Türk Telekom A.Ş. Müdürlükleri Personel Alımı

Türk Telekomünikasyon A.Ş. kendi bünyesinde bulunan bölge ve şehir müdürlüklerine 36 personel alım ilanları yayınladı.

Türk Telekom A.Ş. Müdürlükleri Personel Alımı
Türk Telekom A.Ş. Müdürlükleri Personel Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 16000 kez okundu.


     style="display:block; text-align:center;"
     data-ad-layout="in-article"
     data-ad-format="fluid"
     data-ad-client="ca-pub-6043105801720191"
     data-ad-slot="5885373731">

Türk Telekom A.Ş. Müdürlükleri Personel Alımı
Geçtiğimiz aylarda kurum ve kuruluşlar personel alımlarına hız verdi ve alımlar gerçekleştirmek için ilanlar yayınlandı buna göre, Türk Telekomünikasyon A.Ş. kendi bünyesinde bulunan bölge ve şehir müdürlüklerine 36 personel alım ilanları yayınladı. Başvuruları devam eden ilana son başvuru olarak 30 Nisan 2018 olarak ilan edilmiştir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com  ekibi olarak başarılar dileriz.

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR
Türk Telekom Tekirdağ, Edirne ve Samsun şubelerine yerleştirilmek üzere 36 personel alım ilanları iş kurumun üzerinden yayınlamıştır. Başvuruları başlayıp devam eden ilana son başvuru olarak 30 Nisan 2018 görülmektedir.Yayımlanan ilanlarda belirtilen başvuru koşullarına uygun adaylar bu ilanlara başvuru yapabiliyorlar. 


Samsun 3 personel için 
Elektronik Haberleşme (Telekomünikasyon) teknikeri Engelli kadrosundan alım yapılacaktır. 
Meslek yüksek okullarının Bilgisayar Donanım, Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Teknolojisi ve Programcılığı, Bilişim Yönetim, Elektrik,Elektrik-Elektronik, Elektronik, Elektronik Haberleşme, Elektronik Teknolojisi, Elektrik Enerji Üretim, İletim ve Dağıtım, Endüstriyel Elektronik, Endüstriyel Otomasyon, Ev Cihazları Teknolojisi, Haberleşme, Haberleşme Teknolojisi, İnternet Ağ Teknolojisi, Kontrol Sistemleri Teknolojisi, Teknik Elektrik, Telekomünikasyon bölümlerinden mezunların başvurusu kabul edilecektir. Başvuru ilan numarası 00004399026 olarak verilmiştir.


Tekirdağ 30 personel alımı için
Önlisans mezunu olması, B sınıfı ehliyet sahipli olması, 18 ile 35 yaş aralığında olan adayların başvurusu kabul edilecektir. Başvuru iş ilan numarası 00004399026 olarak verilmiştir. 
Alınacak personeller Elektronik Haberleşme (Telekomünikasyon) teknikeri olarak görevlendirilecektir. Önlisans düzeyinde bilgisayar donanımı, bilgisayar programcılığı, bilgisayar teknolojisi ve programcılığı, bilişim yönetim, elektrik, elektrik elektronik, elektronik, elektronik haberleşme, elektronik teknolojisi, (elektrik enerji üretim, iletim ve dağıtım), endüstriyel elektronik, endüstriyel otomasyon, ev cihazları teknolojisi, haberleşme, haberleşme teknolojisi, internet ve ağ teknolojileri, kontrol sistemleri teknolojisi, teknik elektrik, telekomünikasyon bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir. Ayrıca inşaat, makine, mekatronik, iklimlendirme soğutma (sektör deneyimli adaylar arasından, kısıtlı sayıda alım yapılacaktır).


Edirne 3 personel alımı için
Türk telekomünikasyona MYO mezunu 30 yaşını aşmamış deneyimli ise 35 yaşını aşmamış, Sürücü belgesine sahip aktif araç kullanabilen, Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir. Başvurular için 00004350836 olarak ilan numarası verilmiştir.
 Meslek yüksek okullarının Bilgisayar Donanım, Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Teknolojisi ve Programcılığı, Bilişim Yönetim, Elektrik,Elektrik-Elektronik, Elektronik, Elektronik Haberleşme, Elektronik Teknolojisi, Elektrik Enerji Üretim, İletim ve Dağıtım, Endüstriyel Elektronik, Endüstriyel Otomasyon, Ev Cihazları Teknolojisi, Haberleşme, Haberleşme Teknolojisi, İnternet Ağ Teknolojisi, Kontrol Sistemleri Teknolojisi, Teknik Elektrik, Telekomünikasyon bölümlerinden mezun olan adaylar değerlendirilecektir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com  ekibi olarak başarılar dileriz.

81 İL 100 BİN İŞ İLANI İÇİN (TIKLAYINIZ)

www.kamumemuru.com Türk Telekomünikasyon A.Ş. Samsun Tekirdağ Edirne

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak