Bu Bankalara Yetiştirilmek Üzere Gişe İşlemleri Personeli Alımı Yapılıyor

Gişe İşlemleri Personeli alımı yapacaklarını açıkladılar. Bankalar tarafından yayımlanan söz konusu alım ilanlarını siz okuyucularımız için derledik.Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

Bu Bankalara Yetiştirilmek Üzere Gişe İşlemleri Personeli Alımı Yapılıyor
Bu Bankalara Yetiştirilmek Üzere Gişe İşlemleri Personeli Alımı Yapılıyor Duran Can Ateş
Bu içerik 11066 kez okundu.

Bu Bankalara Yetiştirilmek Üzere Gişe İşlemleri Personeli Alımı Yapılıyor
Kamu kurum ve kuruluşları personel ve memur alımı yapmak üzere Türkiye geneli çok sayıda şehirde yer alan bazı bankalar yayımladıkları ilanlar ile Gişe İşlemleri Personeli alımı yapacaklarını açıkladılar. Bankalar tarafından yayımlanan söz konusu alım ilanlarını siz okuyucularımız için derledik. Hangi şehirlerde alım yapılacak? İlanı yayımlanan bankalar hangileri? Başvuru şartları nedir? Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR
Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımları geçekleştirmeye devam etmekte buna göre, Bu haberimizde siz okuyucularımıza farklı şehirlerde ve ilçelerde faaliyet gösteren bankalar tarafından yayımlanan Gişe İşlemleri Personeli alım ilanlarını derledik. Söz konusu bu alım ilanlarına dair tüm bilinmesi gerekenleri siz okuyucularımızla paylaşıyoruz. 

ALIM YAPILACAK ŞEHİRLER

Türkiye geneli çok sayıda şehirde yer alan bazı bankalar yayımladıkları ilanlar ile Gişe İşlemleri Personeli alımı yapacaklarını açıkladılar. Bankalar kendilerine ait internet siteleri veya kariyer siteleri üzerinden yayımladıkları ilanlar ile Gişe İşlemleri Persoenli alımı yapıyrolar. Yayımlanan ilanlara göre bu alımlar çok sayıda şehirde gerçekleştiriliyor. Alım ianı yayımlanan şehirleri sizlere aşağıda aktarıyoruz. 

Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, Mersin, İstanbul(Avr.), İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce, İstanbul(Asya)

İLANI YAYIMLAYAN BANKALAR
Kariyer siteleri üzerinden yayımladıkları ilanlar ile Gişe İşlemleri Personeli alım ilanı yayımlayan 6 farklı banka yer alıyor. Bu bankalar arasında, Akbank, Yapı Kredi Bankası, Creditwest Bank, ING Bank, Türkiye EKonomi Bankası, Kuveyt Türk Katılım Bankası bulunuyor. Başvuru yapacak adaylara başarılar dileriz.

BAŞVURU KOŞULLARI

6 farklı banka tarafından yayımlanan ilanlara başvuruda bulunacak adaylar, ilanı yayımlayan banka tarafından belirlenen başvuru koşularını sağlaması gerekiyor. Bu koşullar arasında, 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, İlan metninde Gişe Memuru pozisyonu için belirlenen eğitim düzeyinden mezun olmak, görevini sürekli yapmasına engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak, Bankacılık sektöründe kariyer hedefi olan, Analitik düşünce yapısına sahip ve dikkatli, Ekip çalışması ve koordinasyon becerisi kuvvetli, Dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek ve İletişim yeteneği kuvvetli, çözüm odaklı ve müşteri memnuniyetine önem vermek.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Gişe İşlemleri Personeli alım ilanı yayımlayan bankalar ilanlarını kariyer siteleri üzerinden yayımladıkları ilanlar ile adaylara duyuruyorlar. Bu alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını ilanın yayımlandığı kariyer sitesine üye olduktan sonra elektronik olarak yapabilirler. İlanlara ulaşmak için vermiş olduğumuz bağlantıyı öncelikle kopyalayın daha sonra internet tarayıcınıza yapıştırın ve enter tuşuna basın.

İlanlara ulaşmak için; (https://www.kariyer.net/is-ilanlari/gise+yetkilisi)
Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

www.kamumemuru.com Gişe İşlemleri Personeli

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Kültür Bakanlığı: 500 Kütüphaneci ve 285 Memur Alımı Yapılacak
Kültür Bakanlığı: 500 Kütüphaneci ve 285 Memur Alımı Yapılacak