istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Sağlık Bakanlığı 200 Danışman Alımı Yapacak

Sağlık Bakanlığınca yayınlanan duyuru ile Türkiye genelinde 100 merkeze toplamda 200 danışman alımı yapacağını açıkladı. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

Sağlık Bakanlığı 200 Danışman Alımı Yapacak
Sağlık Bakanlığı 200 Danışman Alımı Yapacak Duran Can Ateş
Bu içerik 7957 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Sağlık Bakanlığı 200 Danışman Alımı Yapacak
Kamu kurum ve kuruluşları personel ve memur alımı yapmak üzere Türkiye İş Kurumu aracılığı ile ilan yayınlamaya devam ediyor.Söz konusu Sağlık Bakanlığınca yayınlanan duyuru ile Türkiye genelinde 100 merkeze toplamda 200 danışman alımı yapacağını açıkladı. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR

İŞKUR aracılığıyla ilan yayımlayan kamu kurumları ve özel sektör firmaları tarafından yayımlanan ilanlarla beraber personel alımı yapılmaya devam ediyor. 22 Mayıs tarihi itibariyle başvuru süreci başlayan danışman alımı kapsamında 65 çocuk gelişimcisi, 47 sosyal çalışmacı, 52 fizyoterapist, 20 psikolog ve 16 diyetisyen alımı gerçekleştirilecek. Her bir pozisyon için başvuru nitelikleri ayrı ayrı ifade edilmiştir. Adaylar bu nitelikleri sağlıyorlar ise başvurularını yapabilirler ve ardından da alım sürecine dahi olabilirler. Ülkemizde 49 farklı ilde bulunan toplam 100 Sağlıklı Hayat Merkezi için bu alımlar gerçekleştirilecek. Bu projenin finansmanı ise Dünya Bankası tarafından sağlanmaktadır. 2015 yılının sonlarında başlayan bu projenin 2020 yılına kadar devam etmesi planlandı. Başvuru yapacak adaylara başvuru sürecinde başarılar dileriz. 


Başvuru Şekli ve Tarihleri

Yayımlanan ilanlara başvurular; Türkiye İş Kurumu'nun internet sitesi üzerinden yapılıyor. Bu ilana başvuruda bulunmak isteyen adaylar için süre 22 Mayıs tarihinden itibaren başladı. Son başvuru tarihi ise 5 Haziran saat 18.00 olarak belirlendi. Adaylar başvurularını yapmaları için belirtilen adres ise Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü Bütçe ve Projeler Daire Başkanlığı satın alma birimi Adnan Saygun Caddesi No 55 Ankara/Sıhhiye olarak belirtildi. Ayrıca her bir kadro için farklı e-mail adresleri belirlendi. Adaylar başvurularını yaparken iletişime geçmek isterlerse bu mail adresleri ile geçebileceklerdir. Bunun yanı sıra tercih listesi de yayınlanmıştır. Adaylar başvurularını yaparken tercihlerini de belirtecek ve ardından da alım sürecine girilecektir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

www.kamumemuru.com İŞKUR Türkiye İş Kurumu Sağlık Bakanlığı Dünya Bankası Projeler Daire Başkanlığı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek