Kamu Kurumu Zabıta, İtfaiye Eri ve Memur Alımı

Kamu kurum dışı iş kurumu aracılığı ile şoför, memur, zabıta memuru, itfaiye eri, işçi ve personel alım ilanları yayınlandı. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

Kamu Kurumu Zabıta, İtfaiye Eri ve Memur Alımı
Kamu Kurumu Zabıta, İtfaiye Eri ve Memur Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 5250 kez okundu.

Kamu Kurumu Zabıta, İtfaiye Eri ve Memur Alımı
Türkiye genelinde çeşitli pozisyonlarda alımlar hız kesmeden devam etmekte, Kamu kurumları ve özel firmaları Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımladıkları ilanlar ile personel ihtiyaçlarını gidermeye çalışıyorlar. İşkur üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarında kamu kurumlar ve özel sektör firmaları farklı şehirlerde çeşitli kadrolarda personel alımları yapıyorlar.Kamu Kurumlarına alımlar yapılmaktadır. Kamu kurum dışı iş kurumu aracılığı ile şoför, memur, zabıta memuru, itfaiye eri, işçi ve personel alım ilanları yayınlandı. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com  ekibi olarak başarılar dileriz.

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR
Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz. Buna göre, İş kurumu çeşitli ilanlarla kamuya zabıta memuru, itfaiye eri, memur, büro memuru, şoför, işçi ve personel alımları yayınladı. Yayınlanan ilanlara başvuru ilan içerisindeki link adresinde bulunan ilanlara ulaşılarak, hangi ilana başvuru yapılacak ise o ilan içerisinde başvuru şekli ve tarihleri mevcuttur.

İLANLARIN GENEL BAŞVURU KOŞULLARI
Zabıta memuru ve itfaiye eri alımı dikkat çeken ilan olarak sizlere sunuyoruz. Çan Belediye Başkanlığı 3 kişi zabıta ve itfaiye eri alımı gerçekleştiriyor. Alımlara başvurular Çanakkale Çan Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları Müdürlüğüne 5-6 Haziran 2018 tarihlerinde şahsen yapılması gerekmektedir. Lise mezunu B, C, CE veya G sınıfı ehliyetli ve 45 yaşına kadar olanlar başvuru yapabilir.

Şoför alımı olarak Milas Belediyesi alımı dikkat çekiyor. 31 personel alımı gerçekleştiriyor. 9 kişi şoför, 20 kişi normal işçi ve 2 kişi engelli personel alımı yapılıyor. Şoför alımı için İlkokul mezunu, E sınıfı sürücü belgeli, mesleki yeterlilik belgesi, psikoteknik belgeli, iş deneyim belgeli ve askerlikle ilişiği bulunmadığına dair evrak sunması gerekmektedir. Normal ve engelli personel alımı için en az ilkokul mezunu, işkur kayıt belgeli, engelli durumu gösterir belge ve askerlik durum belgesi olması gerekmektedir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com  ekibi olarak başarılar dileriz.

 


İŞKUR Kamu personel alımı kılavuzlarını görmek için (http://www.iskur.gov.tr/tr-tr/anasayfa/kurumd%C4%B1%C5%9F%C4%B1kamui%C5%9F%C3%A7ial%C4%B1m%C4%B1.aspx)

www.kamumemuru.com Milas Belediyesi Çan Belediye Başkanlığı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak