istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Adalet, Gümrük ve Spor Bakanlığı KPSS Puanıyla 19 Bin 454 Kamu Personeli Alımı Yapıyor (Lise, Önlisans ve Lİsans Mezunu)

19 binden fazla alım ilanına dair detayları derledik.Adalet Bakanlığı, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı ile Gençlik ve Spor Bakanlığı yayımladıkları alım ilanları ile çeşitli kadrolarda kamu personeli alımı yapacaklarını duyurdular. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

Adalet, Gümrük ve Spor Bakanlığı KPSS Puanıyla 19 Bin 454 Kamu Personeli Alımı Yapıyor (Lise, Önlisans ve Lİsans Mezunu)
Adalet, Gümrük ve Spor Bakanlığı KPSS Puanıyla 19 Bin 454 Kamu Personeli Alımı Yapıyor (Lise, Önlisans ve Lİsans Mezunu) Duran Can Ateş
Bu içerik 8593 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Adalet, Gümrük ve Spor Bakanlığı KPSS Puanıyla 19 Bin 454 Kamu Personeli Alımı Yapıyor (Lise, Önlisans ve Lİsans Mezunu)
Türkiye geneli çok sayıda şehirde faaliyet gösteren Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz buna göre, 3 farklı bakanlık tarafından yayımlanan ve 19 binden fazla alım ilanına dair detayları derledik. Söz konusu ilanlarda yer alan kadrolar ve ilanlarda adaylardan talep edilen koşulları siz okuyucularımıza aktarıyoruz. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

ALIM YAPILACAK POZİSYONLARA İLİŞKİN DETAYLAR
Kamu kurum ve kuruluşları yayımladıkları personel alım ilanları ile kamu personeli alımlarına devam ediyorlar. Bu haberimizde siz okuyucularımıza  Adalet Bakanlığı, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı ile Gençlik ve Spor Bakanlığı yayımladıkları alım ilanları ile çeşitli kadrolarda kamu personeli alımı yapacaklarını duyurdular. 

Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, Bu üç bakanlık tarafından yayımlanan kamu personeli alım ilanlarına alımlar Kamu Personeli Seçme Sınavı puan sıralaması esasına göre yapılacak. Söz konusu ilanlarda yer alan diğer detayları siz okuyucularımızla paylaşıyoruz. Başvuru yapacak olan adaylara başarılar.

GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI PERSONEL ALIM İLANI

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Devlet Personel Başkanlığı'nın resmi internet sitesi üzerinden yayımladığı bir duyuru ile 3 bin 200 sözleşmeli personel alımı yapacağını ilan etmişti. 

Spor Bakanlığı tarafından yayımlanan ilan metnine göre alımlar 2 farklı pozisyonda ve çeşitli branşlarda yapılacak. Açıklanana kadro detaylarına göre Spor Bakanlığı 1800 Antrenör ve 1400 Spor Uzmanı (1050 Spor Eğitim Uzmanı, 98 Spor Psikoloğu, 111 Spor Fizyoterapisti, 52 Spor Beslenmecisi, 42’si Kadın ve 47’si Erkek, 89 Spor Masörü) alımı yapacak. 

GÜMRÜK VE TİCARET BAKANLIĞI PERSONEL ALIM İLANI

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı kendisine ait resmi internet sayfası üzerinden ve Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla yayımladığı bir ilan ile memur alımı yapacağını açıklamıştı. Gümrük Bakanlığı tarafından yayımlanan personel alım ilanına göre Muhafaza Memuru, Muayene Memuru, Büro Personeli kadrolarına yapılacak alımlarda toplam 1750 personel istihdamı yapılacak. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

ADALET BAKANLIĞI PERSONEL ALIM İLANI

Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz buna göre, Adalet Bakanlığı tarafından Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile dört farklı ilan yayımlandı. Yayımlanan ilanlara göre toplam 14 bin 504 sözleşmeli kamu personeli alımı yapılacağı açıklandı. Adalet Bakanlığı'nca yayımlanan personel alım ilanında yer alan kadro detayları şu şekilde,

771 sözleşmeli zabıt kâtibi, 527 sözleşmeli mübaşir, 27 sözleşmeli şoför, 99 sözleşmeli teknisyen ve 69 sözleşmeli aşçı olmak üzere toplam 5493 sözleşmeli personel alımı yapılacağı ifade edildi. Bunun yanı sıra CTE tarafından yayımlanan ilanda ise 6.681 infaz ve koruma memuru, 49 büro personeli (ceza infaz kurumu kâtibi), 223 diğer sağlık personeli (sağlık memuru), 185 teknisyen, 266 destek personeli (şoför), 42 destek personeli (aşçı), 21 destek personeli (kaloriferci) olmak üzere toplam 7.467 sözleşmeli kamu personeli.
Bu alımların dışında bakanlık ayrıca 1344 icra katibi ile 10 avukat (tam zamanlı), 20 diğer teknik hizmet personeli (istatistikçi), 30 destek personeli (şoför), 40 destek personeli (hizmetli) ile Bakanlığın Merkez Atamalı Taşra Teşkilatında aile, çocuk ve çocuk ağır ceza mahkemelerinde çalıştırılmak üzere 50 psikolog ve 50 sosyal çalışmacı olmak üzere toplam 200 personel alımı yapacak. 

BAŞVURU KOŞULLARI 

3 farklı bakanlık tarafından yayımlanan memur alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar, Devlet Memurları Kanunu'nda yer alan başvuru koşullarına haiz olmaları gerekiyor. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak. 657 sayılı Kanunun 53. Maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevine devamlı yapmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile engelli bulunmamak. kurum tarafından talep edilen yaş aralığında bulunmak ve Arşiv Araştırması ve güvenlik soruşturması sonucu olumlu olmak. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

www.kamumemuru.com Adalet Bakanlığı Gümrük Bakanlığı Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Spor Bakanlığı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?