istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Adli Tıp Kurumu 200 Memur Alımı 2018 (En Az Lise Mezunu)

Devlet Personel Başkanlığınca Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumuna 200 (Memur) Kamu Personel Alım ilanı yayınlanmıştır. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

Adli Tıp Kurumu 200 Memur Alımı 2018 (En Az Lise Mezunu)
Adli Tıp Kurumu 200 Memur Alımı 2018 (En Az Lise Mezunu) Duran Can Ateş
Bu içerik 2281 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Adli Tıp Kurumu 200 Memur Alımı 2018 (En Az Lise Mezunu)
Kamu kurumları veya kamu kuruluşları bünyelerindeki memur personel eksikliğini karşılamak için farklı kurumlar devamlı olarak memur personel alımı ilanı yayımlıyorlar. Yayımlanan ilanlara göre, Devlet Personel Başkanlığınca Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumuna 200 (Memur) Kamu Personel Alım ilanı yayınlanmıştır. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

İLANLARA İLİŞKİN DETAYLAR

Kurumların personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz. Buna göre,  Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumu En Az Lise Mezunu Tekniker, Memur, sağlık personeli ve büro görevlisi (memur) Mühendis alınacağını yayınlamış olup başvuruları 4 Haziran 2018 de başlayacak ilana 22 Haziran 2018 mesai bitimine kadar başvuru yapılabilir. Başvuru yapacak adaylara başarılar dileriz.

BAŞVURULAR HAKKINDA DETAYLAR

Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, Adaylar 18 yaşından büyük olması, 35 yaşını doldurmamış olması ve 2016 yılı yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS puan türlerinden 70 puanı bulunuyor olması gerekmektedir. 


Diğer Sağlık Personeli ( Otopsi ) Ortaöğretim Kurumlarının Acil Tıp Alanı ve Dalları veya Acil Sağlık Hizmetleri Alanı - Acil Tıp Teknisyenliği Dalından mezun olmak. 


Sözleşmeli Büro Personeli Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik önlisans programından mezun olmak. Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden mezun olmak.

Teknisyen ( Kimya )Ortaöğretim Kurumlarının Kimya Teknolojisi Alanı ve Dallarından mezun olmak.

Teknisyen ( Atölye )Ortaöğretim Kurumlarının İnşaat Teknolojisi Alanı ve Dalları veya Ahşap Teknolojisi Alanı - Ahşap Yapı (Doğramacılık) Dalından mezun olmak. Ortaöğretim Kurumlarının Elektrik-Elektronik Teknolojisi Alanı ve Dallarından veya Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri Alanı - Endüstriyel Elektronik Dalından mezun olmak. Ortaöğretim Kurumlarının Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme Alanı ve Dallarından mezun olmak.

Mühendis ( Makina ) Makine Mühendisliği/Makina Mühendisliği veya Makine ve İmalat Mühendisliği lisans programlarının birinden mezun olmak. Mekatronik Mühendisliği lisans programından mezun olmak.

Mühendis ( İnşaat ) İnşaat Mühendisliği lisans programından mezun olmak.

Mühendis ( Fizik ) Fizik Mühendisliği lisans programından mezun olmak.

Diğer Teknik Hizmet Personeli ( Kimyager )Kimya lisans programından mezun olmak.

Destek Personeli ( Hizmetli ) herhangi bir ortaöğretim programı mezun olmak.

Destek Personeli ( Şoför ) Ortaöğretim Kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmak. E sınıfı sürücü belgesine sahip olmak (ya da Karayolları Trafik Yönetmeliğinde 17/04/2015 tarihli ve 29329 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan değişiklik ile 01 Ocak 2016 tarihi itibarıyla yeni tip D sınıfı sürücü belgesine sahip olmak)

Biyolog Tıbbi Biyolojik Bilimler, Biyoloji, Moleküler Biyoloji, Moleküler Biyoloji ve Genetik lisans programlarının birinden mezun olmak.

Laborant Sağlık Laboratuvarı, Tıbbi Laboratuvar, Tıbbi Laboratuvar Teknikleri, Tıbbi Laboratuvar Teknikleri önlisans programlarının birinden mezun olmak.

Heşire Hemşirelik, Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri veya Sağlık Memurluğu lisans programından mezun olmak.

İnfaz ve Koruma Memuru herhangi bir ortaöğretim programı mezun olmak. Erkeklerde 170 cm., kadınlarda 160 cm. 'den kısa boylu olmamak, Boy uzunluğunun santimetre cinsinden son iki rakamı ile kilosu arasındaki fark 13'ten fazla, 17'den az olmamak, (Örneğin; 170 cm boyunda olan bir adayın kilosunun 70+13=83'ten fazla, 70- 17=53'ten az olmaması gerekmektedir.)

Başvuracak adaylar Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumu internet sitesi üzerinden on-line olarak yapılacaktır. Posta, şahsen veya farklı iletişim yollarıyla yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır.  Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek