Yeni Havalimanına 3 Bin 500 Güvenlik Görevlisi Alınıyor (Tecrübesiz, En Az Lise Mezunu)

İstanbul'da dünyanın en büyük havalimanı olma özelliğini taşıyacak olan havalimanının yapımına devam edilirken söz konusu havalimanına alım yapılacak güvenlik görevlisi için ilana çıkıldı ve 3 bin 500 güvenlik görevlisi alımı yapılacağı belirtildi. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

Yeni Havalimanına 3 Bin 500 Güvenlik Görevlisi Alınıyor (Tecrübesiz, En Az Lise Mezunu)
Yeni Havalimanına 3 Bin 500 Güvenlik Görevlisi Alınıyor (Tecrübesiz, En Az Lise Mezunu) Duran Can Ateş
Bu içerik 6761 kez okundu.

Yeni Havalimanına 3 Bin 500 Güvenlik Görevlisi Alınıyor (Tecrübesiz, En Az Lise Mezunu)
Türkiye genelinde çeşitli pozisyonlarda alımlar hız kesmeden devam etmekte, Kamu kurumları ve özel firmaları alımlar gerçekleştirmekte buna göre, İstanbul'da dünyanın en büyük havalimanı olma özelliğini taşıyacak olan havalimanının yapımına devam edilirken söz konusu havalimanına alım yapılacak güvenlik görevlisi için ilana çıkıldı ve 3 bin 500 güvenlik görevlisi alımı yapılacağı belirtildi. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com  ekibi olarak başarılar dileriz.

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR
Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz. Buna göre, İstanbul'da yapılan Yeni havalimanının yapımı devam ederken açılışına çok az bir zaman kala kadronun sağlanması gerektiği ifade ediliyor. Buna yönelik olarak ilana çıkılan 3 Bin 500 Güvenlik görevlisi alımı için talep edilen genel başvuru şartlarını ve detayları aktarıyoruz. Başvuru yapacak adaylara başarılar.

3 BİN 500 GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIMI YAPILACAK

Geçtiğimiz aylarda kurum ve kuruluşlar personel alımlarına hız verdi ve alımlar gerçekleştirmek için ilanlar yayınlandı buna göre, İstanbul yeni havalimanında görevlendirmek üzere Güvenlik Görevlisi alımı yapılacağına yer verildi. Ayrıca yayımlanan ilan kariyer siteleri üzerinden paylaşıldı ve başvuru yapacak adayların Lise, önlisans ve lisans mezunu olması gerektiğine yer verildi.

TALEP EDİLEN GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

Türkiye genelinde çeşitli pozisyonlarda alımlar hız kesmeden devam etmekte, Kamu kurumları ve özel firmaları alımlar gerçekleştirmekte buna göre, İlk etabının Ekim ayında açılacağı ifade edilen üçüncü havalimanına yapılacak personel alım ilanlarına başvuru yapacak adayların ilan metninde duyurulan koşulları sağlamaları gerektiği ifade edildi.

Yayımlanan ilan içerisinde belirtilen başvuru koşulları ise;

"5188 sayılı yasaya göre özel güvenlik kimlik kartına sahip olması, Tercihen 35 yaşını geçmemi olması, boy kilo orantısı bulunması, erkek adayların için askerlik hizmetini tamamlamış olmasını, diksiyonu düzgün, sözlü iletişim kabiliyeti yüksek ve vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurmak" olarak açıklandı.

BAŞVURU DETAYLARI

Kariyer siteleri üzerinden yayımlanan ilan ile adaylara duyurulan Güvenlik Görevlisi alım ilanına başvuru süreci devam etmekte olup ilana son başvuru tarihi 29 Mayıs 2018 olarak belirtilmişti.Ancak yapılan son uyarıya göre başvuruların 27 Temmuz 2018 tarihine kadar yapılabileceğine yer verildi.

İlan detayları için: (https://www.kariyer.net/firma-profil/iga-havalimani-insaati-adi-ortakligi-ticari-isl-55343-44858) ilgili web adresini tarayıcınızın arama satırına kopyalayarak ilanın detaylarına erişim sağlayabilirsiniz. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com  ekibi olarak başarılar dileriz.


     style="display:block; text-align:center;"
     data-ad-layout="in-article"
     data-ad-format="fluid"
     data-ad-client="ca-pub-6043105801720191"
     data-ad-slot="5885373731">

www.kamumemuru.com 3 bin 500 güvenlik görevlisi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak