Türkiye İş Bankası A.Ş 43 Büro Memuru Alımı

Türkiye İş Bankası yayınladığı ilanlar ile Türkiye genelinden başvuruların alınacağı (engelli) büro memuru alım ilanı yayınladı. Başvuru detay ve bilgileri yazımızın devamında mecvuttur. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

Türkiye İş Bankası A.Ş 43 Büro Memuru Alımı
Türkiye İş Bankası A.Ş 43 Büro Memuru Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 8955 kez okundu.


Türkiye İş Bankası A.Ş 43 Büro Memuru Alımı
Personel alımı gerçekleştiren kurum ve kuruluşlar istihdam sağlamak ve personel açığı gidermek amacı ile çeşitli kariyer sitelerine ilanlar vermekte, biz de  www.kamumemuru.com ekibi olara siz değerli okurlarımıza bu ilanları ulaştırmaktayız buna göre, Türkiye İş Bankası yayınladığı ilanlar ile Türkiye genelinden başvuruların alınacağı (engelli) büro memuru alım ilanı yayınladı. Başvuru detay ve bilgileri yazımızın devamında mecvuttur. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com  ekibi olarak başarılar dileriz.

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR
Yayımlanan ilanlarda belirtilen başvuru koşullarına uygun adaylar bu ilanlara başvuru yapabiliyorlar. Türkiye İş Bankası Manisa, Denizli ve İzmir Engelli personel alımı için şuan açık pozisyoları bulunmaktadır. İş pozisyonlarında en düşük öğrenim seviyesi lise olarak belirtilmiştir. 

DENİZLİ 6 PERSONEL İÇİN
En az lise mezunu (Önlisans ve lisans başvuru yapabilir) olması gerekmektedir. Başvuru ilan numarası 00004392601 olarak verilmiştir.

İZMİR 31 PERSONEL İÇİN
Lise veya  Önlisans mezunu olması gerekmetedir. Başvuru ilan numarası 00004350955 olarak yayınlanmıştır.

MANİSA 6 PERSONEL İÇİN
Lise veya  Önlisans mezunu olması gerekmetedir. İş kurumu iş ilanı numarası 00004398582 olarak verilmiştir.

BAŞVURU DETAYLARI VE KOŞULLARI
Personel alımı gerçekleştiren kurum ve kuruluşlar istihdam sağlamak ve personel açığı gidermek amacı ile çeşitli kariyer sitelerine ilanlar vermekte buna göre, Türkiye İş  Bankası Engelli personel alım ilanı başvuruları son başvuru tarihi 26 Mayıs 2018 olarak yayınlanmıştır. 
Başvuracaklar için adaylarda aranan şartlar; Lise mezunu veya Ön lisans mezun olması Türkiye geneli birçok Engelli personel alımları yapılacaktır. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com  ekibi olarak başarılar dileriz.

Türkiye İş  Bankası Engelli personel alımı şartları : Diksiyonu düzgün, En az lise mezunu ve En çok önlisans mezunu olması, 18 ile 30 yaşları arasında olması, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olması gerekmektedir. Erkek adaylar için askerlik yapıldı, Muaf, Yapılmadı, Tecilli olması, Lise veya Ön Lisans mezunu olması ve çalışma şekli sürekli / tam zamanlı çalışabilecek adaylar aranmaktadır.


Ek olarak %40 engelli raporu veya üzerinde olan ancak engel düzeyi verilecek görevi yerine getirmesine mani olmayan, Türkiye İş Kurumuna Kayıtlı, En az lise mezunu, Bankanın misyon ve vizyonunu temsil edebilecek, İnsan ilişkileri güçlü, güler yüzlü ve kolay iletişim kurabilen, Ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk bilinci yüksek ve Office programlarını iyi derece kullanabilen olaması gerekmektedir. Gereken şartları karşılayan adaylar başvuru  yapabilirler. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com  ekibi olarak başarılar dileriz.

81 İL 100 BİN İŞ İLANI İÇİN (TIKLAYINIZ)

www.kamumemuru.com Türkiye İş Bankası

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak