istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Müze Müdürlüğü KPSS’SİZ 11 Personel Alımı

Müze Müdürlüğü Bünyesinde çalışacak olup 11 kişi alınacaktır. İlan Metni aşağıda verilmiştir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

Müze Müdürlüğü KPSS’SİZ 11 Personel Alımı
Müze Müdürlüğü KPSS’SİZ 11 Personel Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 10467 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Müze Müdürlüğü KPSS’SİZ 11 Personel Alımı
Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, Müze Müdürlüğü İlkokul, Lise, Önlisans ve Lisans mezunu kamu işçi alımı yapacaktır. Müze Müdürlüğü Bünyesinde çalışacak olup 11 kişi alınacaktır. İlan Metni aşağıda verilmiştir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

İLANLARA İLİŞKİN DETAYLAR

Türkiye geneli çok sayıda şehirde faaliyet gösteren Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz buna göre, Sinop Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Müze Müdürlüğüne 11 İlkokul, Lise ve Üniversite mezun KPSS Şartsız işçi alımı gerçekleştiriyor. Başvuracak adaylar ilan kılavuzunu incelemeleri gerekmektedir. Başvuru Sinop Valiliği Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü Müze Müdürlüğüne şahsen yapılması gerekmektedir.

BAŞVURU ŞART VE DETAYLARI

Müzeler Genel Müdürlüğü Kazı Başkanlığına başvuracak adaylarda aranacak şartlar: 
Okur yazar, İlkokul, Lise, Önlisans, Lisans olması ve 18 yaşını doldurması yeterlidir. Daha önce arkeolojik kazılarda tecrübesi (Tercih Sebebidir), 18 yaşını doldurmuş ve 40 yaşını bitirmemiş olması gerekmektedir.

Başvuracak adaylardan istenen belgeler: 
Nüfus cüzdan fotokopisi, Sağlık raporu, 2 adet resim, Sabıka kaydı, Öğrenim durum belgesi, SGK belgesi ve Adli sicil belgesi sunacaktır.
 
Müze Müdürlükleri kazı başkanlığına başvuracaklar Arazi şartlarında, toz, soğuk ve sıcakta çalışmaya mani bir durumu olmaması gerekmektedir. 2863 sayılı kültür varlıkları koruma kanunu ve kültür ve tabiat varlıklarıyla ilgili yapılacak yüzey araştırması, sondaj ve kazı çalışmalarının yürütülmesi hakkında yönerge kapsamında, Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü tarafından verilen kazı heyet listesinde yer almış olması tercih sebebidir.

Kültür Turizm Bakanlığı Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü Sinop Kazı Başkanlığına başvurular 25 Mayıs 2018 tarihinde son bulacaktır. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

www.kamumemuru.com KPSS Müze Müdürlüğü Sinop Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Müze Müdürlüğü
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek