istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

İstanbul Yeni Havalimanına 3 Bin 500 Güvenlik Görevlisi Alınıyor

Özel sektor, kamu kurum ve kuruluşları personel alımları gerçekleştirmekte buna göre, İstanbul'da yapımı devam eden ve Ekim ayı itibariyle birinci etabı kullanımına açılacak olan havalimanına güvenlik görevlisi alım ilanına başvuru süreci devam ediyor.

İstanbul Yeni Havalimanına 3 Bin 500 Güvenlik Görevlisi Alınıyor
İstanbul Yeni Havalimanına 3 Bin 500 Güvenlik Görevlisi Alınıyor Duran Can Ateş
Bu içerik 9364 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

3 bin 500 personel alımı yapılacağının açıklanan ilan için başvuru koşul ve tüm detayları sizlere aktarıyoruz. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR 

Başvuruda bulanacak adayların başvuru sürecinde hızlı davranmaları gerekebilir. Yeni personel açığı oluşturucak olan İstanbul'da dünyanın en büyük havalimanı olma özelliğini taşıyacak havalimanının yapımı devam ediliyor. İlk etabının Ekim ayı içerisinde açılacağı açıklanan yeni havalimanına personel alımı yapılıyor. Söz konusu personel alım ilanına başvuruda bulunacak adayların bilmeleri gereken tüm hususları siz ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz. Başvuru yapacak adaylara başarılar dileriz.

3 BİN 500 GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIMI YAPILACAK

Özel sektor, kamu kurum ve kuruluşları personel alımları gerçekleştirmekte buna göre, İstanbul'da faaliyete girecek yeni havalimanında görevlendirilmek üzere 3 bin 500 güvenlik görevlisi alımı yapılacağı açıklanmıştı. Yayımlanan ilan metnine göre en az lise mezunu olmak kaydıyla farklı eğitim seviyelerinden adayların başvuru yapabileceği personel alım ilanına başvuru koşullarını şu şekilde,


     style="display:block; text-align:center;"
     data-ad-layout="in-article"
     data-ad-format="fluid"
     data-ad-client="ca-pub-6043105801720191"
     data-ad-slot="5885373731">

BAŞVURU KOŞULLARI


Eğitim, çalışma ve genel olarak tüm adaylardan talep edilen başvuru koşullarına ilişkin detayları aşağıda aktarıyoruz. 
Yeni havalimanında görevlendirmek üzere alım yapılacağı ilan edilen 3 bin 500 güvenlik görevlisi alımına başvuruda bulunacak adayların ilan metninde yer alan koşullara haiz olmaları gerekiyor. 

İlana başvuruda bulunacak adaylardan, 5188 sayılı yasaya göre özel güvenlik kimlik kartına sahip olması, Tercihen 35 yaşını geçmemi olması, boy kilo orantısı bulunması, erkek adayların için askerlik hizmetini tamamlamış olmasını, diksiyonu düzgün, sözlü iletişim kabiliyeti yüksek ve vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurması talep ediliyor. Yayımlanan ilana göre söz konusu güvenlik görevlisi alım ilanına lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar başvuruda bulunabilecek. Ek olarak ilan metnin de güvenlik görevlisi alım ilanına tecrübeli ya da tecrübesiz adayların başvuru yapabilecekleri duyuruldu. 

BAŞVURULAR İÇİN SON GÜN 29 MAYIS

İstihdam sağlamak ve personel ihtiyacı gidemek için Yeni havalimanına yapılacak 3 bin 500 Güvenlik Görevlisi alım ilanına son başvuru tarihi 29 Mayıs olarak açıklandı. İlana başvuru yapacak adayların başvurularını ilanın yayımlandığı kariyer sitesi üzerinden yapmaları gerekiyor. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

İlana dair diğer detayları görüntülemek ve başvuru da bulunmak için vermiş olduğumuz linki kopyalayın ve tarayıcınıza yapıştırın. (https://m.kariyer.net/is-ilani/iga-havalimani-isletmesi-a-s-guvenlik-gorevlisi-1971566?aramasonuc=1&isaramalog=-2&sirano=0&ilankodusfr=1971566&refno=44858_55343 )

yeni hava alanı 3. hava alanı personel alımı havaalanı personel alımı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek