İstanbul Yeni Havalimanına 3 Bin 500 Güvenlik Görevlisi Alınıyor

Özel sektor, kamu kurum ve kuruluşları personel alımları gerçekleştirmekte buna göre, İstanbul'da yapımı devam eden ve Ekim ayı itibariyle birinci etabı kullanımına açılacak olan havalimanına güvenlik görevlisi alım ilanına başvuru süreci devam ediyor.

İstanbul Yeni Havalimanına 3 Bin 500 Güvenlik Görevlisi Alınıyor
İstanbul Yeni Havalimanına 3 Bin 500 Güvenlik Görevlisi Alınıyor Duran Can Ateş
Bu içerik 9909 kez okundu.

3 bin 500 personel alımı yapılacağının açıklanan ilan için başvuru koşul ve tüm detayları sizlere aktarıyoruz. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR 

Başvuruda bulanacak adayların başvuru sürecinde hızlı davranmaları gerekebilir. Yeni personel açığı oluşturucak olan İstanbul'da dünyanın en büyük havalimanı olma özelliğini taşıyacak havalimanının yapımı devam ediliyor. İlk etabının Ekim ayı içerisinde açılacağı açıklanan yeni havalimanına personel alımı yapılıyor. Söz konusu personel alım ilanına başvuruda bulunacak adayların bilmeleri gereken tüm hususları siz ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz. Başvuru yapacak adaylara başarılar dileriz.

3 BİN 500 GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIMI YAPILACAK

Özel sektor, kamu kurum ve kuruluşları personel alımları gerçekleştirmekte buna göre, İstanbul'da faaliyete girecek yeni havalimanında görevlendirilmek üzere 3 bin 500 güvenlik görevlisi alımı yapılacağı açıklanmıştı. Yayımlanan ilan metnine göre en az lise mezunu olmak kaydıyla farklı eğitim seviyelerinden adayların başvuru yapabileceği personel alım ilanına başvuru koşullarını şu şekilde,


     style="display:block; text-align:center;"
     data-ad-layout="in-article"
     data-ad-format="fluid"
     data-ad-client="ca-pub-6043105801720191"
     data-ad-slot="5885373731">

BAŞVURU KOŞULLARI


Eğitim, çalışma ve genel olarak tüm adaylardan talep edilen başvuru koşullarına ilişkin detayları aşağıda aktarıyoruz. 
Yeni havalimanında görevlendirmek üzere alım yapılacağı ilan edilen 3 bin 500 güvenlik görevlisi alımına başvuruda bulunacak adayların ilan metninde yer alan koşullara haiz olmaları gerekiyor. 

İlana başvuruda bulunacak adaylardan, 5188 sayılı yasaya göre özel güvenlik kimlik kartına sahip olması, Tercihen 35 yaşını geçmemi olması, boy kilo orantısı bulunması, erkek adayların için askerlik hizmetini tamamlamış olmasını, diksiyonu düzgün, sözlü iletişim kabiliyeti yüksek ve vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurması talep ediliyor. Yayımlanan ilana göre söz konusu güvenlik görevlisi alım ilanına lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar başvuruda bulunabilecek. Ek olarak ilan metnin de güvenlik görevlisi alım ilanına tecrübeli ya da tecrübesiz adayların başvuru yapabilecekleri duyuruldu. 

BAŞVURULAR İÇİN SON GÜN 29 MAYIS

İstihdam sağlamak ve personel ihtiyacı gidemek için Yeni havalimanına yapılacak 3 bin 500 Güvenlik Görevlisi alım ilanına son başvuru tarihi 29 Mayıs olarak açıklandı. İlana başvuru yapacak adayların başvurularını ilanın yayımlandığı kariyer sitesi üzerinden yapmaları gerekiyor. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

İlana dair diğer detayları görüntülemek ve başvuru da bulunmak için vermiş olduğumuz linki kopyalayın ve tarayıcınıza yapıştırın. (https://m.kariyer.net/is-ilani/iga-havalimani-isletmesi-a-s-guvenlik-gorevlisi-1971566?aramasonuc=1&isaramalog=-2&sirano=0&ilankodusfr=1971566&refno=44858_55343 )

yeni hava alanı 3. hava alanı personel alımı havaalanı personel alımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak