istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

11 Şehre 6 Bin Personel Alınıyor

Geçtigimiz aylarda 11 farklı şehirde bulunan kamu kurumları tarafından Toplum Yararına Program kapsamında yayımlanan personel alım ilanları için süreç sona eriyor.

11 Şehre 6 Bin Personel Alınıyor
11 Şehre 6 Bin Personel Alınıyor Duran Can Ateş
Bu içerik 20604 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Geçtigimiz aylarda 11 farklı şehirde bulunan kamu kurumları tarafından Toplum Yararına Program kapsamında yayımlanan personel alım ilanları için süreç sona eriyor. Bu kapsamda alım yapılacak şehirler, alım yapacağını açıklayan kamu kurumları ve alım yapılacak kadrolara ilişkin tüm detayları sizler için derledik. Farklı şehirlerde bulunan devlete bağlı kurumlar yayımladıkları ilanlar ile personel alımı yapıyorlar. Bu alımları siz okuyucularımıza yayımladıktan sonra anlık olarak aktarıyoruz. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR 

Personel alımlarına hız veren kurumlar alımlar gerçekleştirmekte, TYP kapsamında yayımlanan ve başvuru süreci 4 Mayıs tarihinde sona erecek olan personel alım ilanlarını derledik. Söz konusu ilanlara dair tüm bilinmesi gerekenler şu şekilde,

ALIM YAPILACAĞI AÇIKLANAN ŞEHİRLER

Türkiye İş Kurumu'nun resmi internet sitesi üzerinden Toplum Yararına Program kapsamında alım yapacağını açıklayan kamu kurumlarının bulundukları şehirler şu şekilde,

Muş, Adıyaman, Çankırı, Edirne, Giresun, Ardahan, Burdur, Siirt, Uşak, Bartın ve Kayseri


     style="display:block; text-align:center;"
     data-ad-layout="in-article"
     data-ad-format="fluid"
     data-ad-client="ca-pub-6043105801720191"
     data-ad-slot="5885373731">

ALIM YAPILACAK KADROLAR

TYP kapsamında yukarıda yer alan şehirlerde bulunan kurumlar tarafından görevlendirmek üzere farklı pozisyonlarda yaklaşık 6 bin personel alımı yapılıyor. Alım yapılacak pozisyonları siz ziyaretçilerimize aşağıda aktarıyoruz. Çevre temizliği, Kamusal altyapının yenilenmesi, Park düzenlemeleri, Ağaçlandırma, Çevre temizliği, Park düzenlemeleri ve Çevre temizliği

TYP İLANLARINA BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?


Özel sektor, kamu kurum ve kuruluşları personel alımları gerçekleştirmekte buna göre, TYP personel alım ilanları Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanıyor. Talep edilen başvuru koşullarını sağlayan ve ilanlara başvuruda bulunacak adaylar başvurularını iki farklı yoldan yapabilirler. TYP ilanlara başvuru yapmak için kullanılabilecek ilk yöntem, İşkur Müdürlükleri aracılığıyla şahsen yapılan yöntemdir. Bu yöntemde adaylar başvuru yapacakları kurumun ilanına İşkur Müdürlüklerine giderek bizzat başvuruda bulunabilirler. İkinci yöntem ise internet ortamında yapılacak yöntemdir. Bu yöntemde adayların öncelikle İşkur'un internet sayfasına üye olmaları gerekiyor. İşkur'un internet sayfasına üye olan adaylar aşağıda yer alan bağlantı aracılığıyla ilanlara ulaşabilir ve başvurularını elektronik olarak yapabilirler. Başvuru yapacak olan adaylara başarılar dileriz.

TYP İLANLARINA KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Toplum Yararına Program kapsamında alım yapılacağı açıklanan personel alım ilanlarına başvuruda bulunacak adayların İşkur'un web adresi üzerinden yayımlanan başvuru koşullarına haiz olmaları gerekiyor. 

TYP personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylardan talep edilen başvuru koşulları; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı işsiz olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Emekli, malul, dul ve yetim aylığı almıyor olmak, Öğrenci olmamak (açıköğretim öğrencileri hariç), TYP’den yararlanılmaya başlanan gün itibarıyla Sosyal Yardım Bilgi sistemi üzerinden yapılacak sorgulamada herhangi bir nakdi sosyal yardım almıyor olmak ve talep edilen yaş aralığında olmak. Başarılar dileriz..

İLANLARA ULAŞMAK İÇİN

TYP tarafından yayımlanan ilanlara ulaşmak isteyen adayların aşağıda yer alan bağlantıya tıkladıktan sonra açılan sayfada yer alan Başvuru Bitiş Tarihi kısmını 4 Mayıs olarak işaretlemesi ve Ara butonuna basması yeterli olacaktır. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

(https://esube.iskur.gov.tr/Typ/TypArama.aspx)

işkur typ typ personel alımları işkur typ personel alımı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek