HAVAŞ İşçi Personel Memur Alımı İlanları

Havaş internet sitesi aracılığıyla yolcu hizmetleri memuru, harekât memuru ve işçi alımları için başvuru almaktadır. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

HAVAŞ İşçi Personel Memur Alımı İlanları
HAVAŞ İşçi Personel Memur Alımı İlanları Duran Can Ateş
Bu içerik 10956 kez okundu.

HAVAŞ İşçi Personel Memur Alımı İlanları
Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz. Buna göre, Havaş internet sitesi aracılığıyla yolcu hizmetleri memuru, harekât memuru ve işçi alımları için başvuru almaktadır. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com  ekibi olarak başarılar dileriz.

 Yolcu Hizmetleri Memuru ve Harekât Memur Alımı
Geçtiğimiz aylarda kurum ve kuruluşlar personel alımlarına hız verdi ve alımlar gerçekleştirmek için ilanlar yayınlandı buna göre, Hali hazırda aktif bir ilan olmasa da başvurular alınmakta ve ihtiyaç olması halinde değerlendirmeye tabi tutularak sınava çağrılmaktadır. Bu kapsamda yolcu hizmetleri ve harekât memuru olabilmek için en az lise mezunu olmak gerekmektedir. Kişilerin iyi derecede yabancı dil konuşabilmeleri gerekmektedir. İngilizce bilenler tercih sebebidir. 

İLANLARIN GENEL BAŞVURU KOŞULLARI
Türkiye genelinde çeşitli pozisyonlarda alımlar hız kesmeden devam etmekte, Adayların vardiyalı çalışma konusunda herhangi bir sorunu olmamalıdır. Ayrıca havaalanına yakın yerlerde ikamet ediyor olması da önem arz etmektedir. Bu kriterleri sağlayan adaylar analitik düşünce ve yabancı dil bilgilerini ölçen mülakatlardan da geçirilmektedirler. Tüm bu aşamaların ardından başarılı olan adaylar eğitime tabi tutulmakta ve eğitim sonrasında da işe başlamaları gerçekleştirilmektedir. 

İşçi Alımı 
Havaş internet sitesi aracılığıyla yolcu hizmetleri memuru, harekât memuru ve işçi alımları için başvuru almaktadır. Havaş zaman zaman işçi alımı da yapmaktadır. Sizler de başvuru yaparak geri dönüş yapılmasını bekleyebilirsiniz. Bu kapsamda işçi adaylarının en az ilkokul mezunu olmaları gereklidir. Vardiyalı olarak çalışmaya engel herhangi bir durumunun olmaması gereklidir.  Ayrıca adayların havaalanlarına yakın bir yerde ikamet ediyor olmaları gereklidir. 

Münferit Personel Alımları 
Yukarıda belirtilen kadrolar dışında bazen münferit personel alımı da gerçekleştirilmektedir. Bu durumda toplu alım değil birkaç personel alımı yapılmaktadır. Sizler de bilgilerinizi bırakarak bu münferit alımlarda değerlendirmeye tabi tutulabilirsiniz. Böylelikle Havaş personel alımı sırasında geri dönüş yapılacaktır. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com  ekibi olarak başarılar dileriz.

İlanlara ulaşmak için (http://www.havas.net/tr/InsanKaynaklari/PersonelSecimi/Pages/IsImkanlari.aspx)

www.kamumemuru.com Havaş personel ilanları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı