Müze Müdürlüğü KPSS’SİZ 11 Personel Alımı

Müze Müdürlüğü Bünyesinde çalışacak olup 11 kişi alınacaktır. İlan Metni aşağıda verilmiştir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

Müze Müdürlüğü KPSS’SİZ 11 Personel Alımı
Müze Müdürlüğü KPSS’SİZ 11 Personel Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 11335 kez okundu.

Müze Müdürlüğü KPSS’SİZ 11 Personel Alımı
Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, Müze Müdürlüğü İlkokul, Lise, Önlisans ve Lisans mezunu kamu işçi alımı yapacaktır. Müze Müdürlüğü Bünyesinde çalışacak olup 11 kişi alınacaktır. İlan Metni aşağıda verilmiştir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

İLANLARA İLİŞKİN DETAYLAR

Türkiye geneli çok sayıda şehirde faaliyet gösteren Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz buna göre, Sinop Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Müze Müdürlüğüne 11 İlkokul, Lise ve Üniversite mezun KPSS Şartsız işçi alımı gerçekleştiriyor. Başvuracak adaylar ilan kılavuzunu incelemeleri gerekmektedir. Başvuru Sinop Valiliği Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü Müze Müdürlüğüne şahsen yapılması gerekmektedir.

BAŞVURU ŞART VE DETAYLARI

Müzeler Genel Müdürlüğü Kazı Başkanlığına başvuracak adaylarda aranacak şartlar: 
Okur yazar, İlkokul, Lise, Önlisans, Lisans olması ve 18 yaşını doldurması yeterlidir. Daha önce arkeolojik kazılarda tecrübesi (Tercih Sebebidir), 18 yaşını doldurmuş ve 40 yaşını bitirmemiş olması gerekmektedir.

Başvuracak adaylardan istenen belgeler: 
Nüfus cüzdan fotokopisi, Sağlık raporu, 2 adet resim, Sabıka kaydı, Öğrenim durum belgesi, SGK belgesi ve Adli sicil belgesi sunacaktır.
 
Müze Müdürlükleri kazı başkanlığına başvuracaklar Arazi şartlarında, toz, soğuk ve sıcakta çalışmaya mani bir durumu olmaması gerekmektedir. 2863 sayılı kültür varlıkları koruma kanunu ve kültür ve tabiat varlıklarıyla ilgili yapılacak yüzey araştırması, sondaj ve kazı çalışmalarının yürütülmesi hakkında yönerge kapsamında, Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü tarafından verilen kazı heyet listesinde yer almış olması tercih sebebidir.

Kültür Turizm Bakanlığı Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü Sinop Kazı Başkanlığına başvurular 25 Mayıs 2018 tarihinde son bulacaktır. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

www.kamumemuru.com KPSS Müze Müdürlüğü Sinop Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Müze Müdürlüğü

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak