istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Yeni Havalimanına 3 Bin 500 Güvenlik Görevlisi Alınıyor (Tecrübesiz, En Az Lise Mezunu)

İstanbul'da dünyanın en büyük havalimanı olma özelliğini taşıyacak olan havalimanının yapımına devam edilirken söz konusu havalimanına alım yapılacak güvenlik görevlisi için ilana çıkıldı ve 3 bin 500 güvenlik görevlisi alımı yapılacağı belirtildi. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

Yeni Havalimanına 3 Bin 500 Güvenlik Görevlisi Alınıyor (Tecrübesiz, En Az Lise Mezunu)
Yeni Havalimanına 3 Bin 500 Güvenlik Görevlisi Alınıyor (Tecrübesiz, En Az Lise Mezunu) Duran Can Ateş
Bu içerik 6343 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Yeni Havalimanına 3 Bin 500 Güvenlik Görevlisi Alınıyor (Tecrübesiz, En Az Lise Mezunu)
Türkiye genelinde çeşitli pozisyonlarda alımlar hız kesmeden devam etmekte, Kamu kurumları ve özel firmaları alımlar gerçekleştirmekte buna göre, İstanbul'da dünyanın en büyük havalimanı olma özelliğini taşıyacak olan havalimanının yapımına devam edilirken söz konusu havalimanına alım yapılacak güvenlik görevlisi için ilana çıkıldı ve 3 bin 500 güvenlik görevlisi alımı yapılacağı belirtildi. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com  ekibi olarak başarılar dileriz.

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR
Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz. Buna göre, İstanbul'da yapılan Yeni havalimanının yapımı devam ederken açılışına çok az bir zaman kala kadronun sağlanması gerektiği ifade ediliyor. Buna yönelik olarak ilana çıkılan 3 Bin 500 Güvenlik görevlisi alımı için talep edilen genel başvuru şartlarını ve detayları aktarıyoruz. Başvuru yapacak adaylara başarılar.

3 BİN 500 GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIMI YAPILACAK

Geçtiğimiz aylarda kurum ve kuruluşlar personel alımlarına hız verdi ve alımlar gerçekleştirmek için ilanlar yayınlandı buna göre, İstanbul yeni havalimanında görevlendirmek üzere Güvenlik Görevlisi alımı yapılacağına yer verildi. Ayrıca yayımlanan ilan kariyer siteleri üzerinden paylaşıldı ve başvuru yapacak adayların Lise, önlisans ve lisans mezunu olması gerektiğine yer verildi.

TALEP EDİLEN GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

Türkiye genelinde çeşitli pozisyonlarda alımlar hız kesmeden devam etmekte, Kamu kurumları ve özel firmaları alımlar gerçekleştirmekte buna göre, İlk etabının Ekim ayında açılacağı ifade edilen üçüncü havalimanına yapılacak personel alım ilanlarına başvuru yapacak adayların ilan metninde duyurulan koşulları sağlamaları gerektiği ifade edildi.

Yayımlanan ilan içerisinde belirtilen başvuru koşulları ise;

"5188 sayılı yasaya göre özel güvenlik kimlik kartına sahip olması, Tercihen 35 yaşını geçmemi olması, boy kilo orantısı bulunması, erkek adayların için askerlik hizmetini tamamlamış olmasını, diksiyonu düzgün, sözlü iletişim kabiliyeti yüksek ve vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurmak" olarak açıklandı.

BAŞVURU DETAYLARI

Kariyer siteleri üzerinden yayımlanan ilan ile adaylara duyurulan Güvenlik Görevlisi alım ilanına başvuru süreci devam etmekte olup ilana son başvuru tarihi 29 Mayıs 2018 olarak belirtilmişti.Ancak yapılan son uyarıya göre başvuruların 27 Temmuz 2018 tarihine kadar yapılabileceğine yer verildi.

İlan detayları için: (https://www.kariyer.net/firma-profil/iga-havalimani-insaati-adi-ortakligi-ticari-isl-55343-44858) ilgili web adresini tarayıcınızın arama satırına kopyalayarak ilanın detaylarına erişim sağlayabilirsiniz. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com  ekibi olarak başarılar dileriz.


     style="display:block; text-align:center;"
     data-ad-layout="in-article"
     data-ad-format="fluid"
     data-ad-client="ca-pub-6043105801720191"
     data-ad-slot="5885373731">

www.kamumemuru.com 3 bin 500 güvenlik görevlisi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?