İŞKUR TYP İstihdam Seferberliği 16 Bin Personel Alımı

(İŞKUR) istihdam seferberliği devam ederken 45 şehre 16 Bin personel alım ilanları yayınlandı. TYP kapsamında alınacak personel için şehir dağılımı ve ilan detaylarını sizler için topladık. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

İŞKUR TYP İstihdam Seferberliği 16 Bin Personel Alımı
İŞKUR TYP İstihdam Seferberliği 16 Bin Personel Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 11600 kez okundu.

 

İŞKUR TYP İstihdam Seferberliği 16 Bin Personel Alımı
Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz. Buna göre, İş Kurumu (İŞKUR) istihdam seferberliği devam ederken 45 şehre 16 Bin personel alım ilanları yayınlandı. TYP kapsamında alınacak personel için şehir dağılımı ve ilan detaylarını sizler için topladık. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com  ekibi olarak başarılar dileriz.

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR
İŞKUR (İş Kurumu) istihdam seferberliği başlatmış ve alımları halen devam etmektedir. İş kurumu üzerinden yayınlanan ilanlar ile toplum yararına programı kapsamında 45 farklı şehre 16 bin personel alımı gerçekleştiriyor. İlan detayları şöyle.

Hangi şehirler alım gerçekleştiriyor? İşte detaylar.

Afyonkarahisar, Amasya, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bingöl, Bitlis, Bursa, Çanakkale, Çorum, Diyarbakır, Düzce, Erzurum, Eskişehir, Gümüşhane,  Hatay, Iğdır, Isparta, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Mersin, Muğla, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şırnak, Tekirdağ, Trabzon, Yalova ve Yozgat şehirleri alım yapıyor.
Sivas, Bursa 30 Nisan 2018 sona eriyor. 27 Nisan 2018 başvuruları sona erecek olan şehirler; Gümüşhane, Hatay, Isparta, Karaman, Kastamonu, Konya, Malatya, Sakarya ve Trabzon olarak verilmiştir. İzmir, Muğla ve Yozgat
29 Nisan 2018 de sona erecektir. Diğer bütün şehirler 28 Nisan 2018 de sona erecektir.

TYP kapsamında kimler hangi şartlarla alınıyor?

Geçtiğimiz aylarda kurum ve kuruluşlar personel alımlarına hız verdi ve alımlar gerçekleştirmek için ilanlar yayınlandı buna göre, İlkokul, Lise, Önlisans ve lisans mezunu olabilmektedir. İlana başvurularda KPSS şartı aranmamaktadır. Adaylar iş kurumu üzerinden başvurularını gerçekleştirebilirler. Kuruma kayıtlı işsiz olmak ve 18 yaşını tamamlamış 40 yaşından büyük olmaması gerekmektedir. TYP kapsamında (İŞKUR) Milli Eğitim Bakanlığına bağlı okullar, Belediyeler ve diğer kurumlar güvenlik görevlisi, hizmetli, temizlik personeli ve çevre düzenleme işçisi olarak istihdamları sağlanmaktadır. TYP sorgulama yapabilmek için açılan sayfa üzerine açılan pencerede şehir kısmına arama yapmak istediğiniz şehri yazarak ara tuşuna basarak erişim sağlayabilirsiniz. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com  ekibi olarak başarılar dileriz.


İŞKUR TYP 16 Bin personel alımına başvuru için (https://esube.iskur.gov.tr/Typ/TypArama.aspx)

81 İL 100 BİN İŞ İLANI İÇİN (TIKLAYINIZ)

www.kamumemuru.com İŞKUR TYP İŞKUR TYP

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak