istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

THY Teknik ve İdari Personel Alımları

Türk Hava Yolları Teknik A.Ş. yayınladığı ilanlar ile farklı pozisyonlarda personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

THY Teknik ve İdari Personel Alımları
THY Teknik ve İdari Personel Alımları Duran Can Ateş
Bu içerik 11420 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

THY Teknik ve İdari Personel Alımları
Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımları geçekleştirmeye devam etmekte buna göre, Türk Hava Yolları Teknik A.Ş. yayınladığı ilanlar ile farklı pozisyonlarda personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR
THY Uçak Bakım Planlama Görevlisi
Bu ilana başvuracak adayların TC vatandaşı olmaları ve herhangi bir adli sicil veya arşiv kaydının olmaması gerekir. Adayların 1 Ocak 1988 tarihi veya sonrasında doğmuş olmaları gereklidir. Kadın ve erkek adaylar başvuru yapabilirler. Erkek adayların askerlik ile ilişiğinin bulunmaması gereklidir. Askerliğini en az 1 yıl tecil ettirmiş olmalı, yapmış veya muaf olmalıdır.  Başvuru yapacak adaylara başarılar dileriz.

Adayların yüksek tempoda çalışmaya elverişli olmaları gereklidir. Bunun haricinde uluslararası seyahat engellerinin bulunmaması gereklidir. Ayrıca adayların 7 Mayıs 2016 tarihi itibariyle YDS’den en az 60 veya TOEFL IBT’den en az 72 veya IELTS Academic’ten en az 6 alınması gereklidir. Başvuru yapacak adaylara başarılar dileriz.

Bu kadro için adayların Astronomi ve uzay bilimleri, ekonometri, istatistik, fizik veya matematik bölümlerinden birisinden mezun olmaları gereklidir. Bu ilana başvuru süreci başlamış olup 22 Hazirana kadar devam edecektir. Başvuru yapacak adaylara başarılar dileriz.

Uçak Bakım Teknisyeni
Bu kadroya başvuracak adayların TC vatandaşı olmaları ve herhangi bir adli sicil veya arşiv kaydının olmaması gerekir. Adayların 1 Ocak 1989 tarihi veya sonrasında doğmuş olmaları gereklidir. Kadın ve erkek adaylar başvuru yapabilirler. Erkek adayların askerlik ile ilişiğinin bulunmaması gereklidir. Askerliğini en az 1 yıl tecil ettirmiş olmalı, yapmış veya muaf olmalıdır. CEFR’e göre en az A2 seviyesinde İngilizce bilgisine sahip olmak. Adayların uçak gövde motor bakım veya uçak elektrik elektronik bölümlerinden birisinden mezun olmaları gereklidir. Bu ilana başvurular 28 Mayıs tarihinde sona erecek ve 2 Haziran’da sınav gerçekleştirilecektir. Başvuru yapacak adaylara başarılar dileriz.

Türk Hava Yolları Boya Personeli
Bu ilana başvuracak adayların TC vatandaşı olmaları ve herhangi bir adli sicil veya arşiv kaydının olmaması gerekir. Adayların 1 Ocak 1983 tarihi veya sonrasında doğmuş olmaları gereklidir. Kadın ve erkek adaylar başvuru yapabilirler. Erkek adayların askerlik ile ilişiğinin bulunmaması gereklidir. Askerliğini en az 1 yıl tecil ettirmiş olmalı, yapmış veya muaf olmalıdır. Adaylar sanayi boyacılığı alanında en az 3 yıl tecrübeli olmalıdır. Son başvuru tarihi belirtilmemiştir. İlana ulaşarak başvuru için (https://www.kariyer.net/firma-profil/turk-hava-yollari-teknik-a-s-36959-35927) Başvuru yapacak adaylara başarılar dileriz.

Antalya İstasyonlarında Part-Time alım için:
T.C. vatandaşı olmak,  Doğum tarihi 1.1.1994 ile 31.12.1999 tarihleri arasında olmak, Adli Sicil ve Adli Sicil Arşiv Kaydı bulunmamak,  Aşağıda belirtilen fakültelerin birinde 3. sınıf öğrencisi olmak,  Edebiyat Fakültesi, Fen Fakültesi, Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İletişim Fakültesi,İnsani Bilimler Fakültesi, İşletme Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi, Turizm Fakültesi, Uygulamalı Bilimler Fakültesi, İyi derecede İngilizce bilmek şart. Başvuru (https://www.turkishairlines.com/tr-tr/kariyer/is-ilanlari-duyurular/thy-ao-antalya-istasyonlarinda-part-time-calisma-arkadaslari-ariyor/index.html) Başvuru yapacak adaylara başarılar dileriz.

Trabzon İstasyonunda Part-Time alım için: 
T.C. vatandaşı olmak, Doğum tarihi 1.1.1994 ile 31.12.1999 tarihleri arasında olmak,  Adli Sicil ve Adli Sicil Arşiv Kaydı bulunmamak, Aşağıda belirtilen fakültelerin birinde 3. sınıf öğrencisi olmak, Edebiyat Fakültesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Fen Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, İletişim Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, Teknoloji Fakültesi, İyi derecede İngilizce bilmek şart. İlana ulaşmak için (https://www.turkishairlines.com/tr-tr/kariyer/is-ilanlari-duyurular/thy-ao-trabzon-istasyonunda-part-time-calisma-arkadaslari-ariyor/index.html
Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

www.kamumemuru.com Trabzon İstasyonunda Antalya İstasyonlarında Türk Hava Yolları Boya Personeli Uçak Bakım Teknisyeni THY Uçak Bakım Planlama Görevlisi TOEFL IBT YDS ürk Hava Yolları Teknik A.Ş.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek