istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

PTT 5 Bin Memur Alımı Başvurusu Başladı

5 Bin PTT memuru alınacağı yönündeki haberlerden sonra adaylar başvuru şartlarını heyecan içerisinde beklemeye başlad.Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

PTT 5 Bin Memur Alımı Başvurusu Başladı
PTT 5 Bin Memur Alımı Başvurusu Başladı Duran Can Ateş
Bu içerik 14036 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

PTT 5 Bin Memur Alımı Başvurusu Başladı
Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz. Kısa süre önce 5 bin personel alımı yapacağını duyuran PTT, konu ile ilgili yeni bilgileri internet hesabından adaylar ile paylaştı. Başvuru linki aşağıda bulunan link adresine eklenmiştir. 5 Bin PTT Memuru Alımı Ne Zaman. 5 Bin PTT memuru alınacağı yönündeki haberlerden sonra adaylar başvuru şartlarını heyecan içerisinde beklemeye başladı. Kısa süre önce açıklanan personel alımı sonrasında ilk bilgiler de gelmeye başladı. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR

Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, PTT resmi internet sitesinde yer alan açıklamalara göre sınav yazılı ve sözlü olmak üzere iki farklı aşamadan oluşacaktır. Yazılı sınav için başvuru tarihleri ise 14 Mayıs 2018 ile 18 Mayıs 208 tarihleri arasında resmi internet sitesinden yapılacaktır. Sınav ücreti 60 TL’dir. Sınav ücretleri ise sadece PTT iş yerlerinden yatırılabilir. Ayrıca PTT bankamatiklerden de sınav ücretini yatırmak mümkündür. Başvuru yapacak adaylara başarılar.

PTT Memuru Başvuru Şartları Neler olacak?
Şartlara ilişkin detaylar hakkında; PTT 5 bin kişi istihdamı için öncelikli olarak 18 yaşını doldurmuş olmak ve 35 yaşından gün almamış olmak gerekir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak. Kamu haklarından yasaklılığı bulunan adaylar PTT iş başvurusunda bulunamazlar.

PTT iş başvurusu için adayların hiçbir kamu hakkından mahrumiyetinin bulunmaması gerekir. Kasten işlenen bir suçtan dolayı 6 ay ve daha üzerinde hapis cezası alanlar iş başvurusunda bulunamazlar. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emekli olanlar bu işe başvuru yapamazlar. Daha önce çalıştığı herhangi bir kurumdan disiplin cezası nedeni ile çıkarılmamış olanlar da PTT için 5 bin kişi başvurusundan yararlanamazlar. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

PTT 5 bin personel alım başvurusu için (http://ik.ptt.gov.tr/duyurular-2/)

www.kamumemuru.com PTT
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek