Bakan Soylu Temmuz’da 10 Bin Polis Alımı olacak

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Polis Akademisi mezuniyet töreninde bazı açıklamalarda bulundu. 23. Dönem POMEM ile ilgili Temmuz ayında 10 bin polis alımı yapacaklarını sözlerine ekledi. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

Bakan Soylu Temmuz’da 10 Bin Polis Alımı olacak
Bakan Soylu Temmuz’da 10 Bin Polis Alımı olacak Duran Can Ateş
Bu içerik 8337 kez okundu.

Bakan Soylu Temmuz’da 10 Bin Polis Alımı olacak
Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Polis Akademisi mezuniyet töreninde bazı açıklamalarda bulundu. 23. Dönem POMEM ile ilgili Temmuz ayında 10 bin polis alımı yapacaklarını sözlerine ekledi. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR
Türkiye geneli çok sayıda şehirde faaliyet gösteren Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz buna göre, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Temmuz ayında 10 bin polis alımı yapılacağını duyurdu. Bakan Soylu yaptığı açıklama şöyle. "23. Dönem POMEM’lerde eğitim görmek üzere üniversite mezunu 10 bin polis memuru adayı öğrenci alımı için 2018 Temmuz ayında ilana çıkılacak, eğitimlere Eylül ayında başlanacak, Aralık ayında süreç tamamlanacak. 13 Bin şimdi aldık, 10 bin alıyoruz, 10 bin daha alacağız. 33 bin arkadaşımızla birlikte inşallah polisimiz büyük bir güç kuvvet kazanacaktır" dedi. Başvuru yapacak adaylara başarılar dileriz.

BAŞVURU KOŞULLARI
T.C. Vatandaşı olmak ayrıca, Önlisans, lisans mezunu veya bunlara denkliği Yüksek öğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurt dışındaki yüksek öğretim kurumlarından mezun olmak şartlarının yanı sıra; KPSS'den en az 70 almış olmak şartlarına yer verilmekteydi.Adaylar boy şartı, yaş şartı ve sağlık durumu açısından engel olabilecek problemleri olmayan adayların başvuruda bulunması gerektiği duyurulmuştu.Temmuz ayında alınacak 10 bin polis alım ilanında ise daha önceki alımlarda uygulanan başvuru şartlarının büyük oranda aynı olması talep ediliyor. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

www.kamumemuru.com POMEM İçişleri Bakanı Süleyman Soylu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak