istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

İŞKUR 17 Mayıs 2018 Devlet Kurumlarına Şoför, Posta Dağıtıcı ve Aşçı Alım İlanları

İŞKUR aracılığıyla ilanlar yayımlandı.TÜBİTAK ve Yalova Subaşı Belediyesi olarak görülmektedir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

İŞKUR 17 Mayıs 2018 Devlet Kurumlarına Şoför, Posta Dağıtıcı ve Aşçı Alım İlanları
İŞKUR 17 Mayıs 2018 Devlet Kurumlarına Şoför, Posta Dağıtıcı ve Aşçı Alım İlanları Duran Can Ateş
Bu içerik 6879 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

İŞKUR 17 Mayıs 2018 Devlet Kurumlarına Şoför, Posta Dağıtıcı ve Aşçı Alım İlanları
Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımları geçekleştirmeye devam etmekte buna göre, İŞKUR aracılığıyla ilanlar yayımlandı. İş kurumu tarafından 17 Mayıs 2018 de yayınlanan ilanlar ile kamu kurum ve kuruluşlarına şoför, posta dağıtıcı, işçi ve aşçı alım ilanları yayınladı. Alımı yapacak kurumlar TÜBİTAK ve Yalova Subaşı Belediyesi olarak görülmektedir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.


ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR

Kamu kurum ve kuruluşları personel ve memur alımı yapmak üzere Türkiye İş Kurumu aracılığı ile ilan yayınlamaya devam ediyor. 17 Mayıs 2018 de İŞKUR TÜBİTAK ve Yalova Subaşı Belediye Başkanlıklarına yerleştirilmek üzere ilkokul, lise, önlisans ve lisans mezun adaylar arasından aşçı, şoför, işçi ve posta dağıtıcısı alım ilanları yayınladı. Başvuruda bulunacak adaylara başarılar dileriz.

BAŞVURULARA İLİŞKİN DETAYLAR
Yalova Subaşı Belediyesi 17 Mayıs 2018 tarihiyle İş Kurumu üzerinden yayınlamış olduğu ilanlarla geçici işçi statüsünde 2 Çöpçü ve 1 Kamyon Şoförü olmak üzere 3 personel alımı yapacağını açıklamıştır. Başvurular başlamış olup 28 Mayıs 2018 tarihinde sona erecektir. Adaylar İş Kurumu üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır.

2 Çöpçü alımı için; 
Adayların ilköğretim mezunu olması ve 18 yaşını tamamlamış olması gerekmektedir. İş ilan numarası 00004437991 olarak verilmiştir.

1 Kamyon Şoförü alımı için; 
Adayların ilköğretim mezunu olması, E sınıfı sürücü belgesine sahip olması ve 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. İş ilan numarası 00004438161 olarak verilmiştir.

TÜBİTAK 17 Mayıs 2018 tarihiyle İş Kurumu üzerinden yayınlamış olduğu ilanlarla daimi işçi statüsünde engelli kadrosunda 1 Dağıtıcı ( Posta Dağıtım Hizmetleri ), 1 Şoför - Yük Taşıma ve 1 Aşçı olmak üzere 3 Personel alımı yapacağını açıklamıştır. Başvurular başlamış olup 28 Mayıs 2018 tarihinde sona erecektir. Adaylar İş Kurumu üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır.

1 Dağıtıcı ( Posta Dağıtım Hizmetleri ) alımı için; 
Lise ve dengi okul mezunu olması, en az 1 yıl iş deneyiminin olması, 2016 Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavına ( EKPSS ) girmiş olması ve İstanbul ve Kocaeli' nde ikamet ediyor veya ikamet edebilecek olması gerekmektedir. İş ilan numarası 00004436581 olarak verilmiştir.

1 Şoför;
Yük Taşıma alımı için; Lise ve dengi okul mezunu olması, en az 2 yıllık iş deneyimine sahip olması, E sınıfı sürücü belgesine sahip olması ve 2016 Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavına ( EKPSS ) girmiş olması gerekmektedir. Çalışma adresi Ankara olup iş ilan numarası 00004438352 olarak verilmiştir.

1 Aşçı alımı için; 
Önlisans mezunu ( Aşçılık bölümü ) olması ve 2016 Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavına ( EKPSS ) girmiş olması gerekmektedir. İş ilan numarası 00004438119 olarak verilmiştir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

www.kamumemuru.com TÜBİTAK İŞKUR Yalova Subaşı Belediye Başkanlıklar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek