istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Kredi Yurtlar Kurumu Bin 200 Memur Alımı İçin Başvurular Sona Eriyor

Gençlik ve Spor Bakanlığı Yükseköğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu memur alımı için ilana çıkmıştı. Başvuru yapmak isteyen adaylar için son gün (18 Mayıs 2018) yarın. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

Kredi Yurtlar Kurumu Bin 200 Memur Alımı İçin Başvurular Sona Eriyor
Kredi Yurtlar Kurumu Bin 200 Memur Alımı İçin Başvurular Sona Eriyor Duran Can Ateş
Bu içerik 10125 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Kredi Yurtlar Kurumu Bin 200 Memur Alımı İçin Başvurular Sona Eriyor
Kamu kurum ve kuruluşları personel ve memur alımı yapmak üzere Türkiye İş Kurumu aracılığı ile ilan yayınlamaya devam ediyor. Gençlik ve Spor Bakanlığı Yükseköğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu memur alımı için ilana çıkmıştı. Başvuru yapmak isteyen adaylar için son gün (18 Mayıs 2018) yarın. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

İLANLARA İLİŞKİN DETAYLAR

Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, Kadrolar Neler? KYK tarafından yapılan alımlar oldukça çeşitli. Bu kapsamda taşrada 10 diyetisyen ile 5 destek personeli şoför olmak üzere 15 kişi alınacaktır. Bunun dışında 162 diyetisyen, 44 psikolog, 81 destek personeli şoför, 162 büro personeli olmak üzere 449 alım yapılacaktır. Yurt yönetim personeli olarak ise 463 bayan ve 293 bay çalışan alınacaktır. Yapılacak olan alımlar 81 ilde gerçekleşecektir. Toplamda yapılacak olan alımlar 449 şoför ve büro personeli ile 756 kamu personeli alımıdır. Bu kişilerin dağılımı ihtiyaca göre tüm illere yapılacaktır. Pozisyonların illere göre dağılımını başvuru kılavuzundan inceleyebilirsiniz. Memur alımına başvurular 8 Mayıs 2018 tarihinde başlamıştı. Son başvuru tarihi ise 18 Mayıs 2018 olarak açıklanmıştı. Başvuru yapacak adaylara başarılar dileriz.

Özel Şartlar?
Şartlar Karşılayan adayların başvuru yaparken dikkat etmeleri gereken bazı hususlar bulunmakta, Şoför alımı için başvuracak adayların lise mezunu olması, Kasım 2016 KPSS P94 puanına sahip olması ve D sınıfı ehliyeti olması gereklidir. Büro personeli için başvuru yapacak adayların 4 yıllık lisans mezunu olması, Mayıs 2016 KPSS P3 puanına sahip olması gerekir. Psikolog alımı için başvuracak adayların psikoloji lisans mezunu olması şartı aranır. Diyetisyen için başvuracak adayların beslenme ve diyetetik lisans mezunu olması şartı aranır. KYK personel alımı için şartları sağlayan adaylar başvuru yapabilecektir.

Genel Şartlar

Adaylar için arşiv araştırması yapılacaktır. Adayların SGK’dan emeklilik aylığı almıyor olması gerekir. Üniversitelerin 4 yıllık lisans mezunu olunması ya da yurtdışındaki üniversitelerden mezun olanların YÖK tarafından denkliğinin kabul edilmesi gerekir. Adaylar 22 Mayıs 2016 tarihinde yapılan KPSS P3 puan türünden en az 70 puan almış olmalıdır. Başvurular 8 Mayıs’ta başlamıştır ve 18 Mayıs 2018’de sona erecektir. 

Başvurular halen devam etmektedir ancak son başvuru tarihi 18 Mayıs 2018’dir. Başvuru yapacak adaylar 18 Mayıs 2018 mesai bitimine kadar başvurularını yapmayı ihmal etmemelidir. KYK 1200 personel alımı için son başvuru tarihi yarındır. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

www.kamumemuru.com KYK SGK KPSS Gençlik ve Spor Bakanlığı Yükseköğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Türkiye İş Kurumu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?