (14) sözleşmeli bilişim personeli (erkek veya kadın) temini yapılacaktır.

Bilişim personeli için
 Fakültelerin 4 yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği, elektronik ve haberleşme mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulu‟nca kabul edilmiş yurtdışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak veya, fakültelerin 4 yıllık Endüstri, istatistik, Matematik, Sistem Mühendisliği bölümlerinden mezun olup Bilgi Sistemleri, Elektrik ve Elektronik veya Elektronik ve Haberleşme alanlarında yüksek lisans veya doktora yapmış olmak.

Pilot alımı için
En az lise mezunu olmak. Pilot lisansına sahip olmak. Geçerli ATPL (A) lisansına sahip olmak. Minimum ICAO Level 4 seviyesinde ingilizce bilgisine sahip olmak. Teknik özellikler (Uçak Pilotu). Toplam uçak uçuş saati 1500 saat ve üzerinde olmak. Çok motorlu uçaklarda 500 saat ve üzerinde uçuş tecrübesine sahip olmak.

BAŞVURU DETAYLARI

Geçtiğimiz aylarda kurum ve kuruluşlar personel alımlarına hız verdi ve alımlar gerçekleştirmek için ilanlar yayınlandı buna göre, Ön başvurular sadece www.jandarma.gov.tr ve www.jsga.edu.tr internet adresinden ulaşılabilecek Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı Personel Temin Sistemi üzerinden e-Devlet kapısı vasıtasıyla yapılacaktır. internet ortamı dışında posta yoluyla veya şahsen yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır. 24 Nisan 2018 günü başlayıp 10 Mayıs 2018 günü saat 17.00 da sona erecektir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

www.kamumemuru.com Jandarma Genel Komutanlığı Ankara Jandarma Genel Komutanlığı Sözleşmeli Jandarma Genel Komutanlığı ve Sahil Güvenlik Komutanlığı Bilişim personeli için Pilot alımı için

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı