İŞKUR 1 Haziran 2018 Kamu İş İlanları

4 Kuruma 16 Kamu İşçisi alımı için İŞKUR aracılığıyla ilanlar yayınlandı.Yapılan açıklamaya göre başvurular 11 Haziran 2018 tarihine kadar yapılacak. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

İŞKUR 1 Haziran 2018 Kamu İş İlanları
İŞKUR 1 Haziran 2018 Kamu İş İlanları Duran Can Ateş
Bu içerik 9333 kez okundu.

İŞKUR 1 Haziran 2018 Kamu İş İlanları
Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, 4 Kuruma 16 Kamu İşçisi alımı için İŞKUR aracılığıyla ilanlar yayınlandı. Yapılan açıklamaya göre başvurular 11 Haziran 2018 tarihine kadar yapılacak. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR
Türkiye geneli çok sayıda şehirde faaliyet gösteren Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz buna göre, İŞKUR resmi internet sitesinden bu gün (1 Haziran 2018) tarihinde 4 farklı kuruma 16 kamu işçisi alımı yapılacağı duyuruldu. İşte yayınlanan personel alım ilanları.

BAŞVURULARA İLİŞKİN DETAYLAR

Bilecik İl Milli Eğitim Müdürlüğü Hizmeli olarak İş İlan No (00004464961) ile 2 kişi ortaöğretim mezunu "Eski Hükümlü" veya "TMY (Terorle Mücadelede Yaralanan)" olanlar arasından alım yapılacak. KPSS şartı ilanda aranmamaktadır. Alınacak işçiler Geçici Statüde olup, 10 ay çalıştırılacaktır.

5 Hizmetli için yayınlanan İş İlan (00004464979) numaralı ilana göre "Engelli" olanlar başvurabilecektir. En az ilköğretim en fazla ön lisans mezunları için alınacaklar Geçici Statüde olup, 10 ay çalıştırılacaktır. Herhangi bir sınav şartı aranmamaktadır. Her iki ilanda da yer alan tercih edilen ikamet bölümünde Bilecik Merkez, Bozüyük, Gölpazarı, Osmaneli, Pazaryeri, Söğüt, Yenipazar/Bilecik, İnhisar yer almaktadır.

Çanakkale Geyikli Belediyesi Beden İşçisi alımı için: 
ilköğretim, lise, ön lisans ve lisans mezunları arasından KPSS kamu personeli seçme sınavı şartı aranmaksızın başvuru alınacak.İlana Çanakkale ili Ezine ilçesinde ikamet edenler başvurabilecek.İl veya ilçe düzeyinde yayımlanan geçici işçi taleplerinin başvuru süresi içerisinde ikametini talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.

Başvurular 11 Haziran 2018 tarihine kadar Çanakkale Geyikli Belediyesi İş İlan No (00004463852) ile İŞKUR İl Müdürlüğü veya resmi internet sitesi üzerinden yapılacaktır.

Ağrı Belediyesi Başvurular İş İlan No (00004465954) ile İşkur resmi internet sitesi üzerinden veya İl Müdürlüğünden 11 Haziran 2018 tarihine kadar yapılması gereklidir.

Kimya Mühendisi alımı için: 
Mühendislik Fakültesi Deniz Bilimleri Fakültesi Tekstil Tekn.ve Tasarımı Fakültesi, Kimya Metalurji Fakültesi mezunları arasından Kamu Personel Sınavları KPSSP3 puan türünden en az 1 puanı olanlar başvurabilecektir.

Yozgat ili Ozan Belediye Başkanlığı Adaylar İş İlan No (00004468834) ile İŞKUR İl Müdürlüğü veya resmi internet sitesi üzerinden 11 Haziran 2018 tarihine kadar başvuru işlemlerini yapmaları gereklidir.

Beden işçisi alımı için adayların ilköğretim mezunu olmaları gereklidir. Adaylarda KPSS şartı aranmamaktadır. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

www.kamumemuru.com KPSS Yozgat ili Ozan Belediye Başkanlığı Ağrı Belediyesi Çanakkale Geyikli Belediyesi İŞKUR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak