İşkur Aracılığıyla 91 Danışma Memuru Alımı Yapılıyor (Lise, Önlisans ve Lisans Mezunu)

Kamu kurumları ve özel sektör firmaları tarafından yayımlanan bu ilanlar arasında Danışma Memuru pozisyonunda da alım yapılıyor. Peki Danışma Memuru alım ilanlarına başvuru yapacak adayların dikkat etmeleri gereken hususlar neler? Haberimizde aktarıyoruz. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

İşkur Aracılığıyla 91 Danışma Memuru Alımı Yapılıyor (Lise, Önlisans ve Lisans Mezunu)
İşkur Aracılığıyla 91 Danışma Memuru Alımı Yapılıyor (Lise, Önlisans ve Lisans Mezunu) Duran Can Ateş
Bu içerik 11935 kez okundu.

İşkur Aracılığıyla 91 Danışma Memuru Alımı Yapılıyor (Lise, Önlisans ve Lisans Mezunu)
Geçtiğimiz aylarda kurum ve kuruluşlar personel alımlarına hız verdi ve alımlar gerçekleştirmek için ilanlar yayınlandı buna göre, Türkiye İş Kurumu üzerinden çok sayıda pozisyon için personel alım ilanı yayımlanıyor. Kamu kurumları ve özel sektör firmaları tarafından yayımlanan bu ilanlar arasında Danışma Memuru pozisyonunda da alım yapılıyor. Peki Danışma Memuru alım ilanlarına başvuru yapacak adayların dikkat etmeleri gereken hususlar neler? Haberimizde aktarıyoruz. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR
Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz. Buna göre, Türkiye İş Kurumu üzerinden Danışma Memuru pozisyonunda personel alımı için 91 ilanı bulunuyor. Bu ilanların büyük bir kısmı farklı şehirlerde bulunan özel sektör firmaları tarafından yayımlandı. Söz konusu bu ilanlara en az lise mezunu olmak kaydıyla farklı eğitim seviyelerinden mezun olmuş adaylar başvuru yapabilir. Diğer başvuru koşullarını sizlere aşağıda aktarıyoruz. Başvuru yapacak adylara başarılar dileriz.

BAŞVURU KOŞULLARI
Personel alımlarına ilişkin koşul detayları Danışma Memuru pozisyonunda yapılacak personel alımlarına başvuru yapacak adayların, ilanı yayımlayan kurum tarafından belirlenen başvuru koşullarını sağlamaları gerekiyor. Başvuru koşullarında yer alan maddeleri siz okuyucularımıza genel hatları itibariyle aşağıda aktarıyoruz. Ancak bu koşullar her firma tarafından ayrı ayrı belirlendiğinden her bir ilan için farklılık gösterebilir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, ilanlarda belirtilen eğitim seviyelerinden lise, ön lisans ve lisans mezunu olmak, bilgisayar Office programlarına hakim olmak, ayrıca firmalar ve kurumlar tarafından belirlenen yaş aralığında bulunulması, erkek adaylar için askerlikle hiçbir alakası olmaması (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli durumda bulunmak), görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması ve ilanlarda yer alan ikamet, sertifika ve deneyim gibi özel şartları karşılamak.

İLANA BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

Türkiye geneli faaliyet gösteren özel sektör firmaları ve kamu kurumları tarafından yayımlanan danışma memuru alım ilanlarına başvuru yapacak adayların öncelikle İşkur'un internet sitesine üye olması gerekiyor. İşkur'a üyelik işlemlerini tamamlayan adaylar daha sonra aşağıda yer alan bağlantıya tıklayarak ilanlara ulaşabilir ve başvurularını elektronik olarak yapabilirler. 
Danışma Memuru alım ilanlarına ulaşmak için (https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=17871)
Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

www.kamumemuru.com Türkiye İş Kurumu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor