istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Gençlik ve Spor Bakanlığı (GSB) KPSS En Az 50 Puan İle 4420 Kamu Personeli Alımı Yapıyor

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından ilan yayımlandı. Yayımlanan ilanlara göre toplam 4420 kamu personeli alımı yapılıyor. Söz konusu personel alım ilanı hakkında detayları okuyucularımızla paylaşıyoruz. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

Gençlik ve Spor Bakanlığı (GSB) KPSS En Az 50 Puan İle 4420 Kamu Personeli Alımı Yapıyor
Gençlik ve Spor Bakanlığı (GSB) KPSS En Az 50 Puan İle 4420 Kamu Personeli Alımı Yapıyor Duran Can Ateş
Bu içerik 3132 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Gençlik ve Spor Bakanlığı (GSB) KPSS En Az 50 Puan İle 4420 Kamu Personeli Alımı Yapıyor
Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından ilan yayımlandı. Yayımlanan ilanlara göre toplam 4420 kamu personeli alımı yapılıyor. Söz konusu personel alım ilanı hakkında detayları okuyucularımızla paylaşıyoruz. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR

Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımları geçekleştirmeye devam etmekte buna göre, Devlet Personel Başkanlığının resmi web adresi üzerinden Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğünün ilanları yayımlandı. Yayımlanan ilanlara göre Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü1220 kamu personeli, Gençlik ve Spor Bakanlığı ise 3 bin 220 kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Kurumlar tarafından yayımlanan ilanın detaylarını genel şartlarını ve başvuruların nasıl yapılacağını okuyucularımızla paylaşıyoruz. Başvuru yapacak adaylara başarılar dileriz.

GSB KAMU PERSONELİ ALIMI

Gençlik ve Spor Bakanlığı 1800 Antrenör ve 1400 Spor Uzmanı (1050 Spor Eğitim Uzmanı, 98 Spor Psikoloğu, 111 Spor Fizyoterapisti, 52 Spor Beslenmecisi, 42’si Kadın ve 47’si Erkek, 89 Spor Masörü) olmak üzere toplam 3200 kamu personeli alımı yapacaktır.

Konu ile ilgili olarak ilana başvurular 18 Mayıs 2018 tarihinde başlayacak ve 4 Haziran 2018 tarihine kadar devam edecektir. İlana başvuru yapacak olan adaylar başvurularını e-Devlet üzerinden elektronik ortamda gerçekleştireceklerdir. Bu bağlamda e-Devlet kapısı ile http://basvuru.gsb.gov.tr/ adresinden giriş yapılarak başvurular gerçekleştirilecektir.


KYK KAMU PERSONELİ ALIMI

Kredi ve Yurtlar Kurumu tarafından da bir ilan yayımlandı. Yayımlanan ilanda 463’ü kadın 293’ü erkek olmak üzere toplam 756 adet Sözleşmeli Yurt Yönetim Personeli, 10 (on) adet Diyetisyen ve 5 (beş) adet Destek Personeli (Şoför) olmak üzere 15 (on beş) adet, taşra teşkilatında istihdam edilmek üzere 162 (yüz altmış iki) adet Diyetisyen, 44 (kırk dört) adet Psikolog, 162 (yüz altmış iki) adet Büro Personeli, 81 (seksen bir) adet Destek Personeli (Şoför) olmak üzere toplam 464 sözleşmeli kamu personeli alımı yapılacağı ifade edildi.

Söz konusu ilana başvurular 9 Mayıs 2018 tarihinde başladı ve 18 Mayıs 2018 tarihine kadar devam edecektir. Adaylar başvurularını Gençlik ve Spor Bakanlığı Personel Alımı Online Başvuru Sistemi (http://basvuru.gsb.gov.tr) üzerinden elektronik ortamda gerçekleştireceklerdir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

www.kamumemuru.com Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek