TÜSEB 60 KPSS Puanıyla Memur ve İşçi Alımı Yapıyor (Lise, Önlisans ve Lisans Mezunu)

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı yayımladığı bir ilan ile kurumun farklı birimlerinde görevlendirmek amacıyla işçi ve memur alımı yapacağını açıkladı.Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

TÜSEB 60 KPSS Puanıyla Memur ve İşçi Alımı Yapıyor (Lise, Önlisans ve Lisans Mezunu)
TÜSEB 60 KPSS Puanıyla Memur ve İşçi Alımı Yapıyor (Lise, Önlisans ve Lisans Mezunu) Duran Can Ateş
Bu içerik 9151 kez okundu.

TÜSEB 60 KPSS Puanıyla Memur ve İşçi Alımı Yapıyor (Lise, Önlisans ve Lisans Mezunu)
Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımları geçekleştirmeye devam etmekte buna göre, Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı yayımladığı bir ilan ile kurumun farklı birimlerinde görevlendirmek amacıyla işçi ve memur alımı yapacağını açıkladı. KPSS puan sıralamasına göre yapılacak memur alımlarına dair detayları siz okuyucularımıza aktarıyoruz. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR
Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, TÜSEB, Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla ve Türkiye İş Kurumu'nun internet sitesi üzerinden yayımladığı bir ilan ile çeşitli kadrolardan memur ve işçi alımı yapacağını açıkladı. Söz konusu personel alımlarının Kamu Personeli Seçme Sınavı puan sıralamasına göre yapılacağı açıklanırken başvuruların İşkur üzerinden yapılacağı ilan edildi. İlana dair tüm bilinmesi gereken noktalar şu şekilde,

TÜSEN PERSONEL ALIM İLANI 

TÜSEB, Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla ve Türkiye İş Kurumu'nun internet sitesi üzerinden yayımladığı bir ilan ile çeşitli alımlar yapacağını açıkladı. Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı tarafından yayımlanan personel alım ilanında 8 farklı pozisyonda alım yapılacağı ve bu alımlarda 20 personel alımı yapılacağı açıklandı. TÜSEB personel alım ilanında yer alan açık pozisyonlar şöyle, Büro Memuru (Genel), Makam Şoförü, Büro Yönetimi Ve Sekreterlik/Büro Yönetimi Ve Yönetici Asistanı, Biyomühendis, Makine Mühendisi, Hizmetli (Kamu Kuruluşları); Başvuruda bulunacak adaylara başarılar dileriz.

BAŞVURU KOŞULLARI

Kurum yayımladığı personel alım ilan metninde, alım ilanına başvuru yapacak adayların devlet memurları kanununda yer alan başvuru şartlarını sağlamaları gerektiğini ilan etti. 

Türk vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, alım yapılacak unvanın gerektirdiği eğitim şartını karşılamak, üniversite tarafından ilan metninde açıklanan KPSS puan şartını sağlamak (en az 60), Başvuru tarihi itibariyle en az (18) yaşını tamamlamış olmak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak. 657 sayılı Kanunun 53. Maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevine devamlı yapmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile engelli bulunmamak.

BAŞVURU SÜRECİ

İlana başvuru yapacak adaylar başvurularını Türkiye İş Kurumu'nun internet sitesi üzerinden ya da İşkur Müdürlükleri aracılığıyla şahsen yapacaklardır. İlana dair detaylara İşkur'un internet sayfasından ulaşabilirsiniz. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

www.kamumemuru.com Türkiye İş Kurumu TÜSEB Devlet Personel Başkanlığı KPSS Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak