istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Spor Toto Teşkilatı KPSS 60 Puanla 36 Büro Memur (Kamu Personeli) Alımı

Spor Toto Teşkilatı daimi işçi statüsünde 32 Büro Memuru ve 4 Elektrik - Elektrik Teknisyeni alımı yapacağını duyurmuştur. Başvuru ilan numaraları aşağıda verilmiştir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

Spor Toto Teşkilatı KPSS 60 Puanla 36 Büro Memur (Kamu Personeli) Alımı
Spor Toto Teşkilatı KPSS 60 Puanla 36 Büro Memur (Kamu Personeli) Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 6173 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Spor Toto Teşkilatı KPSS 60 Puanla 36 Büro Memur (Kamu Personeli) Alımı
Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz. İş Kurumu tarafından yayınlanan ilanlarla Spor Toto Teşkilatı daimi işçi statüsünde 32 Büro Memuru ve 4 Elektrik - Elektrik Teknisyeni alımı yapacağını duyurmuştur. Başvuru ilan numaraları aşağıda verilmiştir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR
Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, Spor Toto Teşkilatı İş Kurumu üzerinden 15 Mayıs 2018 tarihinde yayınlanmış olduğu ilanlarla daimi işçi statüsünde 32 Büro Memuru ve 4 Elektrik - Elektrik Teknisyeni alımı yapacağını açıklamıştır. Başvurular başlamış olup 24 Mayıs 2018 tarihinde sona erecektir. Adaylar İş Kurumu üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır. Başvuru yapacak adaylara başarılar dileriz.

4 Büro Memuru ( Genel ) alımı için; 
Lisans mezunu ( Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Kamu Yönetimi ve İşletme bölümü mezunu ) olması, 2016 Kamu Personel Seçme Sınavından en az 60 puan almış olması ve en az 2 yıllık iş deneyiminin olması gerekmektedir. İş ilan numarası 00004430485 olarak verilmiştir.

4 Büro Memuru alımı için; 
2016 Kamu Personeli Seçme Sınavından en az 60 puan almış olması, lisans mezunu ( İşletme, İktisat, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Ekonometri, Maliye ve Kamu Yönetimi mezunları ) olması ve adayların 2 yıl iş deneyiminin olması gerekmektedir. İş ilan numarası 00004430661 olarak verilmiştir.


 
4 Büro Memuru alımı için; 
Lisans mezunu ( Muhasebe, İşletme, İktisat, Kamu Yönetimi, Maliye, Bankacılık ve Finans, Muhasebe ve Finansal Yönetim bölüm mezunu ) olması, en az 2 yıllık iş deneyiminin olması, 2016 Kamu Personel Seçme Sınavından en az 60 puan almış olması ve Bilgisayarlı Muhasebe ( Logo ) aranan nitelikler arasındadır. İş ilan numarası 00004430828 olarak verilmiştir.

4 Büro Memuru alımı için; 
Lisans mezunu ( Bilişim Sistemleri Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, Elektrik Elektronik Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği ve Mimarlık bölüm mezunu ) olması ve 2016 Kamu Personel Seçme Sınavından en az 60 puan almış olması gerekmektedir. İş ilan numarası 00004430954 olarak verilmiştir.

4 Büro Memuru alımı için; 
Lisans mezunu ( Ekonometri ve İstatistik bölüm mezunu ) olması, en az 2 yıllık iş deneyiminin olması ve 2016 Kamu Personel Seçme Sınavından en az 60 puan almış olması gerekmektedir. Ayrıca Programlama Dilleri ( Java ) ve Kaynak Yönetimi Uygulamaları ( ERP ) aranan nitelikler arasındadır. İş ilan numarası 00004431173 olarak verilmiştir.

4 Büro Memuru alımı için; 
Önlisan mezunu ( Turizm ve Otel İşletmeciliği, Turizm ve Seyahat İşletmeciliği, Turizm ve Otelcilik bölüm mezunu ) olması, 2016 Kamu Personel Seçme Sınavından en az 60 puan almış olması ve en az 2 yıllık iş deneyiminin olması gerekmektedir. İş ilan numarası 00004431920 olarak verilmiştir.

4 Büro Memuru alımı için;
Önlisan mezunu ( Halkla İlişkiler ve Reklamcılık, Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölüm mezunu ) olması, en az 3 yıllık iş deneyiminin olması, Bilgisayar İşletmenliği Sertifikasının olması ve 2016 Kamu Personel Seçme Sınavından en az 60 puan almış olması gerekmektedir. İş ilan numarası 00004431991 ) olarak verilmiştir.

4 Büro Memuru alımı için; 
Lisans mezunu ( Grafik Tasarım ve Sanat Tasarımı bölümü mezunu ) olması, 2016 Kamu Personel Seçme Sınavından en az 60 puan almış olması gerekmektedir. İş ilan numarası 00004432029 olarak verilmiştir.

4 Elektrik - Elektronik Teknisyeni alımı için; 
Önlisans mezunu olması, en az 2 yıllık iş deneyiminin olması ve 2016 Kamu Personel Seçme Sınavından en az 60 puan almış olması gerekmektedir. İş ilan numarası 00004432192 olarak verilmiştir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

Spor Toto İş Kurumu www.kamumemuru.com
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek