istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Jandarma 14 Kamu Personeli 2 Pilot Alımı

Jandarma Genel Komutanlığı 2018 yılı personel temini arasında yer alan 14 sözleşmeli bilişim personeli ve 2 pilot alımı yer almaktadır.

Jandarma 14 Kamu Personeli 2 Pilot Alımı
Jandarma 14 Kamu Personeli 2 Pilot Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 8011 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Jandarma 14 Kamu Personeli 2 Pilot Alımı 
Özel sektör ve kamu kurum, kuruluşları çeşitli kariyer siteleri ve işkur aracılığı ile ilanlar yayınlamakta, Jandarma Genel Komutanlığı 2018 yılı personel temini arasında yer alan 14 sözleşmeli bilişim personeli ve 2 pilot alımı yer almaktadır. Başvuruları internet ortamında başlayan ilana son başvuru 10 Mayıs 2018 olarak açıklanmıştır. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR
Ankara Jandarma Genel Komutanlığı Sözleşmeli 
14 Bilişim Personel alımı ve 2 pilot alımı yapılacağı 24 Nisan 2018 de duyuruldu. Yapılan açıklamaya göre 14 kişi Sözleşmeli Bilişim personeli ve 2 kişi pilot olarak istihdam edileceği açıklandı. Alınacak personeller Ankara adresine alınacak olup başvurular 24 Nisan 2018 ile 10 Mayıs 2018 tarihleri arasında yapılacaktır.

Jandarma Genel Komutanlığı ve Sahil Güvenlik Komutanlığı
ilk Defa Devlet Memurluğuna Atanacaklar için Yapılacak Sınavlar Hakkında Yönetmelik hükümleri doğrultusunda 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa (4-B maddesi) tabi açıktan temin yoluyla (2) sözleşmeli pilot temini (erkek veya kadın) ve "Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Büyük Ölçekli Bilgi işlem Birimlerinde Sözleşmeli Bilişim Personeli istihdamına ilişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik" hükümleri doğrultusunda 375 sayılı KHK'ya tabi açıktan temin yoluyla (14) sözleşmeli bilişim personeli (erkek veya kadın) temini yapılacaktır.

Bilişim personeli için
 Fakültelerin 4 yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği, elektronik ve haberleşme mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulu‟nca kabul edilmiş yurtdışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak veya, fakültelerin 4 yıllık Endüstri, istatistik, Matematik, Sistem Mühendisliği bölümlerinden mezun olup Bilgi Sistemleri, Elektrik ve Elektronik veya Elektronik ve Haberleşme alanlarında yüksek lisans veya doktora yapmış olmak.

Pilot alımı için
En az lise mezunu olmak. Pilot lisansına sahip olmak. Geçerli ATPL (A) lisansına sahip olmak. Minimum ICAO Level 4 seviyesinde ingilizce bilgisine sahip olmak. Teknik özellikler (Uçak Pilotu). Toplam uçak uçuş saati 1500 saat ve üzerinde olmak. Çok motorlu uçaklarda 500 saat ve üzerinde uçuş tecrübesine sahip olmak.

BAŞVURU DETAYLARI

Geçtiğimiz aylarda kurum ve kuruluşlar personel alımlarına hız verdi ve alımlar gerçekleştirmek için ilanlar yayınlandı buna göre, Ön başvurular sadece www.jandarma.gov.tr ve www.jsga.edu.tr internet adresinden ulaşılabilecek Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı Personel Temin Sistemi üzerinden e-Devlet kapısı vasıtasıyla yapılacaktır. internet ortamı dışında posta yoluyla veya şahsen yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır. 24 Nisan 2018 günü başlayıp 10 Mayıs 2018 günü saat 17.00 da sona erecektir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

www.kamumemuru.com Jandarma Genel Komutanlığı Ankara Jandarma Genel Komutanlığı Sözleşmeli Jandarma Genel Komutanlığı ve Sahil Güvenlik Komutanlığı Bilişim personeli için Pilot alımı için
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek