istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Türk Telekom A.Ş. Müdürlükleri Personel Alımı

Türk Telekomünikasyon A.Ş. kendi bünyesinde bulunan bölge ve şehir müdürlüklerine 36 personel alım ilanları yayınladı.

Türk Telekom A.Ş. Müdürlükleri Personel Alımı
Türk Telekom A.Ş. Müdürlükleri Personel Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 15631 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat


     style="display:block; text-align:center;"
     data-ad-layout="in-article"
     data-ad-format="fluid"
     data-ad-client="ca-pub-6043105801720191"
     data-ad-slot="5885373731">

Türk Telekom A.Ş. Müdürlükleri Personel Alımı
Geçtiğimiz aylarda kurum ve kuruluşlar personel alımlarına hız verdi ve alımlar gerçekleştirmek için ilanlar yayınlandı buna göre, Türk Telekomünikasyon A.Ş. kendi bünyesinde bulunan bölge ve şehir müdürlüklerine 36 personel alım ilanları yayınladı. Başvuruları devam eden ilana son başvuru olarak 30 Nisan 2018 olarak ilan edilmiştir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com  ekibi olarak başarılar dileriz.

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR
Türk Telekom Tekirdağ, Edirne ve Samsun şubelerine yerleştirilmek üzere 36 personel alım ilanları iş kurumun üzerinden yayınlamıştır. Başvuruları başlayıp devam eden ilana son başvuru olarak 30 Nisan 2018 görülmektedir.Yayımlanan ilanlarda belirtilen başvuru koşullarına uygun adaylar bu ilanlara başvuru yapabiliyorlar. 


Samsun 3 personel için 
Elektronik Haberleşme (Telekomünikasyon) teknikeri Engelli kadrosundan alım yapılacaktır. 
Meslek yüksek okullarının Bilgisayar Donanım, Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Teknolojisi ve Programcılığı, Bilişim Yönetim, Elektrik,Elektrik-Elektronik, Elektronik, Elektronik Haberleşme, Elektronik Teknolojisi, Elektrik Enerji Üretim, İletim ve Dağıtım, Endüstriyel Elektronik, Endüstriyel Otomasyon, Ev Cihazları Teknolojisi, Haberleşme, Haberleşme Teknolojisi, İnternet Ağ Teknolojisi, Kontrol Sistemleri Teknolojisi, Teknik Elektrik, Telekomünikasyon bölümlerinden mezunların başvurusu kabul edilecektir. Başvuru ilan numarası 00004399026 olarak verilmiştir.


Tekirdağ 30 personel alımı için
Önlisans mezunu olması, B sınıfı ehliyet sahipli olması, 18 ile 35 yaş aralığında olan adayların başvurusu kabul edilecektir. Başvuru iş ilan numarası 00004399026 olarak verilmiştir. 
Alınacak personeller Elektronik Haberleşme (Telekomünikasyon) teknikeri olarak görevlendirilecektir. Önlisans düzeyinde bilgisayar donanımı, bilgisayar programcılığı, bilgisayar teknolojisi ve programcılığı, bilişim yönetim, elektrik, elektrik elektronik, elektronik, elektronik haberleşme, elektronik teknolojisi, (elektrik enerji üretim, iletim ve dağıtım), endüstriyel elektronik, endüstriyel otomasyon, ev cihazları teknolojisi, haberleşme, haberleşme teknolojisi, internet ve ağ teknolojileri, kontrol sistemleri teknolojisi, teknik elektrik, telekomünikasyon bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir. Ayrıca inşaat, makine, mekatronik, iklimlendirme soğutma (sektör deneyimli adaylar arasından, kısıtlı sayıda alım yapılacaktır).


Edirne 3 personel alımı için
Türk telekomünikasyona MYO mezunu 30 yaşını aşmamış deneyimli ise 35 yaşını aşmamış, Sürücü belgesine sahip aktif araç kullanabilen, Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir. Başvurular için 00004350836 olarak ilan numarası verilmiştir.
 Meslek yüksek okullarının Bilgisayar Donanım, Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Teknolojisi ve Programcılığı, Bilişim Yönetim, Elektrik,Elektrik-Elektronik, Elektronik, Elektronik Haberleşme, Elektronik Teknolojisi, Elektrik Enerji Üretim, İletim ve Dağıtım, Endüstriyel Elektronik, Endüstriyel Otomasyon, Ev Cihazları Teknolojisi, Haberleşme, Haberleşme Teknolojisi, İnternet Ağ Teknolojisi, Kontrol Sistemleri Teknolojisi, Teknik Elektrik, Telekomünikasyon bölümlerinden mezun olan adaylar değerlendirilecektir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com  ekibi olarak başarılar dileriz.

81 İL 100 BİN İŞ İLANI İÇİN (TIKLAYINIZ)

www.kamumemuru.com Türk Telekomünikasyon A.Ş. Samsun Tekirdağ Edirne
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek