istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

İşkur Üzerinden Büro Memuru, Şoför ve Güvenlik Görevlisi Kadroları İçin 8 Binden Fazla Alım İlanı Yayımlandı

İşkur üzerinden adaylara duyurulan ve toplamı 8 binden fazla olan Büro Memuru, Şoför ve Güvenlik Görevlisi kadroları için yayımlanan ilanları derledik. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

İşkur Üzerinden Büro Memuru, Şoför ve Güvenlik Görevlisi Kadroları İçin 8 Binden Fazla Alım İlanı Yayımlandı
İşkur Üzerinden Büro Memuru, Şoför ve Güvenlik Görevlisi Kadroları İçin 8 Binden Fazla Alım İlanı Yayımlandı Duran Can Ateş
Bu içerik 9861 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

İşkur Üzerinden Büro Memuru, Şoför ve Güvenlik Görevlisi Kadroları İçin 8 Binden Fazla Alım İlanı Yayımlandı
Türkiye geneli çok sayıda şehirde faaliyet gösteren Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz. Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, Bu haberimizde siz okuyucularımıza İşkur üzerinden adaylara duyurulan ve toplamı 8 binden fazla olan Büro Memuru, Şoför ve Güvenlik Görevlisi kadroları için yayımlanan ilanları derledik. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR
Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre,  Türkiye genelinde devlet tarafından uygulamaya konulan istihdam seferberliği projesinin devam etmesiyle özel sektör firmaları ve kamu kurumları personel ve işçi alım ilanlarını genellikle Türkiye İş Kurumu'nun resmi internet sitesi üzerinden yayımlıyorlar. Çok sayıda kurum ve firma tarafından yayımlanan bu ilanlarda çok sayıda pozisyonda personel alımı yapılıyor. Bizlerde www.kamumemuru.com olarak bu haberimizde siz okuyucularımıza İşkur üzerinden yayımlanan Büro Memuru, Şoför ve Güvenlik Görevlisi pozisyonlarına yapılacak alımları derledik.

Söz konusu ilanlara dair detaylar şu şekilde,

ALIM YAPILACAK KADROLARA İLİŞKİN DETAYLAR

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan toplamı 8 binden fazla olan Büro Memuru, Şoför ve Güvenlik Görevlisi alım ilanlarına dair kadro detaylar şu şekilde,

Söz konusu ilanlara göre kamu kurumları ve özel sektör firmaları İşkur üzerinden 1373 Büro Memuru alımı için ilan yayımladılar. Bu alım ilanlarında, Büro Memuru (Dış Ticaret) pozisyonu için 3, Büro Memuru (Genel) pozisyonu için 1205, Büro Memuru (İdari İşler) pozisyonu için 14, Büro Yönetimi Ve Sekreterlik/Büro Yönetimi Ve Yönetici Asistanı pozisyonu için 149 ve Büro Yönetimi Elemanı pozisyonu için 2 personel alımı yapılacağı açıklandı. 

İşkur üzerinden yayımlanan Şoför alım ilanlarında ise çok sayıda pozisyonda alım yapılacağı açıklandı. Kadro detaylarına göre, Kamyon Şoförü, Kamyonet Şoförü, Kurtarıcı Araç Şoförü, Makam Şoförü, Minibüs Şoförü, Otobüs Kaptanı (Şoförü), Okul Servis Şoförü, Şoför (Yolcu Taşıma), Şoför-Yük Taşıma, Taksi Şoförü, Tır-Çekici Şoförü, Traktör Şoförü, Arazöz Şoförü pozisyonlarında 3 bin 500 civarında alım ilanı yer alıyor. 

Güvenlik Görevlisi kadrosu için yayımlanan ilanların toplamı ise 4 bin 200 civarında. Güvenlik Görevlisi alım ilanı detaylarına göre; Güvenlik görevlisi 3998, Güvenlik görevlisi (banka) 49, Güvenlik görevlisi (silahlı) 142 ve Güvenlik Görevlisi (silahsız) 33  alım ilanı yayımlandı. 


BAŞVURU KOŞULLARI

Yukarıda yer alan kadrolara başvuru yapacak adayların ilan metinlerinde yer alan başvuru koşullarını sağlamaları gerekiyor. www.kamumemuru.com olarak siz okuyucularımıza başvuru koşullarını genel olarak aşağıda aktarıyoruz. 

Türk vatandaşı olmak, Görevini yapmaya engel sağlık sorunu bulunmamak, En az ilkokul mezunu olmak (bu koşul çoğu kurum ve firma tarafından farklı olarak belirlenir.), başvuru yapılacak firma tarafından belirlenen sürücü belgesine sahip olmak, askerliğini yapmış olmak veya tecilli olmak, firmalar tarafından belirtilen yaş aralığında bulunmak, vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurabilmek, alım yapılacak ilde ikamet ediyor veya edebilecek olmak. Bu şartların yanı sıra firmalar adaylardan eğitim şartı, sürücü belgesi şartı veya çalışma sistemi ile alakalı özel şartlar isteyebilirler. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?
İlanlara başvurular Türkiye İş Kurumu'nun internet sitesi üzerinden yapılıyor. Bu ilanlara başvuru yapacak adayların öncelikle İşkur'a üye olmaları gerekiyor. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

www.kamumemuru.com Türkiye İş Kurumu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak