istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

İŞKUR 1 Haziran 2018 Kamu İş İlanları

4 Kuruma 16 Kamu İşçisi alımı için İŞKUR aracılığıyla ilanlar yayınlandı.Yapılan açıklamaya göre başvurular 11 Haziran 2018 tarihine kadar yapılacak. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

İŞKUR 1 Haziran 2018 Kamu İş İlanları
İŞKUR 1 Haziran 2018 Kamu İş İlanları Duran Can Ateş
Bu içerik 8853 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

İŞKUR 1 Haziran 2018 Kamu İş İlanları
Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, 4 Kuruma 16 Kamu İşçisi alımı için İŞKUR aracılığıyla ilanlar yayınlandı. Yapılan açıklamaya göre başvurular 11 Haziran 2018 tarihine kadar yapılacak. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR
Türkiye geneli çok sayıda şehirde faaliyet gösteren Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz buna göre, İŞKUR resmi internet sitesinden bu gün (1 Haziran 2018) tarihinde 4 farklı kuruma 16 kamu işçisi alımı yapılacağı duyuruldu. İşte yayınlanan personel alım ilanları.

BAŞVURULARA İLİŞKİN DETAYLAR

Bilecik İl Milli Eğitim Müdürlüğü Hizmeli olarak İş İlan No (00004464961) ile 2 kişi ortaöğretim mezunu "Eski Hükümlü" veya "TMY (Terorle Mücadelede Yaralanan)" olanlar arasından alım yapılacak. KPSS şartı ilanda aranmamaktadır. Alınacak işçiler Geçici Statüde olup, 10 ay çalıştırılacaktır.

5 Hizmetli için yayınlanan İş İlan (00004464979) numaralı ilana göre "Engelli" olanlar başvurabilecektir. En az ilköğretim en fazla ön lisans mezunları için alınacaklar Geçici Statüde olup, 10 ay çalıştırılacaktır. Herhangi bir sınav şartı aranmamaktadır. Her iki ilanda da yer alan tercih edilen ikamet bölümünde Bilecik Merkez, Bozüyük, Gölpazarı, Osmaneli, Pazaryeri, Söğüt, Yenipazar/Bilecik, İnhisar yer almaktadır.

Çanakkale Geyikli Belediyesi Beden İşçisi alımı için: 
ilköğretim, lise, ön lisans ve lisans mezunları arasından KPSS kamu personeli seçme sınavı şartı aranmaksızın başvuru alınacak.İlana Çanakkale ili Ezine ilçesinde ikamet edenler başvurabilecek.İl veya ilçe düzeyinde yayımlanan geçici işçi taleplerinin başvuru süresi içerisinde ikametini talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.

Başvurular 11 Haziran 2018 tarihine kadar Çanakkale Geyikli Belediyesi İş İlan No (00004463852) ile İŞKUR İl Müdürlüğü veya resmi internet sitesi üzerinden yapılacaktır.

Ağrı Belediyesi Başvurular İş İlan No (00004465954) ile İşkur resmi internet sitesi üzerinden veya İl Müdürlüğünden 11 Haziran 2018 tarihine kadar yapılması gereklidir.

Kimya Mühendisi alımı için: 
Mühendislik Fakültesi Deniz Bilimleri Fakültesi Tekstil Tekn.ve Tasarımı Fakültesi, Kimya Metalurji Fakültesi mezunları arasından Kamu Personel Sınavları KPSSP3 puan türünden en az 1 puanı olanlar başvurabilecektir.

Yozgat ili Ozan Belediye Başkanlığı Adaylar İş İlan No (00004468834) ile İŞKUR İl Müdürlüğü veya resmi internet sitesi üzerinden 11 Haziran 2018 tarihine kadar başvuru işlemlerini yapmaları gereklidir.

Beden işçisi alımı için adayların ilköğretim mezunu olmaları gereklidir. Adaylarda KPSS şartı aranmamaktadır. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

www.kamumemuru.com KPSS Yozgat ili Ozan Belediye Başkanlığı Ağrı Belediyesi Çanakkale Geyikli Belediyesi İŞKUR
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?