Bartın Belediyesi 7 Cankurtaran Alımı

Bartın Belediyesi geçici işçi statüsünde 7 Cankurtaran alımı yapacağını açıklamıştır. Başvurular başlamış olup 4 Haziran 2018 tarihinde sona erecektir. Adaylar İş Kurumu üzerinden online veya şahsen başvuruda bulunabilirler. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

Bartın Belediyesi  7 Cankurtaran Alımı
Bartın Belediyesi  7 Cankurtaran Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 3373 kez okundu.

Bartın Belediyesi  7 Cankurtaran Alımı
Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımları geçekleştirmeye devam etmekte buna göre, 25 Mayıs 2018 tarihiyle İş Kurumu tarafından yayınlanan ilanla Bartın Belediyesi geçici işçi statüsünde 7 Cankurtaran alımı yapacağını açıklamıştır. Başvurular başlamış olup 4 Haziran 2018 tarihinde sona erecektir. Adaylar İş Kurumu üzerinden online veya şahsen başvuruda bulunabilirler. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR
Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, Bartın Belediye Başkanlığı tarafından iş kurumu üzerinden verdiği ilan ile 7 cankurtaran alacağını yayınladı. başvuruları iş kurumu üzerinden şahsen şubelere veya aşağıda verilen iş ilan numaraları ile on-line olarak yapılabilir. Başvuracak adaylar en az ilkokul (lise önlisans ve lisans mezunlarıda başvuru yapabilir.) mezunu olması gerekmektedir. Başvuruda bulunacak adaylara başarılar dileriz.

BAŞVURU KOŞULLARI

7 Cankurtaran alımı için adayların en az ilköğretim mezunu olması ve Cankurtaran Belgesine sahip olması gerekmektedir. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır.

BAŞVURU İLAN DETAYLARI HAKKINDA
Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.İş ilan numarası  00004451218 olarak verilmiştir. 7 Haziran 2018 tarihi saat 14:00 ile 15:00 arasında Bartın Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’ nde kura çekilecektir.  Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

www.kamumemuru.com iş kurumu Bartın Belediye Başkanlığı Bartın Belediyesi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Kültür Bakanlığı: 500 Kütüphaneci ve 285 Memur Alımı Yapılacak
Kültür Bakanlığı: 500 Kütüphaneci ve 285 Memur Alımı Yapılacak