İşkur Aracılığıyla Gümrük, Danışma ve Üretim Planlama Memuru Alımı Yapılıyor (Lise, Önlisans ve Lisans Mezunu)

Türkiye İş Kurumu'nun internet sitesi üzerinden yayımladıkları ilanlar ile personel alımlarına devam ediyorlar. Bu haberimizde siz okuyucularımıza özel sektör firmaları ve kamu kurumları tarafından yayımlanan bazı kadroların ilanlarını derledik. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

İşkur Aracılığıyla Gümrük, Danışma ve Üretim Planlama Memuru Alımı Yapılıyor (Lise, Önlisans ve Lisans Mezunu)
İşkur Aracılığıyla Gümrük, Danışma ve Üretim Planlama Memuru Alımı Yapılıyor (Lise, Önlisans ve Lisans Mezunu) Duran Can Ateş
Bu içerik 4964 kez okundu.

İşkur Aracılığıyla Gümrük, Danışma ve Üretim Planlama Memuru Alımı Yapılıyor (Lise, Önlisans ve Lisans Mezunu)
Türkiye geneli çok sayıda şehirde faaliyet gösteren Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz buna göre, Türkiye İş Kurumu'nun internet sitesi üzerinden yayımladıkları ilanlar ile personel alımlarına devam ediyorlar. Bu haberimizde siz okuyucularımıza özel sektör firmaları ve kamu kurumları tarafından yayımlanan bazı kadroların ilanlarını derledik. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

İLANLARA İLİŞKİN DETAYLAR

Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan ve adaylar tarafından yakından takip edilen 3 farklı pozisyonda yayımlanan alım ilanlarını derledik. Söz konusu ilanlara başvuruların nasıl yapılacağı, adayların hangi koşulları sağlamaları gerektiği ve diğer detayları siz okuyucularımızla paylaşıyoruz. Başvuru yapacak adaylara başarılar dileriz.

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Çok sayıda kamu kurumu, belediyeler, il özel idareleri ve özel sektör firmaları personel alım ilanlarını genellikle İşkur üzerinden yayımlıyorlar. Bu kurumlar ve firmalar tarafından yayımlanan personel alım ilanlarının arasında Gümrük Memuru, Danışma Memuru ve Üretim Planlama Memuru alımı için de ilanlar yer alıyor. En az lise mezunu olmak üzere önlisans ve lisans mezunu adayların da başvuru yapabildiği bu ilanlar farklı şehirlerde bulunan firmalarca yayımlandı. 

BAŞVURU KOŞULLARI

İşkur'un internet sitesi üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarına başvuru yapacak adayların öncelikle İşkur aracılığıyla yapılan alımlarda tüm adaylardan talep edilen koşulları sağlamaları gerekiyor. Adayların ayrıca bu koşulların dışında alım yapacak firma tarafından belirlenen özel koşullara da haiz olmaları gerekiyor. Bu genel ve özel başvuru koşullarını ana hatlarıyla siz ziyaretçilerimize aktarıyoruz. Başvuru yapacak adaylara başarılar dileriz.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, ilanlarda belirtilen ve alım yapılacağı ilan edilen unvanlara göre belirlenen eğitim seviyelerinden mezun olmak (lise, önlisans ve lisans mezunu adayların başvuru yapabileceği pozisyonlar bulunuyor), bilgisayar Office programlarına hakim olmak, ilanı yayımlayan kurum veya firma tarafından belirlenen yaş aralığında olmak, erkek adaylar için askerlikle hiçbir alakası olmaması (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli durumda bulunmak), görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması, alım yapılacak ilde ikamet etmek ya da edebilecek olmak ve ilanı yayımlayan kurumlar tarafından özel şartları karşılamak.

BAŞVURULAR İŞKUR ÜZERİNDEN

Haberimizin içeriğinde siz okuyucularımızla paylaştığımız personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar, başvurularını Türkiye İş Kurumu üzerinden yapmaları gerekiyor. İlana ulaşmak isteyen adaylar aşağıda yer alan bağlantıya tıkladıktan sonra açılan sayfada hangi pozisyon için başvuru yapacaklar ise o pozisyonun adını Meslek Adı bölümüne yazıp aratmaları yeterli olacaklardır. (Örneğin Danışma Memuru alım ilanına başvuru yapacak adaylar, bağlantıya tıkladıktan sonra açılan sayfada meslek adı yazan bölüme Danışma Memuru yazıp Ara butonuna basarlar ise bu ilan için yayımlanmış ilanlara ulaşırlar.) Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

İlanlara ulaşmak için (https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx)

www.kamumemuru.com Türkiye İş Kurumu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak