istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Devlet Kurumlarına Farklı Kadrolarda 170 İşçi Alımı İçin İlan Yayımlandı

Çok sayıda pozisyonda yapılan işçi alım ilanlarına ise farklı eğitim seviyelerinden mezun olmuş adaylar başvuruda bulunabiliyorlar. Söz konusu işçi alım ilanlarına dair detaylar sizlerle paylaşıyoruz. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

Devlet Kurumlarına Farklı Kadrolarda 170 İşçi Alımı İçin İlan Yayımlandı
Devlet Kurumlarına Farklı Kadrolarda 170 İşçi Alımı İçin İlan Yayımlandı Duran Can Ateş
Bu içerik 10934 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Devlet Kurumlarına Farklı Kadrolarda 170 İşçi Alımı İçin İlan Yayımlandı
Kamu kurum ve kuruluşları personel ve memur alımı yapmak üzere Türkiye İş Kurumu aracılığı ile ilan yayınlamaya devam ediyor. Yayınlanan ilana göre birçok kadrodan alım yapılacaktır. Çok sayıda pozisyonda yapılan işçi alım ilanlarına ise farklı eğitim seviyelerinden mezun olmuş adaylar başvuruda bulunabiliyorlar. Söz konusu işçi alım ilanlarına dair detaylar sizlerle paylaşıyoruz. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR
Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımları geçekleştirmeye devam etmekte buna göre, Devlete bağlı çok sayıda kurum işçi alımı yapacağını duyurdu. İşkur üzerinden yayımlanan işçi alım ilanlarında en az ilkokul mezunu olmak üzere farklı eğitim seviyelerinden mezun olmuş adayların başvuru yapabilecekleri pozisyonlar yer aldı. Başvuruda bulunacak adaylara başarılar dileriz.

ALIM YAPACAĞINI İLAN EDEN DEVLET KURUMLARI

Türkiye İş Kurumu üzerinden işçi alım ilanı yayımlayan çok sayıda kurum bulunuyor. Bu devlet kurumlarının listesi şu şekilde,

İl Gıda, Tarım Ve Hayvancılık Müdürlüğü, D.S.İ Gümüşhacıköy Sulama Birliği, Fethiye Polisevi, Devlet Malzeme Ofisi Basım İşletme Müdürlüğü, Ağrı Belediye Başkanlığı, Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü, Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Rektörlüğü, Solhan Öğretmen Evi Müdürlüğü, Bingöl Öğretmen Evi Müdürlüğü, İnönü Üniversitesi Rektörlüğü, Cimitekke Belediye Başkanlığı, Giresun Üniversitesi Rektörlüğü, Göynücek Geldingen Sulama Birlik Başkanlığı, Çivril Belediyesi, Afyonkarahisar Belediye Başkanlığı,

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Devlete bağlı çok sayıda kurum işçi alımı yapacağını duyurdu. Alım yapacağını açıkladığımız kamu kurumları tarafından yayımlanan ilanlarda çok sayıda pozisyonda personel alım ilanı yayımlandı. Yayımlanan bu ilanlarda toplam 170 personel istihdamı yapılacak. İlan metinlerinde yer alan ve İşkur üzerinden adaylara duyurulan işçi alım ilanı kadroları arasında aşağıda yer alan pozisyonlar bulunuyor. 

Beden İşçisi, Büro Personeli, Su Kanalı İşçisi, Kepçe Operatörü, Havuz Görevlisi, Diğer Tahmil-Tahliye Ve İlgili Yük Taşıma İşçileri, Nezaretçi Ve Ustabaşı (Su İstihsal Ve Dağıtımı), Bahçıvan, Su Pompası Operatörü, Çamaşırcı (Genel)(Çamaşırhane Görevlisi), Greyder Operatörü ve Çöpçü

İŞÇİ ALIM İLANLARINA BAŞVURU YAPACAK ADAYLARDAN TALEP EDİLEN KOŞULLAR

Türkiye İş Kurumu'nun resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan ilanlar ile adaylara duyurulan işçi alımlarına başvuru yapacak adayların, ilan metinlerinde yer alan ve tüm adayların taşımaları gereken şartları sağlamaları gerekiyor. 

Bu koşulları genel koşullar ve alım yapılacak unvana göre belirlenen özel koşullardan meydana geliyor. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak, İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak. Başvuruda bulunacak adaylara başarılar dileriz.

İLANLARA BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

İşkur üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını Türkiye İş Kurumu'na yapacaklar. Adaylar başvurularını ister kurumun internet sitesi üzerinden elektronik olarak yaparlar isterlerse de İşkur Müdürlükleri aracılığıyla bizzat başvuruda bulunabilirler. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.


İlanlara ulaşmak için (https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx)

Türkiye İş Kurumu www.kamumemuru.com
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek