ROKETSAN Personel Alımı İlanları 2018

ROKETSAN A.Ş. bünyesinde istihdam edilmek üzere çeşitli alanlarda teknisyen ve mühendis alımı yapılacaktır. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

ROKETSAN Personel Alımı İlanları 2018
ROKETSAN Personel Alımı İlanları 2018 Duran Can Ateş
Bu içerik 7934 kez okundu.

ROKETSAN Personel Alımı İlanları 2018
Kamu kurumları veya kamu kuruluşları bünyelerindeki memur personel eksikliğini karşılamak için farklı kurumlar devamlı olarak memur personel alımı ilanı yayımlıyorlar. Yayımlanan ilanlara göre ROKETSAN A.Ş. bünyesinde istihdam edilmek üzere çeşitli alanlarda teknisyen ve mühendis alımı yapılacaktır. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

Genel Başvuru Şartları
Kurumların personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz. Buna göre, Açık olan ilanlardan başvuru yapabileceğiniz uygun bir pozisyon yoksa genel başvuru yapabilirsiniz. Çalışmak istediğiniz alan ve bölümü belirttiğiniz bir önyazı ile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Alınan başvurular orta ve uzun vadede ortaya çıkacak olan ihtiyaçlar doğrultusunda uygun pozisyonlar oluşması halinde değerlendirilecektir.  Engelli kadrolarında çalışmak isteyen kişiler için de genel başvuru alınmaktadır. Bu kişiler başvuruya ek olarak engel durumu ve derecesini belirtmelidir. Bu bilgiyi paylaşmayan adaylar değerlendirmeye alınamayacaktır. Kişilerin başvurusuna uygun olan pozisyonlara kabul edilmeleri halinde iletişim kurulacaktır. ROKETSAN personel alımı için genel başvurular 31.12.2018 tarihine kadar alınmaya devam edecektir. Başvuruda bulunacak adaylara başarılar dileriz.

Teknisyen Alımı Başvuru Şartları
Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımları geçekleştirmeye devam etmekte buna göre, ROKETSAN bünyesinde sıklıkla teknisyen ihtiyacı doğmaktadır. Bu yüzden teknisyen kadrolarında değerlendirilmek üzere başvurular alınmaktadır. İhtiyaç olması halinde oluşturulan özgeçmiş havuzundan değerlendirme yapılarak alım yapılacaktır. Başvuru yapacak adaylarda şu şartlar aranmaktadır:
-    Meslek liselerinin elektrik elektronik, kimya teknolojisi, makine ve resim konstrüksiyon, torna tesviye, metal işleri bölümlerinden mezun olma,
-    Meslek yüksek okullarının elektrik elektronik, kimya, makine, makine ressamlığı, mekatronik, metalurji bölümlerinden mezun olma,
-    Askerlik görevini yapmış olma, 
-    30 yaşından gün almamış olma,
-    Mesleki deneyime sahip olma şartları aranır. 

ROKETSAN teknisyen alımı için yapılan başvurulara hemen dönüş yapılmayacak olup ihtiyaç halinde değerlendirmeye alınacaktır. Uygun görülen adaylarla iletişim kurulacaktır. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.


Diğer Alımlar
ROKETSAN bünyesine yapılacak genel başvurular ve teknisyen alımları dışında mühendis alımları da yapılacaktır. Her bir mühendislik kadrosu için şartlar ayrı ayrı belirlenmiştir. Alım yapılacak olan mühendislik kadroları şunlardır:

-    Sistem mühendisi,
-    Mekatronik mühendisi,
-    Havacılık uzay uçak mühendisi,
-    Elektrik elektronik mühendisi,
-    Kimya mühendisi,
-    Endüstri mühendisi,
-    Fizik mühendisi,
-    Makine mühendisi,
-    Metalurji ve malzeme mühendisi,
-    Satın alma mühendisi,
-    Bilgisayar mühendisi,
-    Proje yönetim mühendisi 

kadrolarına da alım yapılacaktır. Mühendis adayı olan kişiler de ROKETSAN için genel başvuru yaparak mezun olunca iş fırsatı yakalayabilirler. Roketsan İnsan Kaynakları sayfasından başvuru için (https://ik.roketsan.com.tr/). Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

www.kamumemuru.com ROKETSAN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak