istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

İŞKUR TYP İstihdam Seferberliği 16 Bin Personel Alımı

(İŞKUR) istihdam seferberliği devam ederken 45 şehre 16 Bin personel alım ilanları yayınlandı. TYP kapsamında alınacak personel için şehir dağılımı ve ilan detaylarını sizler için topladık. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

İŞKUR TYP İstihdam Seferberliği 16 Bin Personel Alımı
İŞKUR TYP İstihdam Seferberliği 16 Bin Personel Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 11373 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

 

İŞKUR TYP İstihdam Seferberliği 16 Bin Personel Alımı
Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz. Buna göre, İş Kurumu (İŞKUR) istihdam seferberliği devam ederken 45 şehre 16 Bin personel alım ilanları yayınlandı. TYP kapsamında alınacak personel için şehir dağılımı ve ilan detaylarını sizler için topladık. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com  ekibi olarak başarılar dileriz.

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR
İŞKUR (İş Kurumu) istihdam seferberliği başlatmış ve alımları halen devam etmektedir. İş kurumu üzerinden yayınlanan ilanlar ile toplum yararına programı kapsamında 45 farklı şehre 16 bin personel alımı gerçekleştiriyor. İlan detayları şöyle.

Hangi şehirler alım gerçekleştiriyor? İşte detaylar.

Afyonkarahisar, Amasya, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bingöl, Bitlis, Bursa, Çanakkale, Çorum, Diyarbakır, Düzce, Erzurum, Eskişehir, Gümüşhane,  Hatay, Iğdır, Isparta, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Mersin, Muğla, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şırnak, Tekirdağ, Trabzon, Yalova ve Yozgat şehirleri alım yapıyor.
Sivas, Bursa 30 Nisan 2018 sona eriyor. 27 Nisan 2018 başvuruları sona erecek olan şehirler; Gümüşhane, Hatay, Isparta, Karaman, Kastamonu, Konya, Malatya, Sakarya ve Trabzon olarak verilmiştir. İzmir, Muğla ve Yozgat
29 Nisan 2018 de sona erecektir. Diğer bütün şehirler 28 Nisan 2018 de sona erecektir.

TYP kapsamında kimler hangi şartlarla alınıyor?

Geçtiğimiz aylarda kurum ve kuruluşlar personel alımlarına hız verdi ve alımlar gerçekleştirmek için ilanlar yayınlandı buna göre, İlkokul, Lise, Önlisans ve lisans mezunu olabilmektedir. İlana başvurularda KPSS şartı aranmamaktadır. Adaylar iş kurumu üzerinden başvurularını gerçekleştirebilirler. Kuruma kayıtlı işsiz olmak ve 18 yaşını tamamlamış 40 yaşından büyük olmaması gerekmektedir. TYP kapsamında (İŞKUR) Milli Eğitim Bakanlığına bağlı okullar, Belediyeler ve diğer kurumlar güvenlik görevlisi, hizmetli, temizlik personeli ve çevre düzenleme işçisi olarak istihdamları sağlanmaktadır. TYP sorgulama yapabilmek için açılan sayfa üzerine açılan pencerede şehir kısmına arama yapmak istediğiniz şehri yazarak ara tuşuna basarak erişim sağlayabilirsiniz. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com  ekibi olarak başarılar dileriz.


İŞKUR TYP 16 Bin personel alımına başvuru için (https://esube.iskur.gov.tr/Typ/TypArama.aspx)

81 İL 100 BİN İŞ İLANI İÇİN (TIKLAYINIZ)

www.kamumemuru.com İŞKUR TYP İŞKUR TYP
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak