Tecrübe Şartsız Çok Sayıda Banka Memuru Alımı İçin İlan Yayımlandı

Türkiye genelinde hizmetlerine devam eden çok sayıda banka tarafından yayımlanan personel alım ilanlarını sizlerle paylaşıyoruz. Söz konusu bu haberimizde tecrübe şartsız banka memuru alımı yapacağını açıklayan bankalar tarafından yayımlanan ilanları derledik. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

Tecrübe Şartsız Çok Sayıda Banka Memuru Alımı İçin İlan Yayımlandı
Tecrübe Şartsız Çok Sayıda Banka Memuru Alımı İçin İlan Yayımlandı Duran Can Ateş
Bu içerik 10859 kez okundu.

Tecrübe Şartsız Çok Sayıda Banka Memuru Alımı İçin İlan Yayımlandı

Geçtiğimiz aylarda kurum ve kuruluşlar personel alımlarına hız verdi ve alımlar gerçekleştirmek için ilanlar yayınlandı buna göre, Türkiye genelinde hizmetlerine devam eden çok sayıda banka tarafından yayımlanan personel alım ilanlarını sizlerle paylaşıyoruz. Söz konusu bu haberimizde tecrübe şartsız banka memuru alımı yapacağını açıklayan bankalar tarafından yayımlanan ilanları derledik. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR

Bankalar tarafından yayımlanan ilanlarla beraber kadrolarına boşluk bulunan şubelerin personel ihtiyacının giderileceği ifade edildi. Söz konusu bu haberimizde banka memuru alımı yapan bankalar tarafından yayımlanan ilanları derledik. Başvuru yapacak adaylara başarılar dileriz.

HANGİ BANKALAR BANKA MEMURU ALIMI YAPACAK?

Türkiye genelinde hizmetlerine devam eden bankalar banka memuru alımı yapacaklarını açıkladılar.

Söz konusu yayımlanan ilanlarla beraber en az önlisans mezunu personel alımı yapılacağı belirtildi.İlan yayımlayarak banka memuru alımı yapacağını duyuran bankalar ise; Akbank, Yarı Kredi Bankası, Creditwest Bank, Türk Ekonomi Bankası, Kuveyt Türk Katılım Bankası ve ING Bank olarak duyuruldu.

BAŞVURU ŞARTLARI

Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz. Buna göre, Yayımladıkları ilanlarda adaylardan talep edilen genel başvuru şartlarına haiz olmasını isteyen bankalar adaylardan talepte bulundukları genel başvuru şartları arasında ise;

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, İlan metninde Gişe Memuru pozisyonu için belirlenen eğitim düzeyinden mezun olmak, görevini sürekli yapmasına engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak, Bankacılık sektöründe kariyer hedefi olan, Analitik düşünce yapısına sahip ve dikkatli, Ekip çalışması ve koordinasyon becerisi kuvvetli, Dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek ve İletişim yeteneği kuvvetli, çözüm odaklı ve müşteri memnuiyetine önem vermek" şartlarına yer vermiş durumda.

NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Bankalar tarafından yayımlanan ilanlara başvuru yapmak ve kadro detaylarını incelemek için: (https://www.kariyer.net/is-ilanlari/gise+yetkilisi) (Web adresini tarayıcınızın arama satırına kopyalayarak ilanın detaylarına erişim sağlayabilirsiniz)

Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.comekibi olarak başarılar dileriz.

 

www.kamumemuru.com Akbank Yarı Kredi Bankası Creditwest Bank Türk Ekonomi Bankası Kuveyt Türk Katılım Bankası ve ING Bank https://www.kariyer.net/is-ilanlari/gise+yetkilisi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Kültür Bakanlığı: 500 Kütüphaneci ve 285 Memur Alımı Yapılacak
Kültür Bakanlığı: 500 Kütüphaneci ve 285 Memur Alımı Yapılacak