2018 Yılı Kamuya İtfaiye Eri Memuru Alımları Ne Zaman Yapılacak?

2018 yılında kamu kurumları kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere itfaiye eri memuru alımlarını ne zaman yapacak? İtfaiye personel alımları hangi tarihte yapılacak? Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

2018 Yılı Kamuya İtfaiye Eri Memuru Alımları Ne Zaman Yapılacak?
2018 Yılı Kamuya İtfaiye Eri Memuru Alımları Ne Zaman Yapılacak? Duran Can Ateş
Bu içerik 7769 kez okundu.

2018 Yılı Kamuya İtfaiye Eri Memuru Alımları Ne Zaman Yapılacak?
Personel alımlarında özel sektör, kamu kurum ve kuruluşları İŞKUR üzerinden ilanlar yayınlamakta, buna göre 2018 yılında kamu kurumları kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere itfaiye eri memuru alımlarını ne zaman yapacak? İtfaiye personel alımları hangi tarihte yapılacak? Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR
İŞKUR üzerinden KPSS'li ve KPSS'siz olarak personel alımları hız kesmeden devam etmekte, Türkiye'nin dört bir yanında bulunan itfaiye istasyonlarında ve kamu kurumlarında binlerce kişilik itfaiye eri memuru personelleri görevi yapmaktadır. Kamuya aralıklarla itfaiye eri alımları gerçekleştirilmekte olup  toplu olarak itfaiye eri alımı ilanı yayımlanmadı. İtfaiye eri memuru pozisyonunda açığı olduğunu tespit eden kamu kurumları bir ya da iki kişilik ilanlarını hazırlamakta, şartları belirlemekte ve gerekli sertifikaları belirleyerek ilanlarını Türkiye İş Kurumu İŞKUR aracılığı ile kamuya duyuru gerçekleştirmektedir. Peki 2018 yılı kamuya toplu olarak itfaiye eri memuru alımları ne zaman yapılacak, tarih hakkında duyurular nelerdir? Başvuru yapacak adaylara başarılar dileriz.

İTFAİYE MEMURU ALIMLARI NE ZAMAN?

Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımları geçekleştirmeye devam etmekte, İtfaiye eri pozisyonu için açık pozisyonlara birkaç kişilik alımlar yapılmaktadır. Ancak bu alımlarda sayı az olmak ile beraber ilanlar İŞKUR'dan duyuruluyor. Peki kamuya toplu olarak itfaiye memuru alımları ne zaman yapılacak? İlk atamaların kamumemuru ekibine göre merkezi atamalar ile yapılması beklenmektedir. Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS puanı ile yapılacak olan ilk atama daha önce kamumemuru ekibi tarafından duyurulan tarihte 26 Haziran - 5 Temmuz 2018 aralığında gerçekleştirilecektir. Yine toplu olarak kamuya itfaiye memuru alımlarının da bu tarihlerde yapılması beklenmektedir. İlanlar yayımlandıkça sizleri konu hakkında bilgilendireceğiz. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

www.kamumemuru.com İŞKUR KPSS

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak